Liczba Serca
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Liczba Serca
- Jaką jesteś liczbą?
- 4
- Ale jaką 4?
- No numerologiczną
- No, ok ale z czego? xD
--------------------------------------------------------------------------
Wiekszość ludzi kiedy z nimi rozmawiam, dziwi się że tak naprawdę są zbiorem liczb, a nie ''pojedyńczą wyliczoną''.

Ojcem Numerologii jest Pitagoras, mistyk i mag, astrolog, i matematyk, filozof i wróżbita, miał wiele tytułów. Pitagoras o numerologii:

„Wszystkie zjawiska zachodzące we wszechświecie, dostępne naszym zmysłom czy wykraczające ich możliwościom poznawczych, możemy sprowadzić do wzorów liczbowych.”


Część druga: Liczba Serca
Do Liczby Serca, bardziej pasuje moim zdaniem nazwa Liczba Duszy, mówi o tym kim naprawdę jesteśmy, jacy naprawdę jesteśmy, jaka naprawdę jest nasza osobowość wewnątrz bez schematów i urawunkowań narzucanych przez społeczeństwo, mówi o naszych wewnętrznych potrzebowach, ukrytych talentach, potencjale, o drodze emocjonalnej i duchowej, jak i jest to obraz naszych doświadczeń z poprzednich wcieleń.Jak wyliczyć Liczbę Serca?
Uzyskuje się ją z samogłosek naszego pełnego imienia i nazwiska. Tak więc, tabela którą przedstawiłam w poprzedniej części znów będzie nam potrzebna. Uśmiech


1 -------------> A, J, S
2 -------------> B, K, T
3 -------------> C, L, U
4 -------------> D, M, V
5 -------------> E, N, W
6 -------------> F, O, X
7 -------------> G, P, Y
8 -------------> H, Q, Z
9 -------------> I, R


Weźmy teraz za przykład jakiegoś faceta. Język

Robert Wojnarowski
- 6-5-- - 6--1-6-------9

Tak, więc pomineliśmy wszystkie współgłoski i zamieniliśmy litery które są samogłoskami w imieniu i nazwisku, na liczby które im odpowiadają co daje po zsumowaniu ich:

Robert Wojnarowski
- 6-5-- - 6--1-6-------9 = 33/6

Od razu rzuca się w oczy, przeważająca liczba szóstek, trzy razy szóstki. xD Oznacza to, że dla Roberta najważniejsza jest rodzina, ceni sobie pokój, harmonie i współpracę, to pacyfista. Jest także i piątka - czyli jest osoba kochająca wolność, samodzielna i niezależna, jedna jedynka przy takiej ilości szóstek i przy tak długiej nazwie, oznacza, że Robert często daje się zdominować, aby nie wywołać jakieś afery, jest to osoba pokojowa i miłosierna, pełna empatii, a więc jego samodzielne i niezależne działania nie raz są stłamszone przez ludzi o silniejszych charakterach i chęci podporządkowania go sobie, Robert nie jest więc zbyt asertywny. Jednakże, nie ma braku wibracji liczby jeden, a więc on potrafi się obronić i postawić na swoim, jednak na ogół po prostu nie chce - woli dać spokój. Mamy także liczbę 9, a więc transformacje na wyższy poziom, mamy rozwój - Robert interesuje się duchowością i jest na wysokim szczeblu rozwoju duchowego (6 i 9), co potwierdza nam wynik - 33 jest liczbą mistrzowską, co oznacza bogactwo duchowe, i chęc rozwoju, prawdopodobnie jest on starą duszą. Wibracja 33 to mówi o talentach dyplomatycznych, i pisarkich, a także ukrytej mocy uzdrawiania, potwierdza także co to mówiłam wcześniej o tym, że często jest zdominowany przez ludzi w otoczeniu, wibracja 33 mówi o uległej osobowości, ale także o ideeach, chęci naprawy świata, po dodaniu 33 wychodzi 6, znowu ta 6, Robert jest idealistą, kocha Naturę i zwierzęta, jego cel to ulepszenie świata, pomoc Ziemi w podwyższeniu wibracji w transformacji.Wylicz także nicki, pseudonimy, imię psa czy imię istoty!
Dobra, ze względu że nie chce nikogo tutaj dawać za przykład bez jego zgody, to wezmę swoje magiczne imię.

Eleantra
5-51---1

Mamy same liczby Merkurego (5) i Słońca (1). Piątki mówią o dużej potrzebie wolności, niezależności, samodzielności - zwłaszcza z jedynkami, o inteligencji, o głodzie wiedzy, i badań, lotnym umyśle, dobrej komunikacji z otoczeniem, jednak z sekwencją jedynek, które mówią o ego, dumie, zdolnościach przywódcych itp. oznacza, to, osobe która ma cięty język i nie raz potrafi nim ''przywalić'', piątka jako symbol wolności i jedynka jako pewność siebie i początek, mówi o tym, że taka osoba za nic ma to co kto pomyśli, i potrafi być czasem intelektualnie okrutna, jest smykałka do intryg i machlojek, nie ma problemu z wyrażeniem (5) siebie (1). W tym co robi, czego się uczy (5) zawsze chce być najlepsza (1), taka osoba dąży do perfekcji w obranej przez siebie dziedzinie. Nie ma w tej sekwencji żadnych emocji, mamy żywioł powietrza (5) i żywioł ognia (1), intelekt i działanie. Po zsumowaniu mamy:

Eleantra
5-51---1 = 12/3

Dwunastka to liczba doskonała, odpowiadająca za cykl, powtarzanie w kółko, śmierć i odrodzenie. Tak więc, tutaj mamy potwierdzenie, mowa o osobie dążącej do perfekcji w tym co postanowi, i idzie dalej (cykl), ma skłonności do powtarzania swoich błędów i kręcenia się w kółko. Dwanaście daje trzy, liczbę radości i szczęścia - czyli trudy i poświęcenia (bo inaczej nie można nic osiągnąć) jakie podejmuje by osiągnąć cel dają jej satysfakcje i szczęście. Twójki są ambitne, pracowite i spontaniczne, pracują i osiągają cel poprzez inspirację (mamy w środku imienia piątki, a więc inspiracje intelektualne).


Abraxas
1--1--1-

Załamka... serio? xD No okey, link do postu odnośnie Abraxasa: http://witchcraft.org.pl/T-abraxas--4281...ht=Abraxas

No cóż, trzy jedynki... trzy liczba magii, manifestacji, jedynka ego, niezależność, chęć bycia najlepszym itp. Tak więc wychodzi na to, że Abraxas chce być najlepszy w praktycznie wszystkich swoich działaniach, jest świetnym strategiem, i nie znosi sprzeciwu, to samotnik, potrafi iść po trupach po celu, porażka mocno uderza w jego dumę i honor.

Trzy jednynki razem dają? xDD

Abraxas
1--1--1- = 3

Abraxas, nawet wtedy jeśli się czegoś podejmuje (1) dla innych (3) nie ma zamiaru tego spaprać, jest to byt towarzyski, lubi żartować i pomagać. Przy okazji zwróćcie uwagę, na urywek mojego postu o Abraxasie:

''Cóż, był utożsamiany z samym Bogiem, jego imię tłumaczyło się jako "Ojciec Niestworzony", "Pan Zastępów", "Imię Boga" czy "Nasz Ojciec". W mitologii Perskiej zaś jego imię oznacza koniec cyklu, obrazuje Słońce wędrujące przez wszystkie znaki zodiaku.

Był Alfą i Omegą, zarówno w mitologii Perskiej, jak i w chrześcijaństwie.''


1. Był utożsamiany z samym Bogiem, którego liczbą jest 1, on jest początkiem od niego wszystko się zaczęło (1!).
2. W mitologii Perskiej zaś jego imię oznacza koniec cyklu, obrazuje Słońce wędrujące przez wszystkie znaki zodiaku - koniec to też początek! 1! Obrazuje Słońce! Pierwsze w układzie i na dodatek liczbą Słońca jest 1! Wędruje przez wszystkie znaki zodiaku, tak samo jak 1, 2, 3, 4... rozwój, dalszy ciąg.
3. Był Alfą i Omegą, zarówno w mitologii Perskiej, jak i w chrześcijaństwie. 1!

Zauważycie także, trójka mówi także o skończonym dziele, np. pierwiastek męski + żeński = dziecko, plan + działanie = osiągnięty cel, manifestacja.

Liczba trzy jest uznana za liczbę świętą, symbolizuje tajemnicę siły życia.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 14:31
Znajdź Posty Reply
Avi Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 145
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 24
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Liczba Serca
niesamowite;D mogłabyś zerknąć na moje: 1+1+5+1+5?wychodzi 13/5?
15-02-2015, 16:58
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #3
RE: Liczba Serca
Skąd Ci się wzięła ta 5 w wyniku 13/5? xD

Liczbę dwucyfrową należy dodać do siebie czyli 1+3 = 4.
A więc 13/4 a nie 13/5. Uśmiech

Trzy jedynki sugerują Twoją pewność siebie, samodzielność i niezależność, buntujesz się przeciw temu co Ci się nie spodoba, nie lubisz narzucania Ci zdań i poglądów, i reagujesz na nie bez bawienia się. Jednak sama lubisz dominować, wymuszać jeśli uważasz, że masz rację, i nie boisz się manipulacji (5, 1) by dokonać swoich działań (trzy jedynki), cechuje Cię odwaga i znasz swoją wartość, w sumie podobnie masz do przykładu mojego imienia magicznego.

Dwie piątki, mamy tutaj dwoistość komunikacji, do tego tyle jedynek, co oznacza, że potrafisz być zdradliwa, i wykorzystać jakieś zebrane informacje czy rzeczy, aby dokonać swój cel.

13/4 to liczba karmiczna, 4 liczba materii, oznacza, że w poprzednich wcieleniach się leniłaś, nie byłaś skora do pracy, i w tym wcieleniu będziesz miała pod górkę jeśli chodzi o sukces materialny, na ogół ludzie z tą wibracją osiągają sukces dopiero w drugiej połowie swego życia. Wibracja 4 mówi o praciwtości i ambicji, wiesz czego chcesz i do tego dążysz, jesteś stanowcza i stabilna. Wibracja 13 to liczba Wenus, mówi o tym, że jesteś pełna kobiecości i zmysłowości. Swoją drogą też mam 13/4, ale w Liczbie Urodzenia. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 18:21
Znajdź Posty Reply
hunt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Liczba Serca
27/9... a właśnie, co z cyframi w pełnej dacie urodzenia, które się sumuje? Okazuję się, że w naszym życiu całkiem sporo tych cyferek występuje... Czy interpretacja ich znaczenia przebiega podobnie, tzn czy istnieje jedna niezmienna podstawa, która daje nam odpowiedź?
15-02-2015, 19:43
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #5
RE: Liczba Serca
(15-02-2015, 19:43)hunt napisał(a): 27/9... a właśnie, co z cyframi w pełnej dacie urodzenia, które się sumuje? Okazuję się, że w naszym życiu całkiem sporo tych cyferek występuje... Czy interpretacja ich znaczenia przebiega podobnie, tzn czy istnieje jedna niezmienna podstawa, która daje nam odpowiedź?
Otym jest caly watek w numerologii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2015, 20:00 {2} przez Magician7.)
15-02-2015, 20:00
Znajdź Posty Reply
hunt Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #6
RE: Liczba Serca
Dzięki. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2015, 14:54 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 20:12
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #7
RE: Liczba Serca
Zobaczysz to? 7+6+9+1+1=25/7
Jestem bardzo ciekawy, bo liczba dnia miesiąca pasowała jak ulał(rocznica bitwy pod Grunwaldem :p).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2015, 14:54 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 20:27
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 277
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #8
RE: Liczba Serca
Edit:

6 91 6 9 9

40/4

Brawo za twoją pracę. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2015, 14:57 {2} przez Animal.)
15-02-2015, 22:32
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #9
RE: Liczba Serca
Jeśli wytrwam to opiszę na co dokładnie składa się portret numerologiczny (czyli Liczba Serca, Liczba Przeznaczenia, Czarne Szczyty itp), a także dokładną symbolikę liczb - jeśli wytrwam, bo to naprawdę mnóstwo tego będzie... a mam planach także pisać inne posty, poprostu zauważyłam że dział Numerologii zieje pustkami.

Kolejna sprawa, symbolika liczb jest bardzo obszerna, przedstawiłam tutaj ogólne, podstawowe znaczenia. Jak pisałam w części pierwszej kluczem jest między innymi poznanie symboli liczb, tą symbolikę dopasowywujemy do tego co obliczamy.


dirext4 - ale z czego to datę wyliczyłeś? xD Bo to raczej nie jest Liczba Serca? Swoją drogą, może byście spróbowali rozwikłać to sami? Przykłady są, podstawowe znaczenia liczb macie. To może być dobre ćwiczenie. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-02-2015, 22:43
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #10
RE: Liczba Serca
(15-02-2015, 22:43)Olimpia napisał(a): Jeśli wytrwam to opiszę na co dokładnie składa się portret numerologiczny (czyli Liczba Serca, Liczba Przeznaczenia, Czarne Szczyty itp), a także dokładną symbolikę liczb - jeśli wytrwam, bo to naprawdę mnóstwo tego będzie... a mam planach także pisać inne posty, poprostu zauważyłam że dział Numerologii zieje pustkami.

Kolejna sprawa, symbolika liczb jest bardzo obszerna, przedstawiłam tutaj ogólne, podstawowe znaczenia. Jak pisałam w części pierwszej kluczem jest między innymi poznanie symboli liczb, tą symbolikę dopasowywujemy do tego co obliczamy.


dirext4 - ale z czego to datę wyliczyłeś? xD Bo to raczej nie jest Liczba Serca? Swoją drogą, może byście spróbowali rozwikłać to sami? Przykłady są, podstawowe znaczenia liczb macie. To może być dobre ćwiczenie. Uśmiech

Chodziło mi o to, że urodziłem się 15 lipca, czyli w rocznicę bitwy po Grunwaldem.
W sumie to masz racje, trzeba popróbować samemu. Uśmiech

Ej, czy to prawda, że według pitagorejskiego kodu alfabetu polska samogłoska 'y' jest uważana za spółgłoskę?
To ważne, bo jeśli nie, to litery 'y' nie uwzględniamy przy obliczanie liczby serca.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2015, 14:55 {2} przez Animal.)
16-02-2015, 18:46
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB