Namaste!
Autor Wiadomość
WspolczesnySzaman Offline
Samiec Alfa

Liczba postów: 9
Reputacja: 3
Podziękowania: 6
Podziękowano 8 razy w 4 postach
Namaste!
Witam, forum przeglądam od czasu do czasu, więc zdecydowałem się zarejestrować! :D
Szeroko pojętym rozwojem duchowym "świadomie" zajmuję się już około dwóch lat, chociaż jestem jeszcze młody (w marcu skończę 19 lat) to z pewnością doświadczenia mi nie brakuje. Oczko
Moja historia jest dość nietypowa - wychowałem się w katolickiej rodzinie jednak osobiście katolikiem nigdy się nie czułem, wcześniej byłem sceptycznym ateistą zafascynowanym technologią. Jak nietrudno się domyślić, spory wpływ na moje "przebudzenie" mieli tacy ludzie jak David Icke, Nassim Haramein, Bruce Lipton, Dan Winter. Uśmiech
Oprócz tego mam sporo innych zainteresowań, m.in. tworzenie muzyki elektronicznej, inżyniera dźwiękowa. Język
Pozdrawiam serdecznie grono! Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 18:59 {2} przez Neaxx.)
27-12-2014, 01:05
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Namaste!
Witaj.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
27-12-2014, 01:14
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 265
Reputacja: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 75 razy w 35 postach
Witaj! Nie bój się, sporo osób wychowanych w rodzinach katolickich katolikami nie jest. O ile rodzina o to nie dręczy to problemu nie ma. Ty nie masz, mam nadzieję.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
27-12-2014, 01:31
Znajdź Posty Reply
WspolczesnySzaman Offline
Samiec Alfa

Liczba postów: 9
Reputacja: 3
Podziękowania: 6
Podziękowano 8 razy w 4 postach
Na szczęście nie mam tego problemu, "edukację kościelną" zakończyłem kilka lat temu. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 18:58 {2} przez Neaxx.)
27-12-2014, 01:49
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Witaj Uśmiech każdy się wychował w jakiejś rodzinie, same w sobie jakiekolwiek zasady życia wpojone przez rodziców (czy innych nauczycieli) nie są złe. Nie zwalnia to człowieka od samodzielnego myślenia. Twoje życie, twoje wybory. Kolejny naukowiec na forum, liczę na ciekawe rozmowy. Ale avatar to masz super... fiu fiu. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 18:58 {2} przez Neaxx.)
27-12-2014, 10:08
Reply
dragonis Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 104
Reputacja: 11
Podziękowania: 18
Podziękowano 21 razy w 13 postach
Witaj ja mam rodzinę katolicką, wierzę w smocze bóstwa. Szanować należy przekonania każdego człowieka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014, 18:57 {2} przez Neaxx.)
28-12-2014, 17:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB