Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jeżowe klątwienie konkursowe
Autor Wiadomość
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 170
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
jeżowe klątwienie konkursowe
Ech... Odkładałem to tak długo, że w końcu nie mam czasu na pełny opis... Ale trudno -.-'.

Będzie krótko i konkretnie i drogo. A dla większości pewnie jeszcze przy okazji Niemoralnie. Bo przedstawię tu klątwę. Prawidłowo wykonana powinna zmusić cel do np. jak w opisanym przykładzie, Samobójstwa, więc rozumiecie w czym rzecz - niektórzy cenią ludzkie życie. Nie ważne są powody tego działania, Ja sam chciałem po prostu sprawdzić, czy mi się uda.

Celem ataku był mój znajomy, dość bliski.{Tak, jak mogłem... Spoko ;p Po prostu nie liczyłem na efekt.} Efekt jednak był, ale człeczyna żyje bo to taki człowiek, że nawet zabić się nie umiał, brat go znalazł i przepłukali mu żołądek.

Więc jak widać technika działa, choć perfekcyjnie mi nie wyszło - Wszystko przez drobny brak precyzji przy formułowaniu Gladru.

Do wykonania obrzędu potrzebny będzie Kij, najlepiej Cisowy, ale każdy inny też się nada. Musi być dość duży, by pokryć go Runami. Prócz tego ostry nóż i jakiś bandaż, jeśli to możliwe, to w pobliżu powinien siedzieć ktoś, kto w razie potrzeby pomoże nam zatamować krwawienie.

Zabieg ten wzorowany jest na tak zwanym: Nidstaagu użytym przez Egila, by doprowadzić Do wygnania Króla Erika Krwawego Topora z Norwegi. W oryginalnej wersji w ofierze składa się Konia, a jego łeb nabija na rzeczony Pal/Kij tak, by jego krew pokryła wyryte znaki.

Z przyczyn obiektywnych Konia nie miałem{btw. Ogiera - klacz przynosi pecha}, użyłem więc własnej Krwi nacinając dłoń.

1. Ważnym jest znalezienie miejsca w naturze, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał. Najlepiej blisko, lub wręcz na ziemi należącej do naszej ofiary.
2. Rytuał sam polega na złożeniu ofiary z krwi Duchom Opiekuńczym ziemi, by wykonały nasze polecenie. {W tym wypadku doprowadziły do samobójstwa, ale można też np. wezwać, by zniszczyły czyjś związek}.
3. Najpierw należy przygotować Pal - Rytujemy na nim słowa Gladru, w którym określamy cel w jakim składamy ofiarę. Miałem podać ten odnośnie samobójstwa, ale myślę, że jako przykład lepszy będzie drugi:

Gdzie będzie pragnienie, tam będzie i płomień,
Gdzie będzie płomień, czyjaś więź spłonie,
Gdzie nić spłonęła, tam ja swoją wplączę
Krew do krwi, tak by jednym były,
Ciało do ciała, tak by jednym były,
Serce do serca, tak by jednym były.

Niech pęknie obręcz co serca ich łączy,
Niech pęknięta obręcz nigdy się niezłączy,
Niech pękniętą obręcz nową Ja zastąpię.
Krew do krwi, tak by jednym były,
Ciało do ciała, tak by jednym były,
Serce do serca, tak by jednym były.

Ten co sam został, niech tutaj nie wraca,
Ten co sam teraz, niechaj innej szuka,
Ten co sam został, niech straci ochotę.
Krew do krwi nie wróci,
Ani Ciało do Ciała,
Ani Serce do Serca.

Tak Ja Rytowałem, w cieniu drzew,
W Lesie zimowym, przy krwi dla Alfów,
Jedna Asom, Dwie Alfom, a wszystkie dla siebie.

ad.3 - Jeśli ktoś jest ambitny może Rytować w Old-Norse, będę pełen podziwu, gdy zachowa rytm.
4. Teraz należy jeszcze na szczycie pala wyrzeźbić Głowę Konia, no chyba, że akurat mamy jakąś końską czaszkę na zbyciu.
5. Udajemy się w uprzednio wybrane miejsce w czasie, gdy wiemy, że nikt nam nie przeszkodzi. Ja wybrałem Piątek, jako dzień poświęcony bogini, którą uważam za patronkę.
6. Teraz Należy wbić pal w ziemię i pokryć go swoją krwią skandując przy tym wyryte zaklęcie. Uważam, że to jedyne godne wyjście z braku konia, ale kurza może starczyć - w takim wypadku skręcamy zwierzęciu łepek i dalej to samo.
7.Pal powinien być zwrócony przodem w stronę, gdzie żyje ofiara. Należy też upewnić się, że nikt go nie wyrwie przed czasem. Usunięcie Pala przerwie działanie klątwy.
8. Teraz można już z uśmiechem czekać aż związek się rozpadnie, Król zostanie wygnany, a znajomy popełni samobójstwo.
9. Możliwe są skutki uboczne tej klątwy w postaci, przywidzeń/objawień duchów jeśli ofiara okaże się za mała, lub uraziliśmy je wcześniej w jakiś sposób. Każdy karzeł, Alf, czy co tam jest silniejszy od zwykłego człowieka. Próba pozbycia się takiego delikwenta jest dobry otrzeźwieniem dla początkujących super magów.
10. Magia wśród ludów nordyckich uważana jest{poza wieszczeniem} za coś niegodnego i powodującego Ergi - zniewieścienie mężczyzn. To tak jakby chłop dał przysłowiowej d*py.:D Więc nie proście mnie o pomoc w samogwałcie. ;p
11.No ale jeśli już musicie, to na priv.

No i koniec, teraz ide spać.
15-12-2014, 19:40
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB