Bomba energetyczna.
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 443
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Bomba energetyczna.
Bomba energetyczna to bardzo silny sigil.
Do jego stworzenia potrzebna nam butelka, alkohol, sigile o konkretnym znaczeniu, zdjęcia jeżeli dotyczy to osoby lub obiektu oraz nasza wola i najważniejsze... potrzeba spermy by uzyskać dużo energii.
Przejdźmy do realizacji.
Do butelki wsypujemy podarte zdjęcia, następnie robimy to samo z sigiliami i np. jeżeli chcemy śmierci lub cierpienia/szczęścia i miłości - to wypisujemy to oraz wrzucamy, następnie zalewamy alkoholem(musimy wiedzieć że wzmacnia on każdą reakcję) i wlewamy nasienie (jeżeli przy masturbacji skupimy się na obiekcie to mocno wzmocnimy realizację).
gdy już to zrobimy, wizualizujemy że w butelce tworzy się subtelny wir energii, Potem butelkę zostawiamy na dobę.
Po upływie doby spalamy butelkę.
Prawdopodobnie nasz cel zostanie osiągnięty w ciągu 2 dni lub krócej...
Mi się udało w kilka godzin gdyż wzmocniłem wszystko ziołami.

Źródło: Gdy chciałem dodać kiedyś, nie znalazłem, ale gdy wertowałem fora, to się akurat trafił post: http://www.gallias.fora.pl/magia-chaosu,...a,520.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-21-2016, 12:20 {2} przez Void.)
12-26-2014, 13:49
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: atik , Plague Doctor
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,084
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1295 razy w 644 postach
RE: Bomba energetyczna.
Ma ktoś pożyczyć spermę? xDDDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-26-2014, 14:45
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea , Jiruka , Marzena , Szczęściarz , Void , Bvizard
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 198 razy w 77 postach
Zamiast spermy można użyć krwi. Wartość energetyczna bardzo zbliżona(nie wiem w sumie czy krew nawet nie jest lepsza).
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
12-26-2014, 15:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 343
Reputacja: 22
Podziękowania: 111
Podziękowano 198 razy w 66 postach
(12-26-2014, 15:06)Absinth napisał(a): Zamiast spermy można użyć krwi. Wartość energetyczna bardzo zbliżona(nie wiem w sumie czy krew nawet nie jest lepsza).
Energia życiowa jest zawarta w jednym i drugim, więc jest to bez znaczenia.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
12-26-2014, 15:10
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Może inaczej... chodzi o dowolną materię wzmacniającą w stanie cieczy: limfa, płyny rodne, krew, płyn mózgowordzeniowy - nawet płyn z oka... jakakolwiek żywa i wytwarzająca energię materia... może to być kryształ jeżeli się zmieści w butelce.
12-26-2014, 15:28
Znajdź Posty Reply
Plague Doctor Offline
"najlepsza dziunia w klubie"

Liczba postów: 164
Reputacja: 9
Podziękowania: 67
Podziękowano 125 razy w 66 postach
Jak dla mnie, bomba energetyczna to genialna sprawa <3
Nurtuje mnie kwestia butelki. Jeśli ma zostać spalona, a będzie szklana, to chyba tylko pęknie. Plastikowa się stopi, ale plastik nijak mi tutaj pasuje. Chyba, że butelka byłaby z drewna, albo jakiegoś innego, dającego się łatwo spalić materiału.
Pomyślałam o drobnej modyfikacji; zamiast spalać, to po dobie możnaby zrobić sigilowy koktajl Mołotowa i rzucić go gdzieś w taki sposób, żeby nigdzie pożaru nie wywołać ani nikomu krzywdy nie zrobić.
07-22-2015, 13:52
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Nie lepiej całość wrzucić do wazonu z drewna, zamieszać, a następnie spalić? Jest materia naturalna, energia nie uleci, a będzie współgrać wkomponowując się w drewno, więc tylko wzmocni obiekt. Nie zapominajmy że działamy na modelu Chaotyckim i Energetycznym. Możemy to zrobić nawet w wiadrze, i zrobić pieczęć która ma zapobiec ulatnianiu się energii...
07-22-2015, 20:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Plague Doctor
Plague Doctor Offline
&quot;najlepsza dziunia w klubie&quot;

W sumie racja, Void. Umknęła mi kwestia pieczęci. Jednakże mam przemożną chęć zrobienia sigilowego koktajlu Mołotowa. Ot, taki wewnętrzny przymus, aczkolwiek nie wiem ile jest w tym sensu. Się zrobi - się zobaczy. Trza praktykować i na błędach się uczyć.
07-22-2015, 20:36
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

To działa na dziwnych zasadach. Emocje ulatują. Wiec lepiej zrobić takie multum dziwnej i wieloznacznej energii, końcowo wszystko zmieniając w żądzę np mordu. I wrzucić ostateczny sigil - np sigil personalny celu, i niech zginie. Chęć mordu na nim, więc przekaz: <Ten ktoś> Umarł.

To tak jakbyś energią słońca, zmieniła poprzez narzędzi w skupioną wiązkę, i zamiast zasilać rośliny, paliła je :3
07-22-2015, 20:45
Znajdź Posty Reply
Plague Doctor Offline
&quot;najlepsza dziunia w klubie&quot;

Ok, ok. Dobra, jak znajdę trochę więcej czasu, to zrobię taką bombę zgodnie z twoimi wskazówkami i zobaczymy czy zadziała.
07-22-2015, 20:57
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB