Pętanie Azazela
Autor Wiadomość
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Pętanie Azazela
Kim jest Azazel?
Moja znajomość istot od historycznej strony, jest dość mierna, jednak prawdą, jest że powinno się wiedzieć choć trochę na temat istoty, którą się wzywa i wiąże, moje ''trochę'' zostało uznane za ''za mało'', tak więc łącze informacje własne, z tymi uzyskanymi.

Azazel jest znany w różnych kulturach, pierworodnie był Bogiem, zrzuconym przez chrześcijaństwo do rangi demona.

Według chrześcijan jest to jeden z najsilniejszych demonów, niekiedy uważa się, że upadł jako pierwszy - z całą pewnością można jednak stwierdzić, że nawet jeśli przyjmiemy, że pierwszy upadł Sataniel, a za nim reszta zbuntowanych aniołów to Azazel był wśród nich, czyniąc siebie jednym z tych aniołów, które upadły pierwsze.

W wierzeniach Arabskich czytamy, iż Bóg po stworzeniu Adama, kazał się aniołom im pokłonić. Azazel powiedział: ''Syn ognia, nie będzie się kłaniał synowi gliny'', a wówczas Bóg go wygnał.

W Księdze Henocha natomiast dowiadujemy się, że jest generałem 200 upadłych aniołów, zaś w Zoharze dowodzi chórą anielskim.

Azazel ponoć przed upadkiem, miał pełnić role nauczyciela magii dla pierwszych ludzi. Wezwany natomiast ma pokazywać umiejscowienie zapomnianych i starożytnych skarbów.

Potrzeba:
Czerwonej albo białej kredy dla dzieci
Soli
Łańcucha ze stali
Białej świecy

Pętanie Azazela
Na pewno zdziwi was prostota w jaki sposób można to zrobić.

Czerwoną albo białą kredą, rysujemy krąg, na nim zaobrączkowane imiona czterech Archaniołów: Rafaela, Gabriela, Michała i Uriela, można ich tutaj poprosić aby stanęli na zewnątrz kręgu i pilnowani go jaki jego zawartości, czyli nas.

Zapalcie białą świece przed sobą, wpatrujcie się w nią kilka minut i donośnym głosem powiedzcie:

''I znowu Pan do Rafaela: Związali Azazelowi ręce i nogi i wrzucili go w ciemności i zrobili otwór na pustyni Dudael i obsadzili go w nim''.

Łańcuch obwiąż wokół swojego lewego ramienia i krzyknij imię Azazela.
Świece wystaw za krąg, łańcuch zrzuć za siebie do kręgu i wyjdź z niego.

Mowa Końcowa

Jeśli Azazel przybył to na jakieś 75% został z miejsca unieruchomiony i wciągnięty do kręgu, a następnie związany.

I co teraz? Powinniście czuć jego obecność i to, że on tam w tym kręgu jest. Nie liczcie, że się zmaterializuje, będzie prawdopodobnie bardzo słaby, kontakt z nim będzie najłatwiej osiągnąć podczas snu, jednak musicie mu rozkazać konkretnie, na co ma odpowiedzieć podczas snu. Można kazać też mu coś zrobić w zamian za wolność.

Może się też zdarzyć, że będzie uparty i nie będzie chciał pomóc ani się skontaktować, upływ czasu sprawi że wkońcu nie będzie miał wyjścia - na ogół nie trwa to dłużej niż 4 dni.

Kiedy zetrzecie krąg Azazel zostanie uwolniony, bądźcie wtedy na wszelki wypadek w drugim kręgu, zabezpieczeni ochronnymi talizmanami i tarczami, uzbrojeni w białą szałwię i astralnymi strażnikami po swoich stronach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2014, 11:05 {2} przez Ashes_Hexe.)
28-12-2014, 22:09
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
RE: Pętanie Azazela
Ty krwiożercza Bestio! xDDD

Tak, tak ta niebieska Bestyjska postanowiła się zabrać za nasz ubogi dział Wtajemniczonych, jak i sama jestem kopana w dupe do tego samego. xDD

Ja dodam od siebie, że Azazel ma głowę kozła - ot taka ciekawostka. Jest potężny, ale nie jest raczej zbyt agresywny - można się z nim na ogół dogadać, jednak nie polecam ryzykować. Podjęcie ryzyka bardzo dużo kosztuje.

Swoją drogą to ja też bym się nie pokłoniła Adamowi. Chrześcijaństwo przypomina mi trochę tyranicznych rodziców, jak dziecko nie jest uległe i ma własne zdanie to jest od razu złe i należy je ukarać.

Jednak Azazel nie za bardzo lubi ludzi - to trzeba przyznać.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-12-2014, 22:35
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 234
Reputacja: 7
To bardzo zrozumiałe, skoro anioły i ludzie są dziećmi tego samego boga, Boga. Jaki brat kłania się przed innym bratem? Może go prowadzić, pomagać czy wspierać, ale nie służyć.

Gdzieś czytałam, że Azazela również wrabia się w rolę anioła śmierci. Nie pamiętam jednak źródła, stad niepewna jestem wiarygodności tejże informacji.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2014, 11:02 {2} przez Ashes_Hexe.)
28-12-2014, 23:31
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Chyba mówisz o Azraelu:

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Azrael
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
29-12-2014, 01:47
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Właśnie nie i to jest problem, toteż zaznaczam, że to niepewne źródło. Poszperam, może odnajdę.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2014, 01:49 {2} przez Atria.)
29-12-2014, 01:49
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Reputacja: 26
Yym... z tego co wiem, to Lucyfer to powiedział, a nie Azazel.
29-12-2014, 06:43
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Lucyfer powiedział non serviam - nie służę.
29-12-2014, 11:08
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Wielu aniołów nie oddało pokłonowi Adamowi i powiedziało podobnie jak Lucyfer czy Azazel.
Normalność to wymysł.
-----------
29-12-2014, 11:12
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB