Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka podstawowych sposóbów wykorzystania płynów ludzkich w VooDoo
Autor Wiadomość
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Kilka podstawowych sposóbów wykorzystania płynów ludzkich w VooDoo
Krew Menstruacyjna

http://witchcraft.org.pl/T-kawa-na-faceta--598
Powyższy sposób ludowy HooDoo stosowany przez Afrykańską Ludność oraz tych zamieszkujących Cecylię. Krew menstruacyjna nie koniecznie jest dodawana do kawy, można do herbaty, jednak prawdą jest iż w kawie trudniej o wykrywalność owego dodatkowego składnika.

Nie wiem ile w tym magii a w ile biologii, jednak faktem jest, iż mężczyzna mając pod nosem menstruacyjną krew kobiecą, wdycha bardzo dużo jej feromonów, które oszałamiają jego pierworodny umysł i działają narkotycznie.


Mocz

W popularnej technice, którą powyżej szerzej opisałam, często zadane jest pytanie:
a co z mężczyznami? Zarówno jak o dziewczyny, które jeszcze nie miesiączkują, kobiety które przekwitły oraz mężczyźni używają w zastępstwie krwi miesięcznej, moczu.

Dziś to obrzydliwe, ale kiedyś była popularnym lekiem. Uryna tak naprawdę, ma duże właściwości - głównie w gojeniu się ran, działa przeciwzapalnie, a także jest dobrą odżywką na włosy, i wiele, wiele innych: https://www.google.com/search?client=ope...8&oe=UTF-8

Wierzy się także w szczęśliwą moc moczu, wystarczy tylko zamoczyć swoje dłonie w moczu partnera i nie wycierać ani nie myć rąk, dopóki to szczęście będzie Ci potrzebne. Ten sposób nazywany jest Szczęśliwą Dłonią.

Ług Komora jest także bardzo ciekawą techniką. Mocz, tak samo jak wszelkie inne części czy płyny z ludzkiego ciała, mogą się stać przyczyną jego poważnych zmartwień, Laleczka VooDoo to tylko jeden ze sposobów w których się wykorzystuje czyjeś wnętrzności i płyny, do tego trudniejszy, choć nie ukrywam, że też i zabawniejszy. W każdym razie, jeśli Twój wróg dorwie Twój mocz, (albo jeśli my dorwiemy mocz wroga) to możemy dodać go do buteleczki z Czerwonym Pieprzem i Wilkołaczym Brudem: http://www.azuregreen.net/prodinfo.asp?number=RGRAB Ta metoda jest szybko rozpoznawalna przez znawców VooDoo i HooDoo ponieważ, dostaje się zapalenia pęcherza, kamienia na nerkach i wszelkich tego typu właśnie dolegliwościach, czyli układ moczowy i pokrewne temu problemy. Jedyny ratunek na ten sposób, to dorwać butelkę, i wrzucić ją do ognia, jednak nie jestem pewna czy to taki dobry pomysł wrzucać do niego to co magicznie reprezentuje nas i ma do nas połączenie.

Technika była wypróbowana raz, za zgodą osoby będącej eksperymentem, w przeciągu jednego dnia się zaczęło, jednak dalej nie poszło. Lekkie zapalenie pęcherza, którego nie mógł lekarz wyleczyć, zaznaczyć trzeba, że wówczas w butelce nie było Wilczego Brudu, czyli jednego ze składnika techniki Ługu Komora.


Soki Pochwy

Rozwiązanie dla kobiet, które nie miesiączkują (bo np. są w ciąży), a także dla tych, którym się śpiszy i nie chcą czekać na kolejny cykl. Soki z pochwy należy zbierać koniecznie w dniu Pełni Księżyca, trzeba jednak dbać o ''techniczną'' stronę składnika, a mianowicie należy uważać aby butelka czy słoik z sokami, nie znalazła się w nasłonecznionym albo zbyt zimnym miejscu.

Powyższy składnik jest bardzo potężny w magii, głównie wykorzystuje się go do namaszczania figurek, które biorą udział w rytuale, świec, oraz amuletów.


Sperma

Czyli najpopularniejszy i najlepszy przekaźnik energii, co prawda soki pochwowe działają tak samo, jednak nie są już tak popularne, prawdopodobnie z tego powodu, że to głównie mężczyźni mają ''kontakt'' ze swoją spermą i chętnie używają jej do zadań magicznych.

Przedstawię wam technikę niejakiego Josha Gellea: należy poprostu masturbować się do orgazmu i zachować powstałe na wskutek tego płyny, przy najbliższej okazji dodajecie spermę do jedzenia kobiety.

Jednakże Panowie ryzykują w tym momencie, jeśli traficie na czarownicę która, odkryje niespodziankę w swoim posiłku, a na dodatek wie co zrobić ze spermą, to może wami bez większego wysiłku rządzić i kontrolować.
13-01-2015, 09:28
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #2
RE: Kilka podstawowych sposóbów wykorzystania płynów ludzkich w VooDoo
Z tą spermą, to nie zgadzam się, że twórcą tej techniki jest jakiś Josh Galle czy kto inny, niż właśnie Horus:
http://witchcraft.org.pl/T-horus--4788
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
13-01-2015, 10:46
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB