Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silny rytuał miłosny dla odważnych
Autor Wiadomość
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Silny rytuał miłosny dla odważnych
Ten dział jeśli chodzi o wszelkie rytuały, jest najpopularniejszy i inne bledną w jego blasku. Przykre. Ale okey, skoro ostatnio ten dział zaczął się cieszyć większą niż zazwyczaj popularnością, wypadałoby coś nowego dodać.

Po wykaniu tej techniki, cel rytuału powinien wrócić do końca następnego miesiąca, oszalały z obsesyjnej ''miłości.'' Cholernie ważne jest to, aby robić rytuał na odludziu, np. gdzieś w lesie - bo będzie małe ognisko. xDD

Potrzeba:

1 nóż
2 jabłka
1 rolka folii aluminiowej
1 mała puszka lub drewniane pudełko
2 czerwone róże
1 mała czerwona świeca
1 mała różowa świeca
zapałki
- duuuuuuużo wody
- dużo ręczników
- ewentualnie gaśnica jak się da

Macie wszystko? No to wyjazd na miejscówkę umyjcie ręcę i jazda!

Jedno z jabłek przecinamy nożem na równą (!) połówkę, myjemy nóż i tym samym nożem przecinamy sobie rękę, ustawiamy jabłko tak, aby kilka kropek krwi poleciało na jedną z połowek jabłka, teraz odstawiamy to krwawe jabłko i tym samym nożem rzecz jasna, odcinamy sobie kosmyk włosów. Krwawą połówka jabłka oraz, kosmyk naszych włosów zawijamy w folię aluminiową, przeciągamy nad tym pakunkiem jedną z róż, kilka z jej płatków zostawiamy na folii.

Z drugą różą robimy to samo, potem ponownie się kaleczymy i na każdy płatek leci po kropli naszej krwi. Teraz zakładamy folię aluminiową na rękę aż do małego serca, i całkowicie usuwamy resztkę krwi ze skaleczonego miejsca.

Teraz świece.

Wersja dla kobiet:
Nas będzie przedstawiać różowa świeca, zaś faceta czerwona świeca.
Na naszej świecy, paznokciami grawerujemy na różowej świecy nasze imie i nazwisko, a na czerwonej imie i nazwisko naszego celu.

Wersja dla facetów:
Odwrotnie. Panowie są przedstawiani poprzez czerwoną świece, a wasz cel poprzez różową. Grawerujecie np. jakimś patykiem (ale nie nożem czy paznokciami) na czerownej świecy swoje imię i nazwisko, zaś na różowej świece imię i nazwisko celu.

Zapałkami zapalacie teraz obie świece, zaczynacie od tej przedstawiającą was samych. Teraz ostrożnie (!!!) owijacie obie świece (naraz, mają być połączone) folią aluminiową, od dołu do góry - tak aby szybko płomienie świec zapaliły także i folię, jeśli to się nie stanie to trzeba im pomóc. Siadacie na naprzeciwko świec i wizualizujecie siebie i swój cel w szczęśliwym związku, wizaulizacja musi być porządna, nie traćcie koncentracji i jej ostrości. Trudność tutaj jest taka, że należy to robić dopóki świece całkowicie się nie wypalą no i oczywiście zrobi się pożar, doświadczenia wiem, że wylewanie na ogień zimnej wody, jednak nie jest dobrym pomysłem. xDD Proponuje duży mokry ręcznik, jednak wtedy trzeba będzie też i wziąść ze sobą wodę bo ręcznik będzie trzeba zamoczyć, choć na wszelki wypadek gaśnica też się może przydać. xDD Jednak wielu z was nie ma opcji dostania w swoje łapy gaśnicy, więc miejcie dużo wody i ręczników. Gasimy jak jest mały pożar, jak tylko się świece się roztopią, ale nie wcześniej i nie później! A jak już się świece wypalą, no to teraz trzeba czekać, aż folia ostygnie.

To co spaliliśmy kładziemy ostrożnie i z czułością do wcześniej przygotowanego pudełka, następnie umieszczamy te płatki róż, które noszą na sobie naszą krew. Teraz nasza uwaga zwraca się ku naszemu przyjacielowi - mowa o nożu, którym się pocieliśmy, no i na drugą połówkę jabłka. Bierzemy naszego kochanego przyjaciela i grawerujemy (niech to zajmie jak najmniej miejsca) jabłku słowa: Kochaj mnie moja Bratnia Duszo. Dla prawdziwej miłości, błogość jest wszystkim co czujesz względem mnie. Kochaj mnie, kochaj mnie. Teraz i na wieki.''

Teraz od środka ''wymolestujcie'' (opróżniacie środek, zostawiacie skórkę) nożem to jabłko jak dynię na Hallowen. xDD Jak już to zrobicie to wkładacie to jabłko do pozostałych naszych skarbów, czyli do pudełka. Zamknijcie pudełko, nie otwierajcie (!!!) i ukryjcie w bezpiecznym miejscu.
W następnym miesiącu w dniu pierwszej Pełni Księżyca (!!!) wracacie na miejsce ''zbrodni'', z łopatą i zapalniczką i w tym samym miejscu gdzie był pożar wykopujecie dół o dwóch mętrach głębokości i metra szerokości, wkładacie tam pudełko i posypujecie troche wykopaną ziemią, teraz czekacie nad tą dziurą na czas, kiedy będziecie w dwóch dniach jednocześnie (tak, to właśnie dlatego tak popularne jest ''o północy'', kiedy wybije godzina 00:00, odpalacie zapalniczkę nad wykopaną dziurą i śpiewacie 10 razy tekst, który wyryliście na jabłku, po czym odchodzicie do domu. (Nie, nie zakupujecie tego pudełka.)

Po równych 7 dniach, wracacie na miejscówkę po pudełko i ukrywacie gdzieś w ciemnościach swojej szafy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015, 01:46 {2} przez Olimpia.)
01-12-2015, 01:24
 Podziękowali: Animal
Avi
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Reputacja: 23
Podziękowania: 75
Podziękowano 166 razy w 66 postach
RE: Silny rytuał miłosny dla odważnych
Hard level Olimpia. xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2015, 11:30 {2} przez Ashes_Hexe.)
01-12-2015, 04:05
Olimpia
...

No, ba. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-12-2015, 11:20
Ashes_Hexe
Moderator

Liczba postów: 53
Reputacja: 2
Podziękowania: 8
Podziękowano 38 razy w 15 postach
Czy to przypadkiem nie ''legendarne'' zaklęcie pożaru w domu?
01-12-2015, 11:31
Olimpia
...

Nie. xDD Tamto było podobne.
Normalność to wymysł.
-----------
01-12-2015, 12:11
Disneyowa
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Czy ktoś z Was robił ten rytuał i czy on działa? Jak długo trzeba czekać na efekty? Jak zachowuje się po nim osoba "czarowana"?
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 16:09 {2} przez Neaxx.)
02-28-2015, 19:16
Atria
Luperkal

Liczba postów: 272
Reputacja: 7
Podziękowano 74 razy w 36 postach
Disneyowa, zauważyłam, że pytasz już po raz kolejny, w kontekście rytuałów, czy to działa. owszem, działa. Wszystko działa. Nawet codzienny taniec szczęścia zadziała, jeśli będziesz wierzyć, że działa. To nie formułą rytuału sprawia, że się spełnia bądź nie, ale Twoja własna wola. Zaawansowani magowie mogą rezygnować z takiej otoczki dla podświadomości i pomocy przy manipulowaniu energią. Samą siłą sprawcza jest właśnie energia, Twoja wola i wiara. Jeśli w coś nie wierzysz to nie spodziewaj się powalających efektów (choć naturalnie, w niektórych przypadkach nawet zatwardziali wątpiący doświadczają magii). Wola maga zmienia rzeczywistość kierując energią.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
02-28-2015, 20:09
 Podziękowali: Olimpia
Unebris
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
02-28-2015, 20:32
Disneyowa
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Atria pytam o to ponieważ znam kilka osób co już "trochę czasu" walczą z tym i wiara nie pomaga. Sama znam dość dobrze taką panią, która nadal kocha swojego męża, a on odszedł do innej i ta kobieta wydała już mnóstwo kasy na ryty "ówczesnych internetowych magów" i nadal cisza, nic się nie dzieje. Ja pomagam jej jedynie rozkładem kart, ale sama również kilka lat temu poddałam się takiemu rytuałowi i powiem Ci, że pomimo mojej pozytywnej emocji, wiary w to "przedsięwzięcie" nie nastąpiło ocieplenie stosunków od osoby przyjaciela, a wręcz pogorszenie ich. To też inny przykład, bo to robił mi ktoś jednak od tamtej pory minęły 2 lata, a ja nadal wierzę, że ta osoba jednak wybaczy, odnowi kontakt, zmieni się, ale "grubymi nićmi jest to szyte". Stąd też moje pytania.
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 16:11 {2} przez Neaxx.)
02-28-2015, 20:39
Animal
Zwierzaczek

Liczba postów: 311
Reputacja: 9
Podziękowania: 435
Podziękowano 80 razy w 53 postach
(02-28-2015, 20:39)Disneyowa napisał(a): Atria pytam o to ponieważ znam kilka osób co już "troche czasu" walczą z tym i wiara nie pomaga. Sama znam dość dobrze taką panią, która nadal kocha swojego meża a on odszedł do innej i ta kobieta wydała juz mnóstwo kasy na ryty "ówczesnych internetowych magów" i nadal cisza, nic się nie dzieje. Ja pomagam jej jedynie rozkładem kart, ale sama również kilka lat temu poddałam się takiemu rytuałowi i powiem Ci, że pomimo mojej pozytywnej emocji, wiary w to "przedsięwziecie" nie nastąpiło ocieplenie stosunków od osoby przyjaciela, a wręcz pogorszenie ich. To też inny przykład, bo to robił mi ktoś jednak od tamtej pory minęły 2 lata a ja nadal wierzę, ze ta osoba jednak wybaczy, odnowi kontakt, zmieni się ale "grubymi nićmi jest to szyte". Stad też moje pytania.

Mogła zostać jak widać oszukana, ryty robione przez jakiś oszustów, pseudo magów... Każdy rytuał poza tym może skończyć się niepowodzeniem, tym bardziej jeśli wykonuję go ktoś bez doświadczenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-28-2015, 20:47 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 20:45

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB