Wrażenie w Magii Bojowej
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Wrażenie w Magii Bojowej
O Magii Bojowej macie tutaj:

http://witchcraft.org.pl/T-magia-bojowa--3481

Jedna z technik:

http://witchcraft.org.pl/T-astralno-bojo...nika--6104

--------------------------------------------------------------------------

Jednak w Magii Bojowej, nie liczy się tylko i wyłącznie siła energetyczna, najważniejsza jest siła intelektu, jeśli wróg jest silniejszy, bądź stoi na lepszej pozycji - zawsze można go sprytnie osłabić, albo obrócić jego siłę przeciw niemu.

W tym poście przedstawie wam najlepsze wizerunki wykorzystywane przez Magów, efekty tego jak i sposoby wymuszenia pożądanych uczuć w przeciwniku i jak to można wykorzystać. Opisane w tym poście sposoby, są zwykłą psychologią, jednak taki Mag musi ją znać, i naprawdę świetnie miesza się ją z magią.

Nigdy nie należy działać pochopnie. Jednak dobrze jeśli przeciwnik myśli, że tak się właśnie dzieje. Ludzie mają skłonność do oceny po pozorach. Istnieje wiele takich pozorów, które można wykorzystać, np.


a) Pewność siebie
Mawia się, że zawsze wygrywa silniejszy, ten który wygląda na pewniejszego siebie, automatycznie osłabia pewność siebie przeciwnika, im bardziej pokażesz mu, że dasz sobie z nim radę, tym bardziej on będzie wątpił w siebie i zacznie się wycofywać, jednak Twój najmniejszy gest, zawahanie i Twoja maska pęknie. To wrażenie jest dobre wtedy kiedy, chcesz osiągnąć cel bez konfrontacji czyli uzyskać uległość przeciwnika, bądź kiedy konfrontacja jest nieunikniona, ale wiesz, że nie ma opcji że poradzisz sobie z wrogiem - wówczas jego zwątpienie w siebie może Ci uratować tyłek.

[Obrazek: Woland.jpg]


Strach i zwątpienie
Ten pozór jest świetny, kiedy chcesz zmusić wahającego się przeciwnika do konfrontacji albo osłabić czujność silnego wroga. Pokazując mu, że się boisz i jesteś niepewny, sprawisz, że zgubi go jego pewność siebie, i będzie wykonywał nie ostrożne posunięcia z lukami, bo co niby może zrobić trzęsąca się galareta? Podczas kiedy on uderzy z nieodpowiednim przygotowaniem, Ty będziesz miał wszystko pod kontrolą i będziesz mógł zadać - często ostateczny cios. Kiedy przeciwnik zobaczy Twoją siłę, i jak rozgniatasz go na drobne skorupki, wątpię, aby miał jeszcze odwagę do Ciebie podejść. Siła wroga zostanie obrócona przeciw niemu, na Twoją korzyść, bo: ''po co się starać i robić wielkie przywoływania i klątwy, skoro można osiągnąć równie zajebisty efekt pierdołą? A on i tak jest słabszy! Posra się i osiągnę to czego chce!''

[Obrazek: 537905_m.jpg]

Niektórzy z was nie mogliby z siebie robić kozła ofiarnego, i cierpliwie czekać aż to przeciwnik będzie się przed wami kulił... to po co czekać? xD Znajdźcie sposób aby zastraszyć swojego wroga, a przez to wymusić u niego uległość. Czego się boi Twój przeciwnik? Demonów? Ok, naślij jednego. Może boi się czegoś innego? Czegoś bardziej przyziemnego? Naślij mu sen z tym czymś. Jednak, on musi kojarzyć ten sen z Tobą - zawsze tam występuj w jak najstraszniejszej formie!
No chyba, że chodzi tylko o wyłącznie o wycieńczenie przeciwnika i doprowadzenie go do obłędu, czy tam obsesji, czy choćby uległości - dobrze, tylko daj mi już spać! Uwaga: jeśli sen będzie zbyt realistyczny, możliwe, że po obudzeniu nie świadom, że spał i popełni samobójstwo.

[Obrazek: 31.jpg]


c) Nie umiejętność panowania nad sobą
Mało kto rozumie, że umiejętność panowania nad sobą, nie idzie w parze z kamienną twarzą, albo chęcią używania akurat teraz tej umiejętności. Jeśli ktoś myśli, że nie panujesz nad sobą, albo jeszcze lepiej, jesteś niepoczytalny, to wówczas albo Cię ignoruje, nie docenia Cię i uważa, że nic nie zrobisz albo się Ciebie piekielnie boi i patrzy Ci na ręce - po osoba, niepoczytalna bądź taka, która nie panuje nad sobą, jest zdolna do wszystkiego. Przewidź, którą z opcji zachowania wybierze Twój przeciwnik.

[Obrazek: tumblr_n7xvxj97a61t67srpo3_500.jpg]


d) Przyjaźń
Przeciwnik Ci ufa, mówi Ci więc wszystko, a potem Ty to obracasz na jego niekorzyść, jak przeciwnik ma wyjątkowo mroczne sekrety, to nawet często do wojny magicznej nie dojdzie. xDD

Innym powszechnym i zajebiście wkurwiającym motywem jest przejście na stronę wroga byłego kumpla. xD Bo... ''Twój wróg jest moim przyjacielem'', a ''W jedności siła'', ludzie to zwierzęta stadne, i zawsze czuli się lepiej, bezpieczniej, pewniej i potężniej w grupie. Jednak jeśli Twój przyjaciel przechodzi na stronę Twojego wroga, oznacza to że nie czuje się w pełni pewnie w roli Twojego przeciwnika i potrzebuje wsparcia. Zwłaszcza, jeśli sam na niego jeszcze nie tak dawno najeżdżał i kładł mu krzyże pod nogi, bądź Ci w tym pomagał. Pamiętaj wówczas, że Ty także możesz znaleźć sobie nowych sprzymierzeńców, a nawet powinieneś bo wroga niebezpiecznie lekceważyć, co prawda współpracują bo osobnie nie czują się pewnie, ale kto wie, co razem mogą zrobić... co wtedy? Rozdzielić ich, skłócić ich. Osobno się pogubią, a Ty będziesz miał wolne pole do ataku. Oczywiście to działa także w drugą stronę - jeśli zaczynasz współpracować z wrogiem Twojego byłego przyjaciela, postępujcie ostrożnie, i pamiętaj... wasza kłótnia może przeważyć szale losu.


e) Kindermag
Wykreuj się na kindermaga, przeciwnik sam sprowokuje wojnę magiczną, tym samym Ty będziesz postrzegany jak osoba, która się tylko i wyłącznie obroniła! I nikt nie będzie mógł mieć o to do Ciebie pretensji! Poza tym... od razu masz przewagę, bo przeciwnik czuje się zbyt pewny siebie.

[Obrazek: k,MzExMjc1NzYsMzk2MDI=,f,bruja-volando.jpg]
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
02-02-2015, 01:14
Znajdź Posty Reply
Ashes_Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Wrażenie w Magii Bojowej
Post na odpierdol. Napisany bardzo ogólnikowo, mogłaś napisać mniej więcej taki jak z Magią Gwiazd.

Wrażenie także dodaje ubiór, jak i makijaż. Makijaż stosowali dawni Poganie, w rytuałach, malując się na ''podobieństwo'' danego Boga, którego zapraszali w siebie, do przejęcia ich ciała. Mało kto w tych czasach wie, że makijaż dalej ma sporą moc, np. kreski w środku oka działają ochronnie, bardzo podobnie do Oka Horusa i to właśnie Horus był inspiracją do robienia tych kresek. Nie wierzę, że to ominęłaś!

Także mowa ciała została pominięta, skrzyżowanie rąk, oznacza obronę, jak i dominację - zwłaszcza u mężczyzn, u których automatycznie wówczas napinają się mięśnie i choć wielu mężczyzn w dzisiejszych czasach nie jest umięśnionych to przekaz, który odbierze podświadomość zostanie odebrany.

Już lepiej abyś nie pisała tego postu, albo zostawiła go na później, niż wstawiać taką manianę. Post jest niczym nowy szablon - niedokończony, sporo zostało tu pominięte, a najgorsze że z pełną świadomością autorki.
08-02-2015, 23:37
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 276
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Wrażenie w Magii Bojowej
Zawsze można jeszcze dopracować swoją pracę, jak komuś brakuję czasu, to tak bywa, że czegoś się nie dopracuję, nie dopiszę itp. Zawsze może wzbogacić temat później.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2015, 18:00 {2} przez Animal.)
09-02-2015, 17:04
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB