Bashar - channelingi
Autor Wiadomość
WspolczesnySzaman Offline
Samiec Alfa

Liczba postów: 9
Reputacja: 3
Podziękowania: 6
Podziękowano 8 razy w 4 postach
Bashar - channelingi
Nie jestem pewien czy wybrałem dobry dział na ten wątek, ale patrząc na pozostałe tematy, wydaje mi się, że tak Uśmiech
Próbowałem szukać jakiegoś zbiorczego tematu o channelingach na forum, ale nic nie znalazłem :D
Generalnie zjawisko channelingu to dość kontrowersyjna sprawa, nawet w naszych ezoteryczno-magicznych kręgach. Wiele różnych przekazów może okazać się sprytnie przygotowanymi fejkami, albo rzeczywistymi przekazami od istot astralnych, które jednak nie są do nas zbyt przychylnie nastawione. Natrafiłem niedawno na przekazy przekazy pewnej istoty, które rezonują ze mną niemal w stu procentach, istota ta przedstawia się jako 'Bashar' a channeluje ją Darryl Anka.

Niech was nie zrazi New Age'owa stylistyka, pamiętajcie, że najważniejsza jest informacja, a co z nią zrobimy zależy już tylko od nas samych Uśmiech
Więcej filmów z polskimi napisami możecie znaleźć na tym kanale, pozostałe znajdziecie na YT (w większości po angielsku).
W moim odczuciu Bashar przekazuje bardzo głęboką wiedzę, oczywiście nie należy wszystkiego brać za pewnik (trzeba mieć dystans) Oczko
Zapraszam do dyskusji :D
12-27-2014, 12:07
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB