Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmienić kolor aury?
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Jak zmienić kolor aury?
Trochę się nad tym zastanawiam.
Po zobaczeniu aury mam jej wizualizacją zmienić kolor czy zrobić to w inny sposób?
Proszę o pomoc.
26-12-2014, 13:36
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
RE: Jak zmienić kolor aury?
Aura w dużej części to ciało astralne, jego zmiany koloru zależne są mocno od emocji. Poprzez kreowanie w sobie odpowiedniej emocji kolor aury się zmieni. Ponadto jest ciało astralne jest bardzo ,,plastyczne'' pod naciskiem myśli.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014, 13:42 {2} przez Absinth.)
26-12-2014, 13:42
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Cóż, chodziło mi o zmianę koloru cudzej aury.
Wiem że emocję zmieniają kolor naszej i jest to oczywistę, ale jak wywołać to u obcej osoby?
26-12-2014, 13:51
Znajdź Posty Reply
Nathair Offline
Par'chin

Liczba postów: 45
Reputacja: 4
Podziękowania: 10
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Emocje kształtują aure i jej kolor. Barwy może różnić się ilością, jakością, intensywnością, świetlistością i wieloma innymi czynnikami zmieniającymi znaczenie. Barwa aury możliwia nam wystawienie ogólnej diagnozy dotyczącej każdego człowieka, któremu zrobimy skan.
PS: Np wkurzyć ją, podniecić, skrzywdzić itp. ;P
26-12-2014, 13:58
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Czyli... chodzi o zwykłą reakcję by wywołać emocję?
Nie można tego zrobić umysłem poprzez wysłanie energii lub czegoś podobnego?
26-12-2014, 14:03
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
Jeśli chodzi Ci o chwilą zmianę, to wystarczy podpiąć się do czyjejś aury i "wlać" w nią interesującą nas energię. Ale pamiętaj, że aura jest czymś w rodzaju promieniowania z ciała astralnego, więc jeśli nie zmienisz czegoś bezpośrednio w osobie to zmiana aury będzie chwilowa. Z drugiej strony wpłynięcia na samą aurę, może lekko zmienić zachowanie i samopoczucie osoby, co znowu zmieni aurę stale (przynajmniej do czasu, kiedy osoba znowu nie zmieni swojego zachowania). Wygląd aury zwykle wynika z głównych cech i energetyki danej osoby, więc teoretycznie musiałbyś zmienić zachowanie tej osoby. Ja bym próbował podpiąć link i co chwilę wysyłać odpowiadającą tobie energię, lub stworzyć serwitora, który będzie robić to stale.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
26-12-2014, 14:05
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB