Wezwanie Lucyfera
Autor Wiadomość
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wezwanie Lucyfera
Na wstępie: wezwanie działa tylko o określonym czasie, z tego co zauważyłam działa w zimną pogodę, najlepiej podczas burzy, gradu czy zawieruchy i tylko w nocy, nie jestem tego pewna w 100%, ale prawdopodobnie także w czasie nowiu bądź pełni.

Potrzeba:
  • soli
  • czarnej świecy
  • białej kredy
  • czerwonej nici

Wysyp poziomo i przed sobą, dwie szczypty soli zygzakowatym ruchem dłoni, wzdłuż lini soli napisz kredą powód wezwania Lucyfera, następie umieść czarną świece na przeciwko tego powodu i zapal ją.
Teraz weź czerwoną nić i zawiń ją jednokrotnie wokół osi świeci, od dołu do góry, koniec górnej części nici ma dotykać płomienia świecy, wówczas mówimy:

''Boże podziemia
Boże czasu, Boże dusz potępionych
Z czego łącze swe narzędzia, abyś usłyszał me wołanie
Usłysz moje kłamstwa
Lucyfer, nazwa strachu
Obdarz mnie życzeniem jednym
Z nieziemskich run starsi mówią
Musze wykorzystać to co, już się nazywa
Niechaj tak się stanie''

Na koniec: może wcale nie dać żadnego znaku, że jest, może zamiast przyjść po prostu spełnić życzenie, które napisaliście kredą, dlatego należy być bardzo konkretnym w tym czego sobie życzymy. Po dłuższej chwili jakby się nic nie działo, medytujcie nad swoim życzeniem i odczekajcie około miesiąc, na ogół wystarczy tydzień czy dwa, ale różnie to jest.

Jeśli się pojawi to prawdopodobnie pod łagodną i delikatną postacią, blond włosego chłopca, z anielskim uśmiechem i dobrocią w błękitnych oczach.
Może się przedstawić jako ''Gwiazda Zaranna''.

Podczas tego wezwania praktycznie nie macie żadnej ochrony, tak więc macie do wyboru - albo okazać zaufanie Lucyferowi, albo się ochronić na własną rękę np. jakimiś amuletami czy czymś.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2015, 10:12 {2} przez Ashes_Hexe.)
01-01-2015, 17:52
Znajdź Posty
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 234
Reputacja: 7
RE: Wezwanie Lucyfera
Lucyfer to Gwiazda Zaranna, a nie Gwiazda Polarna. Jest opiekunem planety Wenus widocznej dobrze o świcie, a nie Polaris.

Kiedyś, zaraz po moim powrocie do magii próbowałam się z nim skontaktować. Żyję, nic mi nie jest, przynajmniej jak dotąd. Czuć było obecność czegoś, silną, zmiany temperatur odczuwalne nawet dla istot nie obeznanych z magiją. Nie należy ulegać plotkom, ani przesadą Kościoła, ale i przesadne zaufanie nie jest tutaj wskazane. Zazwyczaj zasada szacunek za szacunek się sprawdza w przypadku wielu bytów, warto o niej pamiętać. Prócz tego choćby MROP, choć jest sporo innych, godnych uwagi rytów ochronnych.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2015, 19:31 {2} przez Ashes_Hexe.)
01-01-2015, 18:59
Znajdź Posty
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Reputacja: 26
Wydaje mi sie mało prawdopodobne aby tak potężny demon przybył na nasze zawołanie.
PS. Warto wykreślić słowo "Boże" z ewokacji, Lucyfer to upadły anioł, nie jest Bogiem. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Edit Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2015, 00:10 {2} przez Neaxx.)
01-01-2015, 19:40
Znajdź Posty
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Reputacja: 2
(01-01-2015, 18:59)Atria napisał(a): Lucyfer to Gwiazda Zaranna, a nie Gwiazda Polarna.

Masz racje. Nie wiem jakim cudem napisałam ''Poranna''. Już poprawiam.

(01-01-2015, 19:40)Magician7 napisał(a): Wydaje mi sie mało prawdopodobne aby tak potężny demon przybył na nasze zawołanie.

A sądzisz, ze jak by miał podpisywać pakty z ludźmi? Lucyfer jest jednym z najczęściej przywoływanych demonów, przez tych odważniejszych i doświadczonych. Poza tym wbrew temu co mówi kościół, nie jest taki straszny.

(01-01-2015, 19:40)Magician7 napisał(a): PS. Warto wykreślić słowo "Boże" z ewokacji, Lucyfer to upadły anioł, nie jest Bogiem. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Edit Neaxx

Owszem, Lucyfer jest Bogiem w swoim piekle, tam jest Panem i Mistrzem, Lucyfer to przeciwieństwo Boga. Nie zapominaj także, że istnieje coś takiego jak ''Satanizm'', gdzie Lucyfer nie rzadko jest czczony.

(01-01-2015, 19:40)Magician7 napisał(a): Lucyfer to upadły anioł

Skąd ta pewność? Widziałeś jak upadał czy rozmawiałeś z nim? Bo wiedza książkowa (Biblia się do niej zalicza), jest dość marnym źródłem. A nawet jeśli brać je za 100% prawdę, to Lucyfer miał dobry powód do buntu i sama jako anioł nie pokłoniłabym się Adamowi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2015, 10:24 {2} przez Ashes_Hexe.)
02-01-2015, 10:19
Znajdź Posty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB