Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarot w pigułce-Dwór Mieczy
Autor Wiadomość
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
Tarot w pigułce-Dwór Mieczy
As-Początek poprzez odcięcie, ciężka sprawa-dobre wynagrodzenie, walka inteligencji, fakty, obiektywizm, analiza, zrozumienie.

II-Niezdecydowanie, wew.bariera, ochrona czegoś cennego, dystans, dylemat między sercem a rozumem, bitwa myśli, zastój, separacja, zdrada, złudna nadzieja.

III-Rozczarowanie, ból emocjonalny, bolesna prawda, rozum nad uczuciami, ochrona, więzienie.

IV-Odpoczynek, regeneracja, relakc, zbieranie energii, bycie w ukryciu, obserwacja.

V-Manipulacja, wykorzystywanie, przemoc, kłamstwa, oszustwa, rozczarowanie, klęska.

VI-Wyjazd, ucieczka, izolacja, zmiana kierunku, odnowa, pozytywne rozwiązania.

VII-Oszustwa, kłamstwa, przekręty, złodziej, pośpiech, tworzenie dystansu, unikanie zobowiązań.

VIII-niewykorzystana szansa, przeszkody, ograniczenia, niesprzyjające okoliczności, lęk.

IX-niepokój, napięcie, cierpienie, desperacja, izolacja, psychiczna udręka, wyrzuty sumienia.

X-Poświęcenie, bezsilność, popadnięcie w rutynę, zdrada, cios w plecy, przegrana, bezsilność, natłok myśli.

Paź-Kierowanie się intelektem i faktami, wyjaśnienie sytuacji, plotki, pomówienia, intrygi, pomysłowość, zręczność.

Rycerz-Pewność siebie, inteligencja, szybkość, gwałtowność, kłótnia, sprzeczki, nieoczekiwane wydarzenie.

Królowa-Zawziętość, oschłość, komunikatywność, mądrość, opanowanie, uczciwość, szczerość.

Król-Ważna decyzja, związek z rozsądku, bezstronność, analityczność, sceptyk, teoretyk, strateg, mistrz słowa.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
02-18-2015, 23:28
 Podziękowali: Sea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB