Pieczęci Chaosfery...
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Pieczęci Chaosfery...
Z nudów i zabawy "niby" różdżką, którą rysowałem znaki, przyszedł mi do głowy pomysł odnośnie Chaosfery.
Wykorzystajmy jej zależność którą jest uniwersalność. Wystarczy nam do tego jedynie dobra znajomość jej zastosowań.
A więc, rysujemy gwiazdę na ziemi tak by ego było skierowane w naszą stronę a oktaryn przeciwnie.
Aby stworzyć moją "niby pieczęć" przedłużamy długości niektórych ramion, inne z kolei blokujemy, tak by obraz był jak najbardziej dla nas przystępny.
Koncepcja:
Chcę by mój przyjaciel odczuwał same pozytywne bodźce, mało tego - ma on być chroniony mocą mojej pieczęci.
Teraz są dwie kwestie, możemy uświadomić pieczęć, lub dać stałe źródło zasilania, a dla krótkiego efektu jednorazowo skupić energię na jej materialnej powłoce.
Możemy to dowolnie interpretować, przykładowo: ja dzielę magię czerwoną na magię ataku i magię obronną, dlatego mam większe pole do manewru.
Nie mniej... liczą się tylko wasze intencje.
Co do mojego doświadczenia - Mam cały czas w zarysie miejsce i cel mojej gwiazdy mimo iż było to kilka dni temu - chyba 6 - Cel był następujący: Wzmacniać tarczę nad domem i wspomagać mnie w prostych sprawach, chyba się udało... Miłej zabawy.

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-31-2015, 12:00 {2} przez Void.)
01-31-2015, 11:41

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB