Liczba Imienia i Nazwiska + bonus Liczba Podpisu
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #1
Liczba Imienia i Nazwiska + bonus Liczba Podpisu
- Jaką jesteś liczbą?
- 4
- Ale jaką 4?
- No numerologiczną
- No, ok ale z czego? xD
--------------------------------------------------------------------------

Część pierwsza, wyliczanie Imienia i Nazwiska

Wiekszość ludzi kiedy z nimi rozmawiam, dziwi się że tak naprawdę są zbiorem liczb, a nie ''pojedyńczą wyliczoną''.

Ojcem Numerologii jest Pitagoras, mistyk i mag, astrolog, i matematyk, filozof i wróżbita, miał wiele tytułów. Pitagoras o numerologii:

„Wszystkie zjawiska zachodzące we wszechświecie, dostępne naszym zmysłom czy wykraczające ich możliwościom poznawczych, możemy sprowadzić do wzorów liczbowych.”

Numerologia to bardzo szeroki temat, nie zajmuje się nią długo - jednak jak to było z Tarotem, szybko ją obcykałam, choć na początku jej nienawidziłam, co prawda wyliczanie tego wszystkiego dalej mnie denerwuje - nie znoszę wszystkiego co ma związek z matematyką, jednak efekty są tego warte i dają mi niesamowitą satysfakcję, choć na wyliczanie i interpertację potrzebuje sporo czasu.

Aby zacząć swoją przygodę z numerologią, należy przede wszystkim wiedzieć w jaki sposób wyliczać i co dokładnie kiedy wyliczamy i co to znaczy, a także poznać symbolikę liczb oraz umiętnie je łączyć.


Liczba Imienia i Nazwiska

W imieniu tkwi sekret naszej osobowiści, charakteru i naszych talentów. Zaś w nazwisku, jest zapisany wspólny cel naszej rodziny, nasze dążenia, odziedziczenia i obciążenia rodzinne.

Większość ludzi ma więcej niż dwa imiona, co wtedy? Wyliczamy te imiona które są wpisane w naszym akcie urodzenia, jednak pierwsze imię jest naszym głównym imieniem, naszą główną wibracją i jest ono najważniejsze. Nazwisko dwuczłonowe wyliczamy najpierw odzielnie po czym je interpertujemy, następnie, składamy w jedną całość.

W jaki sposób wyliczyć imię i nazwisko? Do tego będzie nam potrzebna tabela, która powie nam jaka liczba kryje się za daną literą. Uśmiech


1 -------------> A, J, S
2 -------------> B, K, T
3 -------------> C, L, U
4 -------------> D, M, V
5 -------------> E, N, W
6 -------------> F, O, X
7 -------------> G, P, Y
8 -------------> H, Q, Z
9 -------------> I, R


Dobra, to kogo wyliczamy? :D Hmm... może jednak, wymyślę jakieś imie i nazwisko. Niech to będzie Katarzyna Aleksandra Salewska.


KATARZYNA ALEKSANDRA SALEWSKA
21219751 1352115491 11355121
= 28/10/1 = 32/5 = 19/10/1 wszystko razem: 28+32+19 = 79/16/7

No i widzicie ile tu liczenia? xD A jeszcze tak łatwo sie pogubić w tych cyferach... to co tutaj przedstawiłam to wyliczenie rozszerzone, można pominąć osobne liczenie imion i nazwisk i wyliczyć wszystko od razu, czyli poprostu wyliczamy to tak:

KATARZYNA ALEKSANDRA SALEWSKA
21219751 1352115491 11355121 = 79/16/7

Wtedy jednak pozbawiamy się wielu informacji.


Nadmiar czy Brak?

Patrzymy na liczby które występują w imieniu i nazwisku. Ile jakich liczb mamy?

1 - 11
2 - 4
3 - 2
4 - 1
5 - 5
6 - 0
7 - 1
8 - 0
9 - 2

Nadmiar jakieś cyfry to wzmocnione cechy cyfry które ona reprezentuje. Brak jakieś cyfry bądź kiedy jest jej za mało, mówi o tym, jakich cech nam brakuje. Swoją drogą już teraz widzę, że wybrałam imiona i nazwisko, które tworzą potwora. ^^'

Cóż, w tym przykładzie mamy aż 11-naście 1-nek! Trzymałabym się od takiej laski na dystans, liczba 1 mówi między innymi o niezależności, zdolnościach przywódczych i ambicjach, w tym wydaniu oznacza to, że nasza Kasia jest osobą dominującą, wręcz tyraniczną, nie znosi sprzeciwu i ma bardzo wysokie ambicje oraz przerost ego. Poza tym 11 to liczba mistyków oraz męczenników, plus do tego 11 dom astroligiczny to Wodnik... nie, no naprawdę to koszmarne połączenie, stworzyłam chyba nowego Stallina/Hitlera. xD

Dwójka to następna liczba po początku czyli jedynce, tak więc reprezentuje ciąg dalszy, rozwój, to także dwubieguność, przeciwieństwa, harmonia. U Kasi mamy cztery dwójeczki... nie mmay tutaj ani nadmiaru tej cyfry, ani braku, występuje umiarkowanie, jednak weźmy pod uwage ile mamy jedynek! Nie możemy w tym wypadku więc mówić o kimś kto zachowuje umiar i harmonie, więc będzie to osoba dwulicowa, idąca po trupach - mamy ponieważ tych dwójek mamy cztery oznacza to, że jest to cecha stała, taka z którą się narodziła, ponieważ liczba 4 to liczba ziemska, materialna, symbolizuje stałość, niezmienność.

Dalej mamy Trójeczkę, czyli owoc 1 i 2, mama, tata i dziecko, 1, 2, i trzy. Trójeczka mówi o radości, zabawie, szczęściu oraz kreatywności - ile ich mamy? Tylko dwie... Smutny W tak długim imieniu i nazwisku to naprawdę malutko! Oznacza, to że ta osoba żadko się cieszy i raduje, no chyba że coś uda się jej rozdzielić (dwie trójeczki).

Czwórkę na domiar tego mamy jedną... Czwórka więc tutaj mówi (pamiętajmy, że mamy jedenaście jedynek), że to osoba niestabilna, rozchwiana, zmienna... a najbardziej kiedy ktoś zagraża jej ambicją oraz władzy - bo mamy tutaj, jedną czwórkę.

Piąteczek mamy za to dużo. Piątka liczba wolności, komunikacji i umysłu.Występuje ona w umiarze, oznacza to, że Kasia ceni sobie wolność, potrafi się komunikować, i jest inteligentna, ma zdolności dyplomatyczne.

Szóstka mówi o miłości matczynej, ognisku domowym, płodności - Kasia nie ma jej wcale, jej indywidualność i niezależność (jedynki) w pełni jej wystarczą.

Jedna siódemka... liczba magii i mistyki, wiary i duszy. No cóż, nie zbyt te sprawy ją interesują (tak naprawdę to jest inaczej, ale o tym później).

Ósemka liczba Saturna, sprawiedliwości i karmy... zerowa. Kasia ma za nic sprawiedliwość i konsekwencje swoich działań.

Dziewiątka - liczba transformacji i doskonałośći, mamy dwie dziewiątki, oznacza to że jednak Kasia ma sumienie, i jest świadoma tego co robi i jakie to ma konsekwencje, chciałaby to zmienieć, zrobić inaczej ale zbyt ważny jest dla niej jej cel który sobie w danym momencie wyznaczyła i o który walczy jak lew. Jej ambicje są najważniejsze, musi dojść do celu choćby po trupach, jest bardzo uparta.Interpertacja NZ - czyli w skrócie, Liczby Imienia i Nazwiska

Liczba imienia Kasi to 28/10/1.

Na liczbę 28 składa się 2 i 8, oznacza, że Kasia czasem ma wątpliwości zanim podejmie kroki, okazuje się, że ona wcale nie jest taka straszna... to był potwór tylko na pierwszy rzut oka, powierzchownie jest taka okropna, ale tak naprawdę Kasia nie czerpie przyjemnośći z ''przejścia po trupach'', jest rozchawiana i ma wątpliwości (dwójka) zanim podejmie się działań ciągnące za sobą konsekwencje i sprawiedliwość (ósemka).

Liczba 10, to jedynka i zero. Jedynka liczba ambicji, bycia pierwszą i najlepszą, oraz 0 liczba nieskończoności i równocześnie końca, wszystko i nic. Tak więc... jednak mimo jej wątpliwości w podjęciu kroków, dla niej zawsze będzie najważniejszy jej cel. 10 to liczba wiecznego tworzenia, ma w sobie wiele talentów i możliwości, jest bardzo pracowita i ambitna, ale też ma w sobie pokłady wrażliwości (bardzo małe, patrzeć na to ile mamy, trójek i szóstek).

Co się składa na... 1. xD No cóż, jak narazie wszystko w Kasi sprowadza sie do niej samej i wszystkiego co jej dotyczy. Jej sukces jej szczęście! xD

Drugie imię ma wartość 32/5.

3 i 2, radość i kreatywność oraz dwubiegunowość - ona jest zagubiona, a nie zła. Uśmiech Nie musze tutaj chyba tłumaczyć czemu, ponieważ pisałam o symbolice tych dwój cyferek, co prawda bardzo pobieżnie ale to wystarczy.

32 to liczba kreatywnych pomysłów, daje moc przezwyciężania trudności, siłę przebicia, oraz bohaterstwo i honor.

No i piątka - liczba komunikacji, czyli jak by to złożyć w całość, Kasia się bardzo ładnie wysławia, ma zdolności mówcze, jest także wiarygodna kiedy przedstawia swoje pomysły i idee.

Liczba Nazwiska, to 19/10/1. No i mamy tutaj liczbę karmiczną. Zostawmy ją na koniec.

19 - liczba Słońca i życia, wnosi miłośc i harmonie. 10 liczba doskonałości, wiecznego tworzenia, i dalszego rozwoju, no i ta jednynka. xD

Mamy tutaj interpertować liczbę Nazwiska czyli wpływ rodziny, cechy wspólne rodziny, a ta sekwencja mówi nam, że rodzina nie potrafi utrzymać równowagi pomiędzy swoimi potrzebami a potrzebami innych ludzi, oni wybierają - albo ja, albo oni. I tutaj wyjaśnia się dlaczego Kasia jest taka a nie inna, to wpływ rodziny, nacisku na nią, oraz wychowania aby myśleć i postępować egoistycznie.

Razem mamy:

KATARZYNA ALEKSANDRA SALEWSKA
21219751 1352115491 11355121 = 79/16/7

Liczba siły przebicia, gotowości do nauk dalszych, a także siły ducha, dąży do doskonałości, ma w sobie pokłady empatii i współczucia. Siódemka to liczba magii, mistyki i duchowości. A więc, Katarzyna walczy sama ze sobą, spełniając ambicje i oczekiwania innych, co prawda jest to także dla niej bardzo ważne. Bardzo możliwe że Katarzyna wspomaga się magią w swoim działaniach, jest tutaj bardzo wiele jedynek - ambicji, ''MUSZĘ być najlepsza'', a więc taka osoba wspomaga się wszystkim co wpadnie jej w ręke. Jednak tak naprawdę pod maską trudnej osoby, jest wrażliwa osoba.


Zmiana imienia/nazwiska

Kiedy zmieniacie imię bądź nazwisko, albo do niego jakieś jeszcze, automatycznie zmienia się także wasza wibracja numerologiczna. Tak więc, czasem dobrze dodać sobie bądź odjąć jakiś cyfr w swoim NZ.Wyliczanie nazw

Robimy to dokładnie tak, jak z NZ, pozwólcie że pominę rozkładanie Witchcrafta na części pierwsze, możecie to zrobić sami - w sumie czemu, nie? To będzie dla was ciekawe ćwiczenie. Uśmiech Czekam na wasze interpertacje!

-----------------------------------------------------------------
Witchcraft
5923839162 = 48/12/3

48 - duże predyspozycje emocjonalne, niezawodność, przyjacielstwo, manifestacja swoim planów w działanie, hojność, poszerzanie horyzontów.

12 - liczba wewnętrznej siły, miłości do otoczenia, filozofii, mądrości, wiara w drugiego człowieka, i tolerancja.

3 - manifestacja, trwałość działań, los, przeznaczenie, radość i kreatywność.


------------------------------------------------------------------
Hathor - Bogini miłości, płodności i magii
812869

Ileż tu sprawiedliwości! Ohohohoho, ponieważ Hathor to krótkie imię, to mamy tutaj bardzo ładne liczby. Uśmiech

1, niezależność, samodzielność, wiedza o swojej wartości, zdolności przywódcze
2, harmonia i równowaga, patrzenie z różnych perspektyw
6, miłość matczyna i rodzinna, płodność, opieka nad bliskimi i wiernymi
8, sprawiedliwość, słuszne postępowanie
9, rozwój, wgląd poza swój umysł i materię

Zdziwieni? :D Przypatrzcie się naszemu wyliczeniu!


Hathor
812869

A gdzie 3? Gdzie 4? I gdzie 7? Gdzie radość życia, optynizm? Gdzie stabilność i stanowczość? Gdzie liczba magii i mistyki, wysokiej duchowości?! o_O

W wyniku. Uśmiech

Hathor
812869 = 34/7

34 - liczba mistyki życia, natchnienia i inspiracj pochodzących z kosmosu, otwartość na pytania i chęć udzielania odpowiedzi. Skłonność do niecierpliwości.

7 - liczba magii i mistyki, duchowości, religii.

Ale brakuje 5, Hathor chyba nie zbyt lubi się komunikować i manifestować, woli okazać że jest uczuciem (szósteczka) i działaniem (8, 2).

Tutaj macie post o Hathor: http://witchcraft.org.pl/T-hathor--3333


Liczba Podpisu
Osłabia bądź umacnia cechy reprezentowane przez naszą Liczbę Imienia, ta wibracja przyciąga pewne zdarzenia w waszym życiu. Podpisywać można się różnie, więc to zawsze można zmienić. Uśmiech Można podpisywać się pełnym imieniem i nazwiskiem, samym nazwiskiem czy inicjałami - kombinacji jest mnóstwo.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-02-2015, 13:17
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Liczba imienia i nazwiska
Zabawne ze urzylas jako przykladu, moja ulubiona Boginie.
14-02-2015, 20:02
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #3
RE: Liczba imienia i nazwiska
Cholera właśnie zauważyłam, że nie zinterpretowałam najważniejszego czyli:

KATARZYNA ALEKSANDRA SALEWSKA
21219751 1352115491 11355121 = 79/16/7

tego 79/16/7... dodam to jutro. Pominęłam niechcąco.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-02-2015, 20:27
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 276
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Liczba imienia i nazwiska
2629118 18385715 26295129

29/11+ 38/11+ 36/9 = 103/4

Dobrze? I jak oceniasz moje liczby? :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2015, 22:20 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 20:30
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #5
RE: Liczba imienia i nazwiska
Dobrze. Uśmiech I Animal... no błagam, nie mogę interpretować wszystkiego co sobie życzycie, możesz sobie zobaczyć przecież sam. Po co ja daje te przykładowe interpretacje?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 22:46
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Liczba imienia i nazwiska
Mnie wyszlo 111/4 z imienia, prubowalem to przelicyc na 4 i opis tej cyfry kompletnie do mnie nie pasuje, wiec zamecze cie Oli, czy dobrze?
15-02-2015, 23:09
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #7
RE: Liczba imienia i nazwiska
Nie. xD Zrobiłeś ten sam błąd co Avi, tłumaczyłam to już w Liczbie Serca.

Wyszło Ci 111, czyli: = 1+1+1 = 3.
Patrz też na to jaką stronę wchodzisz, ja czasem sama łapie się na głowę, jak widzę niektóre opisy liczb. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 23:11
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 276
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #8
RE: Liczba imienia i nazwiska
(15-02-2015, 23:09)Magician7 napisał(a): Mnie wyszlo 111/4 z imienia, prubowalem to przelicyc na 4 i opis tej cyfry kompletnie do mnie nie pasuje, wiec zamecze cie Oli, czy dobrze?

Jak ktoś piszę, żeby go nie męczyć to zrób to.
Po za tym 1+1+1 to 3 nie 4.

Edit:
Uprzedziłaś mnie. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2015, 23:12 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 23:11
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #9
RE: Liczba imienia i nazwiska
Mówiłam o pełnej interpretacji Animal...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 23:13
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #10
RE: Liczba imienia i nazwiska
(15-02-2015, 23:11)Animal123 napisał(a): Jak ktoś piszę, żeby go nie męczyć to zrób to.
Po za tym 1+1+1 to 3 nie 4.
Z tego co czytałem to, to się przeliczało jakoś tak 111/22/4. Ale to była jakaś dziwna stronka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2015, 17:52 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 23:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB