Magia Gwiazd
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #1
Magia Gwiazd
Na wstępnie powiem, że osobiście nie uważam Magii z użyciem Gwiazd za odrębny system, jednak wiem że wielu to robi, a temat ''Magia z użyciem Gwiazd'' raczej nie wydaje mi się interesującym ''szyldem reklamowym'', a określenie Magia Gwiazd nie dość, że jest atrakcyjniejsze to jeszcze jest krótsze, tak więc będę używać tutaj tego właśnie określenia. Chodzi w tym temacie głównie o prezentację wzbogacenia magii za pomocą dodatkowej energii w formie Gwiazd, co się przydaje kiedy komuś zabrakło narzędzi, a nie potrafią jeszcze pracować bez nich bądź nie czują się na siłach, aby samą silną wolą osiągnąć swój cel. Magię z użyciem Gwiazd zaliczam do Magii Mentalnej.

Na pewno ten post, będzie jednym z tych, porządniejszych, jednym z tych przy których się namęczę, z racji, że mało wogóle mówi się o tej tematyce, a jak już to czytelnik dostaje zwykłe okruszki z wielkiego chleba, które i tak w dużej części są bezwartościowe, jednak nie będę was tu zanudzać, po pierwsze większość z was i tak ma w nosie czym są Gwiazdy i jakie miały swoje początki w historii, po drugie, o tym można pisać i pisać... a po trzecie, ten post i tak zapewne będę pisała kilka godzin i bez tego. Wspomnę więc o tym pokrótce i ogólnie dla tej mniejszości, którą jednak to (za)interesuje, a potem przejdę do praktycznej Magii Gwiazd.

[Obrazek: 1031_1285245590.jpg]

Czym wogóle są Gwiazdy?

Tutaj pozwolę się wyręczyć kilkoma z cytatów ze strony: http://uullaa0.w.interia.pl/PROJEKT/aga_...co_to.html dzięki temu odpowiedź na to pytanie, będzie dokładniejsza niż moja i trochę skróci mi czas pisania tego postu.


''Gwiazda to wielka kula gazowa ogrzewana przez reakcje termojądrowe zachodzące w jej jądrze. Składa się głównie z najlżejszego ze wszystkich gazów, wodoru. Zużywa go jako paliwo w reakcjach jądrowych, w których wyniku wydziela się olbrzymia ilość energii. To właśnie dzięki temu gwiazdy świecą. We wnętrzu gwiazd temperatura sięga dziesiątek milionów stopni Celsjusza. Ogromna ilość powstałej tam energii przenika wewnętrzne warstwy gwiazdy i opuszcza jej powierzchnię jako ciepło i światło, ale także promieniowanie, np. ultrafioletowe lub promienie Roentgena. Wielkie odległości sprawiają, że choć wiele gwiazd świeci jaśniej od Słońca, to widoczne są na nocnym niebie tylko jako świetlne punkty.

Wydaje się, że gwiazdy na niebie nigdy się nie zmieniają. Dziś widzimy te same gwiazdy, które starożytni astronomowie podziwiali tysiące lat temu i te same gwiazdy będą zdobić nasze niebo przez wiele tysięcy lat. Jednakże gwiazdy rodzą się, dojrzewają i umierają. W przeciwieństwie jednak do ludzi żyją przez setki milionów, a nawet dziesiątki miliardów lat.

Gwiazdy powstają z wielkich obłoków gazu i pyłu zwanych mgławicami, porozrzucanych między gwiazdami w wielu rejonach nieba. Kiedy gęsty fragment mgławicy zapada się pod własnym ciężarem (kolaps), zaczyna powstawać gwiazda, na tym etapie w postaci protogwiazdy. Gdy obłok gazów się kurczy, robi się coraz gorętszy i w końcu rozpoczynają się w nim reakcje termojądrowe, które prowadzą do powstania tzw. gwiazdy ciągu głównego. Może ona samodzielnie emitować ciepło i światło.

Większość gwiazd żyje bardzo długo, jednak sposób, w jaki gwiazda ewoluuje i kończy życie, zależy od jej masy. Świeci, dopóki nie wyczerpie się jej wodorowe paliwo. Wtedy zaczyna umierać. Najpierw puchnie, zwiększając rozmiary 20, 30, 40 lub więcej razy i zmienia kolor na czerwonawy. Mówimy, że staje się czerwonym olbrzymem.

Śmierć gwiazdy to jeszcze nie koniec historii. W rzeczywistości to początek nowego istnienia, gdyż materia ginącej gwiazdy wprowadza do istniejących już obłoków gazu i pyłu materiał, który prędzej czy później znajdzie drogę do serca nowych gwiazd, jakie z tych obłoków powstaną.''
-------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: 888285_518876976_da84ccf0f9_34.jpg]

Ciała niebieskie, czyli między innymi Gwiazdy, nie są obiektami nie ożywionymi, wiedziałam o tym od zawsze - i nic nigdy mnie mnie przekona, że nie jest inaczej, między innymi po prostu to wiem i koniec, to moja nie zaprzeczalna wiedza, uczucie jak i doświadczenia. Z powyższego wiemy na dodatek, że Gwiazda się rodzi, dojrzewa, umiera a na dodatek się reinkarnuje - z niej tworzy się inna Gwiazda, co potwierdza jedną z zasad Wszechświata, która mówi, że w Naturze nic nie ginie i że energia nigdy nie zostanie zniszczona, ona tylko zmienia formę.

Gwiazdy to jedne wielkie potężne energię, które mogą stać się naszymi akumulatorami.

[Obrazek: 40612_1188389396_acbe_p.jpeg]Gwiady w Historii

[Obrazek: hipparch1.jpeg]

Starożyni grecy byli bardzo zafascynowani gwiazdami i planetami, na rozwój astronomii i astrologii wielki wpływ mieli starożytni uczeni, którzy nie rzadko także byli mistykami i magami - tutaj dokonania Platona, Arystalosa, Pitagorasa czy Kalipposa pominę. Według wierzeń jednakże, Gwiazdy zostały stworzone przed Bogów i tworzą one historię, każda konstelacja ma swój mit. Dla Greków astronomia/astrologia była jedną z gałęzi matematyki. Oczywiście, nie tylko Grecy zajmowali się astronomią, jednak moja wiedza w tym zakresie raczej ogranicza się do Greków. ^^' Ich badania i uparte dążenia narodziły wiele tez i odkryć, które żyją do dziś, zarówno w dziedzinie astrologii jak i astronomii. Jednakże zawsze i wszędzie - bez względu w jakim zakątku świata, Gwiazdy były magiczne, tajemnicze, fascynujące i piękne. Tylko w tych idiotycznych czasach, mało kto docenia siłę i możliwości ciał niebieskich - zarówno Planet jak i Gwiazd, i całej reszty, której pełno w naszym nieograniczonym Wszechświecie.


Magia Gwiazd? Po co?

Po co? No np. wtedy kiedy jesteście kompletnie spłukani i nie potraficie zrobić rytuału z użyciem samej siły woli, a nic w sumie nie macie...

Kiedy się zgubicie na jakimś pustkowiu, np. nie zdążycie wrócić z lasu przed nocą, albo jesteście w innym mieście i to na dodatek nie ciekawa okolica... kiedy nie chcecie aby wasza rodzina wiedziała czym się zajmujecie i nie możecie wyjść z domu z plecakiem ''dziwnych'' rzeczy... albo kiedy nie możecie zamknąć drzwi na klucz, a w każdej chwili ktoś może wpaść do was do pokoju, mając gdzieś waszą prywatność i pukanie do drzwi. Kiedy nie macie za dużo czasu, pracujecie w ''gorączce'', albo zwyczajnie potrzebujecie powera, wzmocnienia do swoich praktyk - nie ważne czy to praktyki codzienne, fizyczne czy magiczne.

Jednakże jest oczywiście haczyk, do Magii Gwiazd potrzebujemy... Gwiazd. A kiedy są Gwiazdy? W nocy. Czyli akurat wtedy kiedy typowy nastolatek nie może wyjść z domu albo kiedy jesteście na wycieczce pod namiotem z rodzinką.

Jak ja to zawsze mówię: prawdziwy Mag musi być wszechstronny, inaczej kiedy zabraknie jego narzędzi stanie się bezbronny. Oczywiście, sama marudzę czasem że zabrakło mi narzędzi, ale to nie oznacza, że jestem bezbronna i mogę jedynie ''siedzieć i płakać'', tylko że jestem leniwa. Proste - każdy ma systemy, które lubi bardziej i czuje się w nich swobodnie, a w innych trochę mniej, lub wcale. Ja osobiście wolę nie robić praktyk jeśli nie mogę skorzystać ze swoich ulubionych systemów, ale jeśli trzeba? To trzeba! Ostatnio zgubiłam się w ciemniej i nieciekawej ulicy po godzinie 23, Magia Gwiazd zadziałała niemal automatycznie, bezpiecznie i bezproblemowo znalazłam drogę powrotną do domu. Uśmiech

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQGREYat-t5mHlG10YhLK3...EGLdbG7rE7]

Jak zacząć?

Po pierwsze: jak możesz zacząć z jakim kolwiek narzędziem jeśli go nie znasz? Jeśli chcesz korzystać z komputera, musisz wiedzieć jak, jeśli chcesz skorzystać z mikrofalówki również musisz poznać gdzie co nacisnąć. Tak samo jest z Magią Gwiazd, chcesz korzystać z tego systemu? To poznaj Gwiazdy. Jasne, to potrwa sporo czasu, ale sama nie raz się przekonałam, że warto, choć dla mnie Magia Gwiazd jest ''systemem awaryjnym'', dla Ciebie to może być regularny, dodatkowy składnik do Twoich praktyk - możesz używać Magii z samymi Gwiazdami, a możesz także włączyć Moc Gwiazd do Twoich dotychczasowych praktyk! Zajebiste!

A więc, jednak odeszłam trochę od tematu... a tak się pilnowałam, aby tego nie robić! xD No cóż.

W tym punkcie chodziło o to, że musisz poznać Gwiazdy, ich konstelacje, układy, nazwy itp. Zacznij od podstaw, czyli Małego Wozu, Dużego Wozu, Mlecznej Drogi, Wielkiej Niedźwiedzicy, i co noc szukaj i poznawaj nowe Gwiazdozbiory i Gwiazdy!
Osobiście uważam, że poznanie mitów o tych Gwiazdozbiorach również jest ważne, a nawet jeśli się mylę, co Ci szkodzi przeczytać po jednym micie za każdym razem kiedy odkryjesz nową Konstelację?

Po drugie: musicie wiedzieć, że im dalej od świateł czyli miasta tym więcej zobaczycie Gwiazd, im dalej od hałasu czyli od miasta, xD tym lepiej się skoncentrujcie, a koncentracja jest najważniejsza w pracy magicznej z Gwiazdami. Im więcej zobaczycie Gwiazd i im jest ciszej tym macie większe pole do popisu i tym bardziej wasza magia będzie potężniejsza.

Po trzecie: liczą się tu umiejętności takie jak, koncentracja, wizualizacja, manipulowanie energią i umiejętność tworzenia linków. Jeśli masz problem z jakąś umiejętnością albo ze wszystkimi, nie przejmuj się - poprzez praktykę Magii Gwiazd będziesz ćwiczyć te umiejętności.. :D


Twoja Gwiazda Mocy

[Obrazek: gwiazdy1998.jpg]

Pamiętam, że jako dziecko pewnego dnia, jak zwykle z żalem musiałam opuścić moje Drzewo i łąkę za domem i musiałam wrócić do kilkunastu zamkniętych ścian. -_-' Zawsze z żalem odchodziłam od mojego osobistego Miejsca Mocy, kiedy się odwracałam, nagle coś za mną mi mocno mignęło, jakby wzywało - odwróciłam się i zobaczyłam wyraźnie pewną Gwiazdę, mimo że było ich wiele ta jedna mnie przyciągnęła i zwróciła moją uwagę, na dodatek czułam jej emocje i stan umysłowy. Gwiazda mnie otuliła swoim ciepłem i troskliwością jak miękkim kocem, aż się popłakałam ze wzruszenia.

Jednak nie wszystkich Gwiazda Mocy sama odnajdzie, natknęłam się nie raz na stwierdzenie (głównie u Pana Cunninghama), że Gwiazdę Mocy należy sobie wybrać - nie, nie zgadzam się z tym, choć mogę się mylić w tym wypadku.

Sądzę, że Gwiazdę Mocy sami odnajdziecie wraz z tym jak będziecie poznawać Gwiazdy, po prostu będziecie wiedzieli, że to ta Gwiazda, to będzie niezaprzeczane uczucie i nić porozumienia między wami. Nie mam w tym za dużego doświadczenia, jednak tym którym pomagałam poznać Gwiazdy, ich Gwiazdy Mocy znajdowały się w szczególnym Gwiazdozbiorze - na ogół takim, z którym się utożsamiają np. ludzie o wojowniczym usposobieniu, mogą odnaleźć swoją Gwiazdę Mocy w Herkulesie, ludzie dla których najważniejsza jest rodzina, dziecko, matka, marzenie o zostaniu rodzicem - ich Gwiazda Mocy prawdopodobnie znajdzie się w Gwiazdozbiorze Wielkiej Niedźwiedzicy itp. itd.


Twoja Gwiazda Urodzeniowa

Inną, jeszcze lepszą opcją, jest odnalezienie swojej Gwiazdy Urodzeniowej zwanej Acendentem i uczynienie z niej swojej Gwiazdy Mocy. Uśmiech Czym jest Gwiazda Urodzeniowa? To Gwiazda która, rodzi w momencie Twojego pierwszego oddechu w momencie narodzenia. To Twoja osobista Gwiazda, odgrywająca cholernie dużą rolę w Twoim horoskopie astrologicznym. Ciekawostką jest, że kiedyś wierzono, że ta Gwiazda nie tylko rodzi się wraz z Tobą, ale także umiera razem z Tobą. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego mówi się, że spadająca Gwiazda spełnia życzenia? Tutaj macie odpowiedź. Wierzono, ze kiedy człowiek umiera, to jego osobista Gwiazda także, i spada z nieba, zaś kiedy ktoś inny wymówi w tym momencie życzenie, to odchodząca dusza ma obowiązek je spełnić. Czy to prawda? Nie wiem czy Gwiazda Urodzeniowa umiera wraz ze swoim człowiekiem, ale wiem, na pewno że spadające Gwiazdy naprawdę spełniają życzenia, i że na pewno nie macza w tym palców odchodząca dusza, lecz sama Gwiazda. Uśmiech

Jak znaleźć Ascendent? Najlepiej iść do kilku dobrych i sprawdzonych astrologów, jeśli wskażą tą samą Gwiazdę to masz pewność. Uśmiech Samym raczej nie ma szans aby znaleźć swoją Gwiazdę, Potrzeba do tego dokładnego miejsca urodzenia, wraz z umiejscowieniem geograficznym, dokładnej daty urodzenia wraz z godziną i dniem tygodnia... na dodatek dokładnej wiedzy, jakie planety gdzie wtedy były, i w jakim układzie, nie no, dajcie spokój, to się wydaje wręcz nie realne. xDD
Z tego wszystkiego (i kij wie z czego jeszcze!) oblicza się Twoją osobistą Gwiazdę Urodzeniową.

[Obrazek: zstars.gif?w=442&h=286]

Link z Gwiazdą Mocy

Jak już znajdziesz swoją Gwiazdkę to najlepiej od razu zabierz się za połączenie z nią. Mianowicie tworzysz mocny, silny link między Twoją osobą a Gwiazdą Mocy.
Ten link będzie tak telefon, między Tobą a Gwiazdą, choć telefon o dość kiepskim zasięgu, muszę przyznać. xDD Jednak ważnym zasięgu!

Twoja Gwiazda Mocy może Ci wysyłać różne informację poprzez ten link, np. ostrzeżenie o zagrożeniu, albo nakaz aby iść w tamtą stronę, lub po prostu informację co się zaraz czy jutro bądź za tydzień wydarzy.

Skąd będziecie wiedzieć? A to zależy w sumie od tego do której część ciała podepniecie swój link? Jeśli do uszu to wiadomość usłyszycie, bądź pojawi się ona w Twojej myśli, jeśli podłączycie do Trzeciego Oka to wiadomość zobaczycie, w formie symbolu, koloru, wizji bądź jakieś sytuacji z przeszłości. Jeśli podłączycie do serca to wiadomość poczujecie, jeśli do Korony, to będziecie po prostu wiedzieć, uczucie niezaprzeczalnej wiedzy, która do was spłynie, jeśli podłączycie zaś do nosa do wiadomość dojdzie do was przez węch. xDDD Nie polecam tego, bo w większości takiej informacji prawie nie da się odczytać, zwłaszcza, że raczej nie znacie osobistego zapachu koleżanki/kolegi, który wydala przez feromony? xD Jasne, można poczuć jak pachnie strach, czy wiosna, jakieś święto, ale co jak przyjdzie wam wąchać coś co wogóle nie dochodzi do waszej świadomości? xD Albo dochodzi i w waszej myśli pojawia się tylko: WTF?! xDDD Tak samo nie polecam podłączać Gwiazdy do Czakry Gardła, wiadomość przyjdzie do was w postaci smaku. xDD Raczej nie chcielibyście mieć w ustach wielu z możliwych smaków, które może wam zafundować przyszłość albo ostrzeżenie? Zwłaszcza, jeśli będzie to ostrzeżenie, przed wejściem w psią w kupę... xD

Każdy z nas ma lepiej rozwiniętą jakąś zdolność, i najlepiej podłączać Gwiazdę Mocy do centra tej zdolności, jasnowidze do Trzeciego Oka, empaci do Czakry Serca/serca, jasnosłyszący do uszu itp. itd. Możecie spróbować jak coś w kilku miejscach, i zdecydować jak wam lepiej, informacja w niektórych połączeniach nawet do niektórych z was może wogóle nie dochodzić.

Kiedy to się może zdarzyć? Jeśli podłączycie Gwiazdę Mocy do centra zdolności, którą macie najmniej rozwiniętą, albo kiedy podłączycie do zablokowanej Czakry, jeśli będzie brudna to informacja zostanie przesitkowana przez owy brud, przez to informacja dojdzie do was w strzępach. Także kiedy, jesteście na czymś tak mocno skupieni, że nie zwracacie uwagi na subtelne informacje od Gwiazdy Mocy, albo kiedy odebraliście wiadomość i nie zwróciliście na nią uwagi bo ''to na pewno jakiś przebłysk''! Jak to było w moim przypadku. xD

Idę sobie pomalowana, lekko ubrana, prosto od fryzjera, wychodzę od niego i nagle na jakieś 2-3 sekundy pojawia mi się przed oczami oślepiający niebieski błysk na czarnym tle... myślę, WTF... o_O A chuj, nie ważne! Idę na piechotę do domu bo taki piękny, słoneczny dzień... a tu zaraz chmury, ciemno się robi, wielka ulewa, i mocna burza... no super! xDDD

[Obrazek: Gwiazdy_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg]

Praca z Gwiazdą Mocy

Przykłady z powyżej, nie są jedynym zastosowaniem linku. Połączenie z Gwiazdą, przede wszystkim działa podczas pracy z nią! Kiedy praktykujesz, poprzez ten właśnie link ściągasz energię z Gwiazdy Mocy, którą następnie wchłaniasz albo naładujesz nią jakiś przyrząd, albo ukierunkowujesz na dany cel. Ponad to, Gwiazda Mocy, wówczas chroni Cię od każdej strony, a kiedy się zgubisz ona Cię prowadzi poprzez ten link do domu. ^^ Albo? Albo ochroni Twoją ukochaną kiedy sama wraca do domu. Gwiazda Mocy także znajdzie Ci pieszczocha i przyprowadzi do domu. Czyż to nie piękne? :D


A co z resztą?

Także korzystamy z innych Gwiazd, po prostu Gwiazda Mocy jest najważniejszą Gwiazdą, naszą główną. Uśmiech Poza tym czasem się zdarza, że o jakieś porze roku nie widać naszej Gwiazdy Mocy... wtedy pracujemy z inną Gwiazdą, nazywam ją ''Gwiaza Viceprezes''. xDDD


WKOŃCU!!! WKOŃCU!!! WKOŃCU!!! Przechodzimy do:

Przykładowe techniki i rytuały Magii Gwiazd

[Obrazek: hubble_v838-lg.jpg]

Transmormacja Energii

Poprzez link ściągasz energię od Gwiazdy do siebie. Jeśli chcesz przetrasformować energię do czegoś kogoś innego/to tworzysz kolejny link, od siebie do danej rzeczy/osoby i w ten sposób Ty ściągasz energię od Gwiazdy, i przekazujesz ją temu czemuś/komuś. Dlaczego nie robić tego bezpośrednio, Gwiazda-rzecz/osoba? Można. Wtedy trzeba zrobić link od Gwiazdy do rzeczy/osoby, ale wtedy o wiele ciężej ściągnąć energię i na dodatek o wiele ciężej poczuć czy się naprawdę udało, i na ile.

[Obrazek: supernowa3.jpg]

Przywoływanie Miłości

Znajdź jakiś Gwiazdozbiór związany z miłością. Opowiedz mu czego chcesz, dlaczego, czego konkretnie oczekujesz, jaki facet ma być itp. nie przeginaj, bądźmy realistami, następnie przetransformuj energię miłości do swojej uniwersalnej Gwiazdy Mocy, ma powstać między wami połączenie o dwóch liniach, Gwiazda Miłości ------> Gwiazda Mocy ------> Ty ------> tworzenie nowego linku, z energii, od Gwiazd i ''zarzucenie'' tego linku gdzieś w przestrzeń, uprzednio sprawiamy aby końcówka linku była ''zatkana'', i zabezpieczona. Link ma tutaj w tym wypadku być wabikiem.


Niewidzialność

Technika która ma sprawić, że inni nie będą Cię widzieć, oczywiście nie staniesz się dosłownie niewidzialna, po prostu ludzie nie będą zwracać na Ciebie zbytnio uwagi.

Wizualizujesz jak z Twojej głowy, szybko pojawiają się szerokie na całe niebo jaskrawe stopnie, kiedy dojdą do Gwiazd, stopnie wchodzą w siebie od dołu, i tworzą cieńką niebieską linię-poświatę, wizualizuj teraz jak nagle te wszystkie Gwiazdy spadają w Ciebie - teraz powieź ''Jestem nie widzialna dla otoczenia''. Niech nagle owa niebieska linia runie w Ciebie, i nagle wychodzi tworząc wokół Ciebie owalną błękitną poświatę w kształcie koła, Gwiazdy w Tobie ładują cały czas koło. Jeśli jesteś czuła na energię (a powinnaś!) to poczujesz to wszystko.
Jeśli zrobisz wszystko dobrze, to intensywność wyniku Cię zaskoczy. ^^

[Obrazek: crab_nebula1.jpg?w=400]

Gwiezdna Bańka

To inny wariant powyższej techniki, z tym że tamta sprawia że ludzie Cię nie zauważają a ta tutaj sprawia, że byty nie mają do Ciebie dostępu.

Po prostu ściągasz energię od Gwiazd i tworzysz powłokę wokół siebie, im więcej energii ściągniesz od Gwiazd tym ciężej będzie się bytom przebić i tym większą masz ochronę – ta technika nigdy, przenigdy mnie nie zawiodła, nawet jak byt okazał się silny.

Oprócz tego że byt nie może się przebić, to jeszcze ta bańka mając wysokie wibracje od Gwiazd sprawia, że negatywny byt traci zainteresowanie Twoją osobą, bo wysokie wibracje go odpychają. Jasne, może za Tobą iść, ale będzie szedł w dalszej odległości i nie wykombinuje jak się przebić, chyba że ściągniesz mało energii od Gwiazd. Im więcej ściągasz i im szybciej niż lepsza ochrona, a ściągaj ją póki niebezpieczeństwo nie minie. Potem rozprosz bańkę do Gwiazd.

[Obrazek: 54693012144168efe885ade667d3cd91.jpg]
Prorocze Sny

No tutaj należy być w wygodnym łóżku. ^^ Musisz się dobrze czuć w łóżku i w pokoju. Dobrze pokój, posprzątać, przewietrzyć, zapalić kadzidełko itp. nie tylko wpłynie to na atmosferę, ale także pokażesz Gwieździe że ją szanujesz.

Łóżko musi być na wprost okna, najwyżej przesuń je na tą noc. Wybierz sobie jakąś mocno świecącą Gwiazdę i wpatruj się nią, dopóki oczy nie zaczną Ci się same zamykać, jak już nie będziesz mogła wytrzymać powiedź:

''Gwiazdko, Gwiazdko,
Wyślij mi sen odnośnie ....wstaw problem....
Będę wszystko pamiętać
I z wdzięcznością zacznę nowy dzień''

Czy coś w tym stylu, ważne aby to przychodziło z serca. Uśmiech No i co? No i skoro nie możesz już wytrzymać to czego jeszcze nie śpisz? xDD A jak wstaniesz to zapisz od razu sen, bo zapomnisz!!!


Gwiezdna Dusza

[Obrazek: 2014_08_14_perseidy_wSzczecinie.jpg?resize=201%2C165]

Technika polega na tym aby stworzyć energii Gwiazdy Mocy ciało, oczywiście nie materialne. Zauważcie, powiedziałam energii Gwiazdy Mocy, chodzi o myślokształt, który będzie uformowaną energią Twojej Gwiazdy Mocy.

Po co? Gwiazda Mocy ma cały czas połączenie ze swoją energią, z której uformujemy myślokształt – czyli ciało dla tej energii, dzięki temu Gwiazda Mocy może Ci przekazywać podczas snu czy w wizji, informacje i odpowiedzi na Twoje pytania, i będziesz wiedziała, że to nie jest zwykły sen i będziesz wiedziała kto Ci go nasłał. Mało tego owe ciało może się materializować. To zupełnie jak serwitor czy żywiołak, z tym że Gwiazdy mają swoją świadomość i nie są głupie, poza tym dysponują nie małą potęgą, a Gwiazda Mocy będzie mogła cały czas manipulować tą częścią swojej energii w innym miejscu.

Najlepiej aby, Gwiazda sama pokazała Ci we śnie czy na wizji jak chce aby jej ciało wyglądało, Gwiazdy lubią ładne, blade, świecące i lekkie rzeczy. Proces tworzenia ciała dla Gwiazdy Mocy, jest sam jak proces tworzenia żywiołaka czy innego myślokształtu, z tym wyjątkiem, że tworzymy ciało z energii Gwiazdy Mocy, którą ściągamy i formujemy.

[Obrazek: hyakutake_09Apr_vw.gif]


Technika Jedności

Pewnie wielu z was słyszało, że wszystko jest ze wszystkim jednością - tak, to prawda, inna sprawa że znacząca większość tak naprawdę, nie wie co to znaczy, nawet jeśli myśli, że wie. Nie będę tego tłumaczyć, sami tego powinniście doświadczyć.

Najlepiej ćwiczyć z dala od świateł i zgiełku miasta, choć ja z braku takiego miejca, wyłożyłam się na balkonie. xD No cóż, nie było to, to samo, ale okey, daje efekty. Jeśli chcecie możecie zabrać ze sobą poduszkę, koc, i pościel - zalecane zwłaszcza kiedy jest zimno, jednak niektórym zabranie tych rzeczy przeszkadza w technice, sami zobaczcie jak to będzie u was.

Połóżcie się płasko na plecach, i patrzcie w Gwiazdy, oddychajcie głęboko, tępo sami dostosujcie - ma to was zrelaksować. Patrzcie w te Gwiazdy i patrzcie... w pewnym momencie powinniście poczuć jakbyście się stapiali z tymi Gwiazdami, jakbyście się unosili do nich. Przenoście powoli i stopniowo swoją świadomość do Gwiazd - możecie to robić z zamkniętymi oczyma jeśli to wam pomoże, skierujcie swoją uwagę do po kolei od dołu do czakr przesuwając swoją uwagę w górę czakr, kiedy dojdziecie do korony, to teraz przenieście swoją uwagę poza czakrę korony w bok, poza swoje ciało, i teraz powoli stapiajcie swoją świadomość krok po kroku z nocą, powietrzem, wiatrem i płyćcie do Gwiazd.

Co się stanie? Niesamowite przeżycie. Uśmiech


[Obrazek: tumblr_ldqpvxfmV31qa6j27o1_500_large.jpg]


Technika Gwiezdnej Harmonizacji Czakr

Otwierał kto kiedy czakry, oczyszczał bądź harmonizował Gwiazdami? xD Czy tylko ja wpadam na takie pomysły? :D No cóż, Technika podobna do: http://witchcraft.org.pl/T-harmonizowani...rcie--6007

Tutaj chodzi o to aby, ściągnąć energię Gwiazd przez koronę, do Czarkry Podstawy, wizualizując energię Gwiazd jako jasne światło, może być to także łańcuch malutkich świecących Gwiazd. Uśmiech W każdym razie jak już zgromadzicie tą energię Gwiazd w Czakrze Podstawy (nie przeginać!) to teraz niech ta energia wiruje w waszej czakrze, oczyszczając ją i rozpychając do otwarcia się, niech zniszczy wszystkie blokady i rozpuści wszelki brud, teraz, przechodzicie do kolejnej czakry, czyli do Czakry Seksualnej, i tak samo robicie jak z Czakrą Podstawy, potem przechodzicie do kolejnej itp. itp. jak już energia Gwiazd przejdzie przez wszystkie czakry, to poprostu wypuszczacie przez ostatatnią czakrę, czyli Czakrę Korony energię Gwiazd z powrotem tam gdzie ich miejsce, czyli do góry w niebo. Uśmiech

[Obrazek: 2&dstw=636&dsth=178]

PAMIĘTAJ ABY ZAWSZE PODZIĘKOWAĆ GWIAZDĄ!!!!


Jeśli myślicie, że całkowicie wyczerpałam temat to się grubo mylicie. Magia Gwiazd świetnie działa w połączeniu z Planetami (w sumie w połączeniu ze wszystkim), a także można z Gwiazd wróżyć. Ale możecie sobie wyobrazić jak się męczyłam cały dzień, aby napisać ten post na komórce. Łapy mi odpadają.

Tutaj macie trochę o Magii Planetarnej: http://witchcraft.org.pl/T-magia-planetarna--5235
A tutaj o Perseidach: http://witchcraft.com.pl/T-perseidy--742...6#pid77236
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-01-2015, 22:51
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 276
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Magia Gwiazd
Brawo, dobry, ciekawy i wartościowy temat. Oczko
30-01-2015, 23:49
Znajdź Posty Reply
atik Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Magia Gwiazd
Olimpia, można pracować z dwoma gwiazdami jednocześnie? Chodzi o dwa linki do gwiazdy urodzenia i do słońca?
01-02-2015, 15:36
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #4
RE: Magia Gwiazd
Możesz pracować z wieloma gwiazdami, ale z tą główną przede wszystkim. Po prostu lepiej się zsynchronizujesz z jedną gwiazdą - Gwiazdą Mocy, będziesz lepiej kumulował energię, będziecie do siebie już dopasowani i nie będzie trzeba się ''przestawiać''.

Słońce tutaj się go gwiazd nie zalicza. Możesz pracować ze Słońcem, ale to będzie już magia z użyciem energii Słońca. W magii i astrologii Słońce zalicza się do planety - jest opiekunem znaku zodiaku Lwa, wpływa na wszystkie znaki i planety, a także jest przeciwieństwem Księżyca. Innymi słowy ma o wiele więcej wspólnego niż planetami niż z gwiazdami, także ma energię w tym samym ''zbiorze'' co planety.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-02-2015, 17:21
Znajdź Posty Reply
atik Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Magia Gwiazd
Osobiście bardzo polecam tą technikę, pracuję od wczoraj i w pierwszą noc zauważyłem efekty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015, 22:06 {2} przez Animal.)
02-02-2015, 21:50
Znajdź Posty Reply
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Magia Gwiazd
Zapomniałaś napisać o wpływie Gwiazd na szóstą czakrę, a mianowicie, wpatrywanie się w Gwiazdy bardzo ją stymuluje, otwierając je.

Poza tym, szkoda mi kilku technik, które niestety nie zostały opisane, ale wierzę że to później uzupełnisz, hm? Oczko Wiem, że to przykładowe rytuały i techniki, ale Technika Jedności i Harmonizacji czakr za pomocą gwiazd uważam, za jedne z najlepszych, tak więc, mam nadzieję że i one się pojawią.
08-02-2015, 23:45
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #7
RE: Magia Gwiazd
Oj.. jaki ciekawy temat, wart przypomnienia. Jak to się stało, ze go nie zauważyłam. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015, 15:19 {2} przez Animal.)
10-02-2015, 16:00
Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #8
RE: Magia Gwiazd
Dziękuję.

A ja tu rozpaczałam, że kilka godzin pisania a nikt oprócz Animala, Jiruki czy atika nie przeczytał. xDD I dlatego w sumie się tyle nie produkowałam z Wrażeniem w Magii Bojowej, znęchęciłam się poprostu.

Co do tych Technik Ashes... miałam je opisać, ale już tak mnie ręka bolała... poza tym, na ogół jak coś jest długiego to ludzie nie czytają, dlatego wstawiłam obrazki. xDDD
Przypomnijcie mi w tygodniu, to dodam jeszcze techniki.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-02-2015, 21:04
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 197 razy w 338 postach
Post: #9
RE: Magia Gwiazd
@ Aktualizacja. Dodane techniki.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
13-02-2015, 12:00
Znajdź Posty Reply
Ezra Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #10
RE: Magia Gwiazd
Super post! Dzięki Olimpio! Bardzo ciekawy temat i techniki do opanowania, nawet dla żółtodziobów. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015, 15:17 {2} przez Animal.)
13-02-2015, 15:10
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB