Wróżenie ze świec
Autor Wiadomość
salut
MagicBoy

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wróżenie ze świec
[Obrazek: swieca.jpg]

Ja wróżę z bardzo praktycznego acz mało znanego i niedocenianego systemu. Mowa tu o świecach, wprawdzie nie powiedzą co się konkretnie stanie w przyszłości, ani nie pokażą też przeszłości czy teraźniejszości. Metodę tą poznałem z jednej z książek o magii naturalnej, konkretnie mowa o książce Scotta Cunninghama. Potrzeba do tego tylko świec, tyle ile decyzji do podjęcia bądź pytań. Kolory świec mają pasować do zadawanych pytań, jeśli zaś wybieramy między np. dwoma osobami to wybrać kolory świec według ich znaku zodiaku, najlepiej świece namaścić wcześniej jakimś olejkiem aby przesłać jej swoją energię i na każdej wygrawerować paznokciem bądź długopisem po jednej decyzji bądź pytaniu. Świece podpalamy i ta która wypali się pierwsza do końca to ta daje odpowiedź. Pracuje mi się bardzo dobrze z tą metodą choć muszę przyznać, że nie jest tania i dlatego nie korzystam z niej zbyt często, ale nigdy mnie nie zawiodła i koszty tego mają też swoje plusy - nie można się uzależnić od takich wróżb, jak to się dzieje czasem w przypadku kart. :-). No chyba ze ktoś ma fabrykę świec albo za dużo pieniędzy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-28-2014, 12:13 {2} przez salut.)
09-28-2014, 11:34

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB