Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Urok miłosny
Autor Wiadomość
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Reputacja: 23
Podziękowania: 75
Podziękowano 167 razy w 66 postach
[split] Urok miłosny
To jeszcze jeden ryt, potrzebne będą:
-czerwona wstążka
-zdjęcie naszego rycerza oraz nasze, oba muszą być wykonane 'za życia związku'
-3 czerwone świece
-cynamon
-miód
-zdjęcie Świętej Śmierci ubranej w czerwone szaty
-czerwona i biała róża
-woda święcona lub kolońska
-cygaro bądź cygaretka

Jak można się domyślać- zdjęcie Świętej Śmierci chlapiemy woda święconą, następnie w każdej świecy wycinamy małą dziurkę i wypełniamy ją miodem i cynamonem, następnie ustawiamy je w trójkącie. Przygotujemy 3 kartki, na dole każdej z kartek maziamy życzenie odnośnie miłości. Nad owym życzeniem wypisujemy 9 razy imię i nazwisko lubego (uzyskamy kształt odwróconego krzyża). Kartkę podpalamy zapałkami i od nich odpalamy kolejne świece. Next, przechodzimy do związania na krzyż czerwoną wstążką zdjęcia naszego i ukochanego przez nas Apolla, w pierwsza noc zawiązujemy supeł za pomocą palców wskazującego i środkowego. Na dole, obu zdjęć-piszemy własne imię i nazwisko ukochanego, na górze obu zdjęć jego imię z naszym nazwiskiem. Teraz czas na modlitwę, najpierw inwokacja a kolejno modlitwa na dany dzień. Ryt zaczyna się w piątek lub wtorek i trwa 9 dni, każdego 9 dnia dodatkowo do powyższej instrukcji palimy cygaro dmuchając w zdjęcie Świętej Śmierci 9 razy. Po pierwszej sesji robimy 1-2 dni przerwy, zakopujemy przy bramie cmentarnej zwiędłe róże, spalone kartki, resztki cygar i 9 groszy w podzięce, ach i jeszcze resztki świec. Nowenny ma być łącznie 3, każda z nich po 9 dni. Jak ktoś chce coś bliżej, to proszę o wiadomość na priv. ;]

Mimo że ryt nie umywa się do tych z dodatkiem krwi, jednak... lepiej się dziesięć tysięcy raz zastanowić i dać sobie kilka tygodni na przemyślenie. Co nagle, to po diable.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2015, 14:45 {2} przez Ashes_Hexe.)
01-09-2015, 03:37
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
RE: Urok miłosny
(01-09-2015, 03:37)Avi napisał(a): momo ze ryt nie umywa sie do tych z dodatkiem krwi, jednak...lepiej sie dziesiec tysiecy raz zastanowic i dac sobie kilka tygodni na przemyslenie. Co nagle, to po diable.
Nie kazdy ryt z urzyciem krwi, musi byc zajebiscie potezny i nie zawodny.

Ps. Nastpnym razem napisz ryt w nowym watku, bo po tytule bedzie go latwiej znalesc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2015, 05:18 {2} przez Magician7.)
01-09-2015, 05:10
Ashes_Hexe Offline
Moderator

Liczba postów: 53
Reputacja: 2
Podziękowania: 8
Podziękowano 38 razy w 15 postach
RE: [split] Urok miłosny
Wątek został podzielony.

Avi u nikogo się tyle nie napoprawiałam co u Ciebie, proszę Cię, spróbuj pisać choć trochę poprawnie. Witchcraft ma dwóch moderatorów, jeden z nich jest na urlopie, staramy się aby forum było estetyczne i przejrzyste, aby nikt nie musiał się krzywić, dlatego bardzo proszę, nie utrudniajcie tego.
Imiona Bogów i ich tytuły piszemy z dużej litery.
01-09-2015, 14:50
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

przepraszam za nieprzejrzystość. Mam kłopot z klawiaturą i muszę się strasznie nagimnastykować aby zrobić polskie znaki. Poza tym, nie chciałam tworzyć nowego wątku, bo po pierwsze- mój ryt to tylko kontynuacja tematu, dwa nie bardzo chciałam, żeby każdy kto się rejestruje na forum, a do końca sprawy nie przemyślał z niego korzystał. W każdym bądź razie dzięki za wszelkie komentarze.
01-09-2015, 15:54
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Żeby nie było za dobrze ja się upierdliwie doczepię kilku rzeczy. Uśmiech

(01-09-2015, 03:37)Avi napisał(a): -cynamon
-cygaro bądź cygaretka
Wiem, że wartość przedmiotów do każdego rytuału wycenia osoba odprawiająca ryt (chyba że jest to inwokacja, ewokacja wtedy należy umieścić jakieś przedmioty reprezentujące byt), ale zaciekawiło mnie dlaczego akurat cynamon i cygara ?

(01-09-2015, 03:37)Avi napisał(a): Kartkę podpalamy zapałkami i od nich odpalamy kolejne świece.
Osobiście nie polecam zapałków w rytuałach tego typu, gdyż nieświadomie wnosimi do rytuału jeszcze jeden dodatkowy element jakim jest siarka. Siarka ma specyficzną energię i o wile bardziej nada się zapalniczka, można używać również kadzidła do podpalenia.
01-10-2015, 09:25
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Emim, czemu cynamon?z tego co wiem, ma wpływ na trwałość zaklęcia, można go trochę przyrównać do lakieru na włosy. Cygaretka? nie wiem czy ma jakieś głębsze znaczenie niż te, że po prostu kult Świętej Śmierci wywodzi się...z Meksyku, gdzie cygaro jest chlebem powszednim. Poza tym, w rytuale palone jest jedynie dnia 9 i zakopywane w podzięce za wysłuchaną prośbę.

czemu Twoim zdaniem zapałkowa siarka jest tu zbyteczna? (w sensie, czemu ma tak niekorzystną energię?).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2015, 00:36 {2} przez Avi.)
01-11-2015, 00:31
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(01-11-2015, 00:31)Avi napisał(a): Emim, czemu cynamon?z tego co wiem, ma wpływ na trwałość zaklęcia, można go trochę przyrównać do lakieru na włosy. Cygaretka? nie wiem czy ma jakieś głębsze znaczenie niż te, że po prostu kult Świętej Śmierci wywodzi się...z Meksyku, gdzie cygaro jest chlebem powszednim. Poza tym, w rytuale palone jest jedynie dnia 9 i zakopywane w podzięce za wysłuchaną prośbę.

czemu Twoim zdaniem zapałkowa siarka jest tu zbyteczna? (w sensie, czemu ma tak niekorzystną energię?).
Pierwsze slysze zeby energia cynamonu miala wplyw na trwalosc zaklecia, a tak btw wszystkie ziola/rosliny maja pewne wlasciwosci i odzialowywanie na ryt (wkoncu wszystko jest energia).
01-11-2015, 02:03
Binah Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 62
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 31 razy w 17 postach
Cynamon na trwałość - raczej nie.
Cynamon( przyprawa) ma właściwości rozgrzewające organizm - to jest jego działanie.
Avi sama wymyśliłaś rytuał ? Sprawdziłaś - zadziałał, możesz nam o tym napisać?
01-11-2015, 08:35
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

pytałam znajomej tarocistki, twierdzi, że cynamon ma ,,utrwalać, cementować" uczucie.
Jestem w trakcie wykonywania rytu, na pewno napisze za jakiś czas swoje obserwacje i efekty. O ile w ogóle jakieś będą...Róże marzną w obecnej temperaturze, w związku z czym więdną, po drugie zakupiłam jakieś oszukane świece, po trzecie wstążka mi się ,,skończyła" i musiałam ją ,,przedłużać". To wszystko może przemawiać na moja niekorzyść, choć mam nadzieję, że jednak rezultat będzie zadowalający. Kolejna sprawa-grzebanie na cmentarzu nocą jest fu, ostatnio wykopałam jakieś stare bandaże i prawie utopiłam się w błocie (najlepiej podarunki zakopywać pod sosną a nie bramą cmentarną, ale w nocy wiadomo jak wygląda sytuacja ;P). Liczę na to, że ryt przypomni pewnej osobie o mnie, sprawi, że przemyśli ona pewnie sprawy i zreflektuje się. Codziennie, po modlitwie zaznaczam, że nie chce spętania. Miejmy nadzieje, że będzie ok.
Ryt nie jest mojego autorstwa, zaczerpnięty jest z Meksyku, tam się go praktykuje na masową skalę.
Jak już wspomniałam - na pewno zrobię jego recenzje, tym bardziej, że modlitwy tam zawarte są typowo katolickie- nie ma więc wzywania i kierowania próśb do innych bogów (co może być ulgą dla tych, którzy mają na uwadze pierwsze przykazanie dekalogu Jahwe).
01-11-2015, 12:12
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,029
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
Faktycznie. Cynamon ma takie właściwości.

W nim jest zamknięta/skotniała słodycz miłości, uwalniając twardą laskę cynamomu słodka miłość i trwałość łączą się ze sobą. Jednak ja tam wolę rozmaryn i lubczyk xDD

Jak byłam mała karmiłam kolegów z klasy. xDD A mianowicie, matka robiła rosół czy coś i dawała do lodówki zawsze, kolesie zawsze przychodzili na te obiadki - ale nie, nie z powodu kuchni mojej matki, bo bez moich ''przyprawek'' nie było to już to samo. :D Oj, tak i wtedy odkryłam wielką moc lubczyku. xDD I fioletowego brzozu. xDD O matko ale jazda. xDD

Cynamon też mocny zawodnik. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-11-2015, 14:55

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB