Czym jest Brama?
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Post: #1
Czym jest Brama?
Nie wiem dużo o niej, jedynie to że łączy lub przyzywa byty do nas, - jak ją stworzyć i czym jest dokładnie?
12-29-2014, 11:38
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Post: #2
RE: Czym jest Brama?
Żeby coś przyzwać nie potrzebujesz żadnych bram/portali, czy innych tego typu rzeczy, ponieważ istnieje ciągłość w planach, jesteśmy na wszystkich na raz.
Jednak istnieją powiązania między przywołującym, a przywoływanym, chociażby poprzez krąg i pieczęć z klucza salomona. Poczytaj o tym, ale nie bierz wszystkiego co tam jest za pewnik, pamiętaj że te księgi mają już trochę latek, a my wiemy już odrobinę więcej niż w tamtych czasach. Oczko

W sumie można stworzyć konstrukt energetyczny, który za pomocą linku będzie podłączony, do konkretnej interesującej nas energii(istoty, miejsca), co powinno ułatwić przyzywanie konkretnej istoty, lub samej energii (btw. pieczęcie salomoniczne są czymś w tym stylu, tylko przyjmują postać sigili graficznych, zamiast zwykłych konstruktów energetycznych). Możesz oczywiście stworzyć ten konstrukt, tak aby wyglądał jak jakiś portal rodem z gry rpg, jeśli masz taką ochotę, bez różnicy, byleby Ci pasowało.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
12-29-2014, 12:53
 Podziękowali: Saruman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB