Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat - rozmowa o bogach
Autor Wiadomość
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 32
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Czat - rozmowa o bogach
Polecam zwrócić uwagę na to, że Anioły i Demony nie działają samodzielnie a czekają no ,,myśl'' człowieka
Adam Mickiewicz nawet pisze o Tym...
Człowieku! gdybyś wiedział, jaka twoja władza! Kiedy myśl w twojej głowie, jako iskra w chmurze, Zabłyśnie niewidzialna, obłoki zgromadza! I tworzy deszcz rodzajny lub gromy i burze; Gdybyś wiedział, że ledwie jednę myśl rozniecisz, Już czekają w milczeniu, jak gromu żywioły, Tak czekają twej myśli - szatan i anioły; Czy ty w piekło uderzysz, czy w niebo zaświecisz; A ty jak obłok górny, ale błędny, pałasz I sam nie wiesz, gdzie lecisz, sam nie wiesz, co zdziałasz. Ludzie! każdy z was mógłby, samotny, więziony, Myślą i wiarą zwalać i podzwigać trony.
Jaka inna istota może być bliżej Absolutu niż ta, która jest stworzona na jego podobieństwo?
prócz tym, że jest sprowadzony i ograniczony do fizycznej materii
Człowiek już się nie różni niczym innym od boga
Gdyby dać człowiekowi moc boga nie różniłby się niczym od innych bogów
Albo poprawić się na "Który z bogów uważa nas za najmniej irytujący gatunek"
Właśnie chciałem to powiedzieć Magician Język
Najbardziej cierpliwy.
Czesc
Ciekawi mnie ostatnio jaki bóg najbardziej lubi ludzi

Zaczęła się ciekawa rozmowa, w której nie miałem możliwości uczestniczyć, ale wypowiedź pana Absintha potwierdza powoli właśnie fizyka mentalno-energetyczna. Czekam bardzo na wasze spostrzeżenia,
31-01-2015, 13:13
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
RE: Czat - rozmowa o bogach
Podsyłam tytuły książek, z których można liznąć nieco więcej odnośnie tego tematu.
Jeżeli książki nie zgadzają się z czyimś światopoglądem i tak polecam je przeczytać, jako ciekawa lektura, poznanie innych poglądów ludzi.

Allan Kardec ,,Księga Duchów'' - przejrzałem ją pobieżnie póki co, nie jestem w stanie się odnieść w 100% to jej zawartości, ale fragmenty, które czytałem były całkiem sensowne.
Channeling- http://chomikuj.pl/natynakemiin/Magia+-+...203753.pdf (do pobrania ) - Książkę czytałem, można się z niej dowiedzieć odnośnie budowy materii, wpływów innych bytów na nas ( opiekunów, strażników, ,,aniołów stróżów'' jak i tych bytów negatywnych), jak wygląda mniej więcej życie po śmierci, co się z nami dzieje, sens życia na ziemi, opis narodzin dziecka i wejścia ducha w ciało itp.
Germain Sain Złota księga - Książka opowiadająca o potędze duchowej człowieka. Pomimo naleciałości chrześcijańskiej(której nie cierpię) warto się zdystansować i przweczytać.

Wszystkie książki są do pobrania na chomikuj.pl
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
31-01-2015, 13:37
Znajdź Posty Reply
Uroboros Offline
Szaleniec

Liczba postów: 32
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
RE: Czat - rozmowa o bogach
Jeżeli chodzi o Złotą Księgę, to polecam, ale bardziej Kybalion. Dodatkowo są też inne pozycje, które są bardziej wnikliwe, ale nie posiadam już ich tytułów dzięki problemowi z moim głównym lapkiem.
31-01-2015, 13:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB