Dar Pani Eris - Trochę o magii Godform...
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Dar Pani Eris - Trochę o magii Godform...
Mały czar od pani Eris - Królowej Niezgody.
Służy on ku skłóceniu dwóch osób.
Potrzeba nam jedynie manifestacji danych ludzi, mogą to być kamienie.
Wyzwalamy u siebie emocje które są częścią podświadomości, w tym przypadku jest to bezmyślny gniew, wtedy z całej siły uderzamy kamienie o siebie

Znalazłem czar w książce - zadowoliła mnie jego prostota, osobiście wzmocniłbym siłę jego przez zadanie samemu sobie bólu np. Cięcie się.

A teraz trochę o magii Boskiej.
Chodzi tu o magię związaną z naszymi Bogami: Zaczynając...
Jeżeli byt ma ustanowiony rodzaj magii np magia wiccańska od Bogini i Boga to nie widzę sensu tworzenia nowych sił, nie mniej polecam to przy tworzeniu godform...

Ale... zawsze jest ale, w wielu religiach są również byty - z nich także korzystamy, znowu coś o Eris: Eris ma kilkanaście dzieci oznaczające demony Abstrakcji, służą one Dyskordianom do konkretnych celów, jeżeli chcemy by ktoś kłamał lub sami chcemy być w tym dobrzy przyzywamy byt o imieniu "Pseudologoi" - zależy... inwokacja lub ewokacja - co dusza zapragnie, zależy od celu.
Co do tych czarów, trzeba mieć metodę by działały. Gnoza jest świetna i daje pełne działanie naszemu czarowi, nie obejdzie się też bez woli, wizualizacji i oczyszczenia przestrzeni.
Inny czar, tym razem od pani pająków: Arachne...
Rozluźniamy się w ciemnym miejscu, dłonie trzymamy mniej więcej 20 cm od siebie z rozłożonymi palcami, wysuwamy energią nici o danych kolorach i intencjach do palców drugiej dłoni. Każda nić oznacza daną dziedzinę, jeżeli chcemy przerwać czyiś związek istniejący jedynie na płaszczyźnie psychicznej (miłość - zieleń, jeżeli fizyczna Fiolet - pożądanie/seks). Przecinamy ją i zastępujemy kolorem rozkładu i nienawiści - zgniła zieleń i czerń. Czar jest trudny - trzeba się mocno skupić... i użyć kilku trików...
Mój pomysł, udało mi się 8/10 prób - śmierć wymaga o wiele więcej mocy.

Kontynuując i podsumowując.
Magia boska składa się z kilku elementów:
-Siła Bóstwa - potrzebna przy słabych prośbach.
-Siła bytów Bóstwa - poprzez przyzwanie bytów zyskujemy konkretne atrybuty.
-Siła czarów związanych z Bóstwem - nasze czyny nim wsparte.

Dziękuję za przeczytanie... Void się kłania.
08-01-2015, 23:47
Znajdź Posty Reply
SorrorNesse Offline
runemaster

Liczba postów: 84
Reputacja: 2
Podziękowania: 1
Podziękowano 5 razy w 3 postach
RE: Dar Pani Eris - Trochę o magii Godform...
A co z klątwą indyka?
Oh... haven't you learned anything... you must laugh!

http://paratheo-anametamystikhoodoferis.tumblr.com

[Obrazek: tumblr_mcqkf00Gyo1qbsjqno2_250.gif]
31-07-2015, 23:22
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB