Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia do Kwadratu - Pam Grout
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 196 razy w 337 postach
Podziękowano 196 razy w 337 postach
Post: #1
Język  Energia do Kwadratu - Pam Grout
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/moc-umyslu/9648-energ...76616.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl

[Obrazek: energia-do-kwadratu.jpg]

Długo pisać o tej książce nie ma co, bo w sumie nie ma co o niej pisać, bo pierwsze ona jest krótka, a po drugie nie zbyt się znam na tematyce książki.

Nie licząc podziękowań, posłowia i informacji i autorce, książka ma 161 stron, jest więc króciutka i szybko się ją czyta, zwłaszcza że autorka nie zanudza, ma lekkie pióro i humor, a do tego bardzo interesująco opowiada jak myśli wpływają na rzeczywistość. Na pewno nikt nie będzie się nudził, czytając Energię do Kwadratu, nie ważne czy was interesuje tematyka czy nie, dzięki autorce z pewnością wasz ewentualny brak zainteresowania się zmieni. Po prostu autorka potrafi wciągnąć czytelnika i zachęcić go do zgłębienia tematu, na dodatek mnie osobiście wiele razy rozśmieszyła.

Energia do Kwadratu przedstawia 9 eksperymentów wpływających na na materię, za pomocą naszych myśli. Każdy esksperyment jest dokładnie przedstawiony, sa tam także historię które potwierdzają prawdziwość danej tezy, problem pojawia się jednak wówczas kiedy trafi się czytelnik, nie wierzący na słowo lecz szukający naukowych dowodów, a nie czytania o tym jak pewna dziewczyna odpowiadając na wszystko jedną liczbą nagle wprowadziła ją w swoje życie. Na dodatek zawsze można powiedzieć, że to zbieg okoliczności, a owe eksperymenty są nic nie warte, typowy sceptyk zawsze się czegoś doszuka.

Na końcu każdego z eksperymentów jest ''Karta raportu laborataryjnego'', gdzie opisujemy wyniki danego eksperymentu ze szczegółami. Same zaś eksperymenty, są łatwe, i zrozumiale opisane.

Oprócz tego w książce jest pełno ciekawych cytatów, w większości książek są nudne albo oczywiste, lecz cytaty z tej książki są mądre, podumowujące i humorystyczne np. ''Nie wiem czy Bóg istnieje, ale z pewnością byłoby lepiej dla jego reputacji, gdyby nie istniał.'' - Jules Renard

Książka jest ciekawa i wyniki eksperymentów są naprawdę fascynujące, co prawda nie przeszłam wszystkich - przez zwyczajny brak czasu, ale na pewno do nich wrócę, bo... no po prostu są fajne! Można wyciągnąć wiele wniosków, i ulepszyć swoje życie, na dodatek to fajna zabawa. ^^ Tak więc, warto usadowić się z Energią do Kwadratu na wygodnej kanapie z filiżanką gorącej czekolady, i dać się porwać w świat energii. Wątpie aby ktokolwiek (nie licząc upartych sceptyków) stwierdził, że czas spędzony na czytaniu tej książki, był czasem straconym.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
29-01-2015, 17:28
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB