KONKURS: Luty!!!!
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
RE: KONKURS: Luty!!!!
No w sumie tak naprawde to nie zdazyles. xD Minute po tym jak zamknelam dales post. Jeden z sedziów na Twojego farta czuwal i skasowal moje "koniec".

Uznamy Ci to. Bo glupio by bylo jakby taka porzadna praca poszla sie jebac po niecalej MINUCIE spoznienia. Ale naprawde nastepnym razem lepiej sie streszczac bo minute-dwie mozemy heszcze wybaczyc, ale watpie aby nastepnym razem byl ktorys.z.sedziiw czy modow ba miejscu.

Edit: a nie! Zdazyles, to ja sie machnelam bo zapomnialam ze w Pl jest godzina w tyl. xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2015, 12:22 {2} przez Olimpia.)
02-11-2015, 12:00
Znajdź Posty Reply
ApatiA Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: KONKURS: Luty!!!!
Jeśli mogę się wypowiedzieć, to bardzo spodobał mi się ten konkurs, choć z powodów technicznych nie mogłam wziąć w nim udziału. W każdym razie, sądzę, że konkursy w takim stylu "opowiadań" są bardzo ciekawe. Dobrze działają na wyobraźnię i fajnie byłoby gdyby więcej było konkursów właśnie w takiej formie Uśmiech
"There are times when the mind is dealt such a blow it hides itself in insanity. There are times when reality is nothing but pain, and to escape that pain, the mind must leave reality behind." Patrick Rothfuss
02-11-2015, 16:51
Znajdź Posty Reply

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB