Pomoc: Ołtarz dla podziękowania
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 357 razy w 150 postach
Pomoc: Ołtarz dla podziękowania
Witam potrzebuję zrobić ołtarzyk żeby podziekować Merkuremu za pomoc. Ktoś by mi podpowiedział jak mogę coś takiego przygotować?
[Obrazek: apolud5d75d.png]
17-02-2015, 12:16
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,121
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1393 razy w 690 postach
RE: Pomoc: Ołtarz dla podziękowania
http://witchcraft.org.pl/T-oltarze-dla-z...+zywiołaka
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
17-02-2015, 14:16
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Pójść do składu drzewnego i kupić odpowiednie kawałki drewna które potem przymocujesz ze sobą odpowiednio.
Można też kombinować w inny sposób, ważne żeby z jakiegoś materiału z drewna dało się zrobić ołtarz. :D
Albo po prostu zrób ołtarz z jakiegoś meblu (nie mówię o rozwaleniu go w celu zdobycia drewna, chociaż można i tak). xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2015, 14:19 {2} przez Animal.)
17-02-2015, 14:19
Znajdź Posty Reply
koles Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Reputacja: 3
Podziękowania: 1
Podziękowano 22 razy w 7 postach
Merkuremu tzn komu? Uśmiech

Bezosobowym aspektom?
Inteligencji?
Duchowi?
Duchowi olimpijskiemu?
Aniołowi planetarnemu?
A może Sefirze Hod i Elohim Tzabaoth?

W pierwszym i ostatnim wypadku ołtarzyk na pewno jest nieprzydatny. Oczko
Jeżeli jednak prosiłeś o wsparcie jakiś konkretny byt to myślę, że najlepszym wyjściem będzie sięgniecie do odpowiedniego grimuaru i zamiast wezwania po prostu mu podziękuj, odczekaj chwile na ewentualna odpowiedz i zakończ.
Ołtarz jakiemuś bytowi możesz stawiać, jeżeli chcesz nawiązać z nim dłuższą częstą współpracę - jednak tutaj najlepiej obgadać szczegóły już z samym zainteresowanym. Wzoruj się na grimuarze i jak przybędzie po prostu zapytaj się co zmienić. Jeżeli jednak nie zamierzasz go często ewokować to wg mnie ołtarz jest zbędny.

Napisz może konkretnie co robiłeś, to bardziej będzie można coś doradzić, bo jeżeli tylko np rysowałeś kamee i/lub pieczęć, aby pomoc sobie na egzaminie - to w zasadzie tak jakby budować ołtarz zimowej kurtce za to ,że jest Ci w niej cieplej zimą. Oczko

Planetarną ceremonialna jest bardzo sprawnym ale i wymagającym systemem ze względu na ewokacje, jeżeli wiec nie chcesz od razu rzucać się na głęboką wodę możesz wcześniej popracować z samymi energiami planetarnymi np w stylu Golden Dawn (najwięcej jest tego w sieci), a w miedzy czasie powoli przygotowywać się do ewokacji.
wspieram ewolucje jezyka w strone niekorzystania z polskich znakow diaktrycznych

[Obrazek: hr1.png]
[Obrazek: aetherius-nowy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2015, 14:52 {2} przez Animal.)
17-02-2015, 14:42
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB