Urzeczywistnianie woli poprzez proste czynności...
Autor Wiadomość
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 25
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Urzeczywistnianie woli poprzez proste czynności...
"enigmy", co to oznacza panie, bo jeszcze o takim sposobie nie słyszałem. Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za offtopa, ale zaciekawiony jestem.
09-01-2015, 20:27
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Reputacja: 26
Podziękowania: -1
RE: Urzeczywistnianie woli poprzez proste czynności...
Chodziło mi tu o kodowanie sigili, jest to słabszą metoda z racji że przy alfabetycznych znamy każde słowo, literę i ich dobre znaczenie - te sigile są bardziej skomplikowane ale jak to już bywa - wszystko ma i plusy.
W ten sposób możemy stworzyć własne znaki i nadać im znaczenie, lub poprzez uzmysłowienie sobie że dany ciąg liczb/liter jest silniejszy od innych wzmocnić wyrażenie.
Jeżeli chodzi o jakieś specjalne zastosowanie to pomaga to uelastycznić umysł i wzmocnić pamięć, to zazwyczaj są także bazy dla nowych alfabetów, np: jeżyk chaosu - czyli nasze znaki i nasza magia. Ale znając ludzi to wszyscy tu oczekują prostych rozwiązań i jak najmniej utrudnień.
Ja zawsze szukam winy w całym i zawsze chcę mieć kilka dróg do jednego celu, gdyż każda droga niesie za sobą doświadczenie i naukę którą można pozytywnie spożytkować. To bardzo pomaga...
09-01-2015, 22:33
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB