Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawianie magii a reakcja zwierząt
Autor Wiadomość
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Uprawianie magii a reakcja zwierząt
Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy. Swojego mam ze schroniska i nigdy nie zrobiłabym żadnemu zwierzakowi krzywdy ale to co mi się dzisiaj przydarzyło wytrąciło mnie z równowagi. Ninja Pojechałam na rowerze do sklepu, a mieszkam na wsi od jakiegoś czasu, więc ten sposób przemieszczania jest moim ulubionym. No i wcale mi nie było, jak zwykle przyjemnie na rowerze bo po drodze mnie atakowały psy. W okolicy biega trochę bezpańskich zwierząt i nieraz wybiegają z ogrodzeń psy, które mają właściciela i czasem obcych obszczekują, doskakują do nogi. Zdarzyło mi się to wiele razy, ale żaden mnie nie ugryzł i nie pałał do mnie aż tak wielką agresją jak dzisiaj. Jeden czerwonawy bokser dopadł do mojego buta i gryzł tylko jego na szczęście. Drugi spotkany w innym miejscu duży kundel dobiegł niestety do mojej nogi. Na szczęście pod spodniami miałam grube getry i spodnie same w sobie stanowiły zaporę, ale gryzł jak opętany moją nogę. To cud, że mam tylko rysę od zęba i wyszedł mi duży siniak, tak jak złapał zębiskami. A moje pytanie jest takie; czy to, że zaczęłam uprawiać magię może mieć jakiś wpływ na zachowanie tych zwierząt? Nigdy żadne psy nie reagowały na mnie taką agresją, a tu podczas jednej przejażdżki aż dwa złowrogie zwierzęta. Wszystkie zwierzęta mnie uwielbiają, tak myślałam do dzisiaj, teraz mam mieszane uczucia... Co psy mogły zobaczyć we we mnie takiego, że wzbudziłam w nich dużą agresję? I czy znacie jakiś sposób- urok na psa, żeby go uspokoić?, albo lepiej, żeby agresywne zwierzęta trzymały się ode mnie z daleka?
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
15-01-2015, 15:53
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
RE: Uprawianie magii a reakcja zwierząt
Psy nie zareagowały dlatego, że uprawiasz magię tylko dlatego, że są źle wychowane. Nie próbuj widzieć wszystkiego przez pryzmat magii.
Prawidłowe podejście do takich spraw jest takie, żeby spróbować wykluczyć właśnie tą magię. Więcej sceptycyzmu. Należy widzieć właściwą przyczynę i skutek.
15-01-2015, 19:07
Znajdź Posty Reply
koles Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Reputacja: 3
Podziękowania: 1
Podziękowano 22 razy w 7 postach
Co jakiś czas się słyszy jak pies wybiegnie z ogrodzenia i zagryzie jakieś dziecko. Dziecko uprawiało magie? Nie.

To właściciel psa nie potrafił go wychować, a do tego nie zabezpieczył posesji. Na wsi latające luzem psy są norma bo i tam mentalność jest inna niż w mieście. Jechałaś rowerem i jak każdy rowerzysta (oraz samochód) masz większą szanse na obszczekanie niż gdybyś szła piechotą.

Gaz pieprzowy kupowany do obrony przed psami to bardzo chodliwy towar. Pokazuje to, że problem z agresywnymi psami dotyka przede wszystkim zwykłych ludzi.
wspieram ewolucje jezyka w strone niekorzystania z polskich znakow diaktrycznych

[Obrazek: hr1.png]
[Obrazek: aetherius-nowy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2016, 00:35 {2} przez Neaxx.)
15-01-2015, 19:07
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Niby macie rację, bo można to wytłumaczyć racjonalnie, ale jeździłam setki razy na rowerze i nic mi się takiego nie przydarzało, a psów też pełno biegało obok, poza tym wszystkie zwierzaki do mnie ciągną i nawet te, które dla innych były złośliwe mnie z ręki jadły więc jak dla mnie coś tu jest nie tak...

Chyba, że miałam jakiegoś wyjątkowego niefarta dzisiaj i to wszystko czysty przypadek... Zawstydzony
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2016, 00:35 {2} przez Neaxx.)
15-01-2015, 19:16
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Iluminox
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
A jaką Ty Magię "uprawiasz"? Bo może faktycznie aktualnie odprawiasz coś, co wymaga specyficznej energii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015, 14:24 {2} przez Neaxx.)
15-01-2015, 20:00
Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Odpowiem tak; gdyby psy wyczuwały energię, która jest adekwatna do tego czym się zajmuję, to raczej by mnie kochały, na pewno nie atakowały. Chyba, że były to akurat dwa wyjątkowe antyspołeczne kundle, które brzydzą się miłością i jej nienawidzą.
15-01-2015, 20:07
Znajdź Posty Reply
Tygrys Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(15-01-2015, 20:07)pisarka777 napisał(a): Odpowiem tak; gdyby psy wyczuwały energię, która jest adekwatna do tego czym się zajmuję, to raczej by mnie kochały, na pewno nie atakowały. Chyba, że były to akurat dwa wyjątkowe antyspołeczne kundle, które brzydzą się miłością i jej nienawidzą.
Może osłabiłaś swoje biopole np. zły humor, menstruacja, lub jakiś stres? A może się akurat zmówiły, bo one też przekazują sobie informacje.
Fałsz, obłuda i zakłamanie jest to szybka droga do sukcesu, ale zarazem "epitafium" dla duszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2015, 14:25 {2} przez Neaxx.)
15-01-2015, 20:16
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Magia Miłosna jest zaliczana do "czarnej" magii.

Hmmm... Zwierzęta czują energie i wnętrze człowieka. Ciężko powiedzieć czy to przez magię, czy po prostu psy są agresywne.

No ja bym stawiała na to drugie, ale w sumie skoro nigdy Cie nie atakowały, a nagle zaczęły to, to jednak "dziwny" zbieg okoliczności. Nie wyciągaj jednak pochopnych wniosków, daj temu po prostu czas.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-01-2015, 20:20
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
Pisarko, użytkownik dirext4, bardzo dobrze mówi, posłuchaj go.
To, że do tej pory zwierzęta były dla Ciebie miłe, nie znaczy, że wszystkie takie będą, to tak jak z ludźmi.

Cytat:Magia Miłosna jest zaliczana do "czarnej" magii.
To żart, prawda?
Nawet jeżeli patrzeć na ten sztuczny podział: magia czarna i biała, którego nie uznajesz, jak mniemam, to magia miłosna z pewnością nie należy do tej czarnej magii.
Zresztą to i tak bez znaczenia, psy i tak mają w dupie ludzkie postrzeganie moralności.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
15-01-2015, 21:05
Znajdź Posty Reply
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 124
Reputacja: 4
Podziękowania: 29
Podziękowano 96 razy w 38 postach
Pies to zawsze dzikie zwierzę... upierd**** nawet nie wiesz dlaczego i kiedy.

Z drugiej strony, swego czasu nawet mój pies mnie atakował, tylko wtedy nie byłem sam.

Kiedyś ktoś mądry mi powiedział że "nie ma zbiegów okoliczności". Oczko
15-01-2015, 22:24
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB