Pętanie ciała astralnego
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,762
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 327
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Post: #1
Pętanie ciała astralnego
Osobiście moi drodzy, polecam przed takim spętaniem ludzia, upewnić się że nie ma żadnych konszachtów z ezo. :D Co będziemy robić? Będziemy pętać ciało astralne człeka!

Dlaczego należy się upewnić, że nie ma nic wspólnego w ezo? Ponieważ będziemy w tej technice łatwi do wykrycia, ponad to łatwo taki ludź może się uwolnić od spętania - tak więc, możemy sobie tylko szkody narobić. Taki ktosik może także poprosić o pomoc kogoś związanie z ezo, dlatego ważne jest także aby nie tylko nie miał kontaktu z ezo, ale także aby nie poprosił nikogo o pomoc, a tak się nie stanie jeśli ofiara nie wierzy w ''te bzdety''.

Przejdźmy do rzeczy. A więc moi konieczna jest tutaj umiejętność wychodzenia z ciała, bo musimy spętać ciało astralne ofiary właśnie w astralu.

Najpierw wykonujemy sigil, który będzie reprezentował naszą osobę i kładziemy go np. na biurku. Wychodzimy poza ciało, znajdujemy tą osobę i tworzymy wokół jej ciała astralnego krąg okrągłej klatki z dachem na górze,teraz tą klatkę wraz z jej zawartością ''przenosimy'' do sigila, sigil reprezentujący nas będzie miał więc, piękny link do ciała naszej ofiary, teraz mówimy, że tak długo jak ciało astralne (imię i nazwisko osoby) jest w tej klatce, tak długo jest ona pod naszą kontrolą.

Wracamy do ciała i sprawdzamy, czy wszystko zrobiliśmy dobrze (nie jest to takie łatwe, wbrew pozorom), skupiamy się na tej osobie trzymając sigil w ręce i mówimy imie i nazwisko tej osoby i co ma się jej przydarzyć - tutaj ważna jest siła woli, jeśli to nie zadziała, to można masturbacją z tym, że potem nie niszczymy sigila, to jest nasz łącznik pomiędzy ofiarą a nami.

Kontrolując ciało astralne osoby, kontrolujemy jej życie. Tylko pamiętajcie, że to bardzo grząski grunt i prawdopodobnie zresztą, będziecie trzeba sporo poćwiczyć zanim się uda rzeczywiście spętać ciało astralne ofiary. Jednakże warto się tego nauczyć. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-01-2015, 14:15
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Pętanie ciała astralnego
(05-01-2015, 14:15)Olimpia napisał(a): Kontrolując ciało astralne osoby, kontrolujemy jej życie. Tylko pamiętajcie, że to bardzo grząski grunt i prawdopodobnie zresztą, będziecie trzeba sporo poćwiczyć zanim się uda rzeczywiście spętać ciało astralne ofiary. Jednakże warto się tego nauczyć. Oczko
Oj, warto. Koniecznie musze to przetestowac.
05-01-2015, 19:51
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB