Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwieranie trzeciego oka
Autor Wiadomość
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Szok  Otwieranie trzeciego oka
Jak to jest z tym trzecim okiem ? Trochę na ten temat poczytałam i znalazłam zbyt dużo sprzecznych teorii na ten temat. Jedni piszą, że trzecie oko można samemu otworzyć poprzez ćwiczenia. Inni, że każdy je ma otwarte tylko, że nie każdy potrafi nim patrzeć i widzieć. Jeszcze inna wersja była, że trzecie oko otwiera się samo gdy jesteśmy na to gotowi i odpowiednio rozwinięci duchowo. Ktoś napisał, że ten tylko może zobaczyć duchy kto ma otwarte trzecie oko. Moje spotkania z duchami zaczęły się dość wcześnie, gdy miałam kilka lat więc chyba nie mogłam mieć wtedy otwartego trzeciego oka. Niech ktoś mi to wytłumaczy. Czytałam też, że samoistnemu otwieraniu się tego oka towarzyszy potworny ból głowy w określonym miejscu. Jakie macie poglądy na ten temat? Jestem bardzo ciekawa opinii wtajemniczonych.
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
03-02-2015, 20:21
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
RE: Otwieranie trzeciego oka
Samego 3oka nie radzę otwierać. Jeżeli masz zamiar pracować z czakrami, pracuj ze wszystkimi, gdyż są ze sobą powiązane.

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to prócz wizualizacji kolorowych światełek powinno się (a raczej jest to podstawą) zadbać o dziedziny życia, których czakry są przejawem- Jeżeli wstydzisz się własnego ciała i czujesz się w nim źle to choćbyś podpięła kabelki z gniazdka 230V pod czakry to nie zdziałasz nic, prócz posmyrania prądem po dupie. Najpierw należy zadbać o sferę życia, która jest przypisana danej czakrze, potem jako wspomaganie wizualizacja i medytacja.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
03-02-2015, 20:32
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Nie, nie chcę otwierać czakr czy trzeciego oka, po prostu byłam ciekawa jak to jest naprawdę...
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
03-02-2015, 21:14
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 265
Podziękowania: 1
Podziękowano 75 razy w 35 postach
Po pierwsze, dzieci są podatniejsze na magie, łatwiej ją odbierają, lepiej widzą, słyszą i czują rzeczy trudniej dostępne starszym, którzy nie rozwijają się w tym kierunku.
Po wtóre, czakry można samodzielnie otwierać, jednak działać mogą na nie również siły zewnętrzne. Samodzielne otwieranie wymaga poświęcenia czasu i pracy, ale jest możliwe. Każdy zdrowy człowiek ma choć trochę otwarte czakry, całkowite ich zamkniecie nie jest najlepszym pomysłem (jest możliwe, robi się to w uzasadnionych przypadkach blokując czakrę).
Po trzecie, tak, czakra trzeciego oka potrafi sprawić fizyczny ból. Często czuje to w tłumie, szczególnie tłumie, gdzie przeważają negatywne emocje czy przy miejscach mocy. Mniejszy lub większy, ale odczuwalny ból. Nawet czasem nie sam ból, ale jak gdyby dotyk, mrowienie, nie umiem tego dokładnie opisać. Czakra potrafi również sprawiać ból lub dziwne, intensywne odczucie przy otwieraniu.
Po czwarte, tak, czakra trzeciego oka jest powiązana z widzeniem bytów, jednak nie tylko z tym.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
03-02-2015, 21:38
Znajdź Posty Reply
Tygrys Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wzdłuż kręgosłupa znajdują się centra (czakry), które uczestniczą w koordynacji centralnego systemu nerwowego i układu sympatycznego oraz narządów zmysłowych. Siedem czakr oddziałuje na ciało poprzez układ sympatyczny i mózgowo-rdzeniowy, głównie w rejonie 1-go, 2-go i 3-go kręgu szyjnego; 5-go, 6-go kręgu piersiowego; 9-go piersiowego; 11-go i 12-go piersiowego oraz w okolicy kręgów lędźwiowych i kości krzyżowej. Kiedy ktoś z was zainteresuje się otwarciem przewodów czy czakr, by osiągnąć głębszą medytację, spowodować może to skok w duchowym i psychicznym rozbudzeniu. Niech to jednak nie kusi, aż nie zrozumie się, jak i dlaczego te centra duchowe otwierają się w medytacji. Trzeba być ostrożnym, bo jest to duchowe przeżycie. Wielu powinno być przed tym przestrzeżonym - ponieważ otwarcie czakr w duchowym ciele bez odpowiedniego kontrolowania tego procesu prowadzi często do zrujnowania ciała fizycznego, a czasem i umysłu. Nie otwieraj wcześniej czakr, aż nie zharmonizujesz swej świadomości z Twórczą Mocą i nie odczujesz duchowej potrzeby.
Fałsz, obłuda i zakłamanie jest to szybka droga do sukcesu, ale zarazem "epitafium" dla duszy.
05-02-2015, 10:03
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB