Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzdrowienie raka w 3 minuty/ Eter istnieje/ emocje a wpływ na rzeczywistość-film
Autor Wiadomość
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Uzdrowienie raka w 3 minuty/ Eter istnieje/ emocje a wpływ na rzeczywistość-film
https://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0

Ciekawy film. Jak się okazało eter został udowodniony naukowo!

Polecam obejrzeć filmUśmiech

Jestem Ciekaw waszego zdania na ten tematUśmiech
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
09-01-2015, 00:34
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
RE: Uzdrowienie raka w 3 minuty/ Eter istnieje/ emocje a wpływ na rzeczywistość-film
Kiedy ci niby-lekarze zaczęli śpiewać 'wa sa' i ma się świadomość, że czują energię to taki przyjemny prąd/wzdrygnięcie się czuje. Polecam to uczucie.
09-01-2015, 17:30
Znajdź Posty Reply
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
RE: Uzdrowienie raka w 3 minuty/ Eter istnieje/ emocje a wpływ na rzeczywistość-film
jestem silnie zaskoczona, jeśli efekty jakie uzyskali są prawdą (sprawdzę skrupulatnie) to mamy rewolucje w dziedzinie medycyny. Jako spec od nowotworów, jestem pod wrażeniem, ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2015, 00:33 {2} przez Avi.)
09-01-2015, 19:41
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 124
Reputacja: 4
Podziękowania: 29
Podziękowano 96 razy w 38 postach
Już parę raz widziałem uleczenie z ciężkich chorób ale nie aż tak dobrze udokumentowane. Może się to rozdmucha na świat.
09-01-2015, 19:52
Znajdź Posty Reply
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 32
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Rozdmucha się jak rozdmuchanie 100 tonowego metalowego bloku małym elektrycznym wiatraczkiem. Parę osób będzie wiedzieć, x ludzi będzie wątpić i tyle z tego. Skoro tylko nie wiele osób widziało ten filmik, który jest już parę lat na necie, to o czym my tutaj gadamy. Jest wiele innych podobnych rzeczy, jak dwupunkt, czy uzdrowienia za pomocą energii, a stosuje się tak często i jest to tak znane, iż farmaceuci z lekarzami padają, ale ze śmiechu i cieszą się, iż mogą zarobić kasę.
09-01-2015, 20:21
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB