Pytanie: Duchy Opiekuńcze
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Pytanie: Duchy Opiekuńcze
Witajcie,
zamierzam powoli wchodzić w naukę a raczej sztukę kontaktu z bytami, istotami i tak dalej. Poznałem już swojego ducha opiekuńczego no i fajniej byłoby coś o tych duchach wiedzeić więcej. To znaczy nie konkretnie o moim duchu (tego to ja już na własną rękę się chcę dowiedzieć), a raczej co taki duch opiekuńczy może potrafić co mozna się od niego dowiedzieć jakie podjeście powinno się do niego mieć i wszystko czego doświadczyliście w związku z istotami tego typu a chcielibyście się podzielić.
[Obrazek: Guardian-Angel.jpg]

Z góry dziękuję,
Szczęściarz
[Obrazek: apolud5d75d.png]
02-02-2015, 21:53
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
RE: Pytanie: Duchy Opiekuńcze
Odsyłam do książek: http://witchcraft.org.pl/T-czat-rozmowa-...lan+Kardec
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015, 22:07 {2} przez Animal.)
02-02-2015, 22:03
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Absinth ekstra mam w końcu co czytać. Pytanie dodatkowe, czy uważasz że to dobry początek do ewokacji i inwokacji? Czy raczej to też zupełnie inna bajka?
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015, 22:18 {2} przez Animal.)
02-02-2015, 22:13
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Ducha/Duchy, które się Tobą opiekują nie ma sensu przyzywać, one są już koło Ciebie.
Na pierwszy ogień weź channeling.
Duchy są cały czas, musisz tylko nauczyć się ich świadomie słyszeć. Większość intuicyjnych dobrych wyborów jest podpowiadane przez nie.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
02-02-2015, 22:20
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB