Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen który mnie zaciekawił
Autor Wiadomość
DudiMajster
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Sen który mnie zaciekawił
Hej, jesli ktoś byłby tak miły i pomógł..
Całości nie pamiętam ale jest jeden fragment który wrył mi sie w pamięć.

Była u mnie siostra. Poprosiła, żebym poszedł po coś do auta (chyba to były chusteczki czy coś takiego). Pytała się, czy jestem dość silny, odparłem, że tak i zapytałem czemu. Usłyszałem "Bo trzeba tam kilka rzeczy poprzestawiać, żeby to znaleźć". Dała mi kluczyki do auta i poszedłem.
Otworzyłem auto, kluczyki nie wiem czemu włożyłem do stacyjki i przeszedłem do drzwi tylnych. Zacząłem się przekopywać, przez rzeczy i znalazłem je. Na opakowaniu widniała marka "Dżoanna" (zabawne wiem) i zapach malinowy (nie wiem czemu)
Zobaczyłem tez tam książkę. Dziwną. Kiedy jej się przyjrzałem zauważyłem napis "Sny które miewasz..." i pomyślałem wtedy, że to pewnie sennik dla mojej mamy (która miała 2 dziwne sny swoją drogą). Widziałem tam też moją sąsiadkę, zamężną.

Obudziłem się i poczułem, że muszę to zdanie gdzieś zapisać.
Pomoże ktoś to zrozumieć? Ja sam nie wiem już jak do tego podejść..
Dodam, że raz miałem sen który pokazał, co się stanie. Ale zrozumiałem go dopiero gdy to się stało.

"Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej"
02-24-2015, 18:23
DudiMajster
Użytkownik

RE: Sen który mnie zaciekawił
Ismena, troszku mnie zmartwiłaś tym...bo sadzę, że imię Joanna kojarzę od kogoś innego a sam mam już dziewczynę, ale jak to napisałaś - miłość nie zna granic. Znam pewnego człowieka, który ma dziewczynę o tym imieniu i może to stąd się wzięło. Nauczyłem się, że sny nie zawsze mówią o mnie (a raczej nie wszystko w nim jest odnośnie mnie). Tak czy inaczej, dziękuję!

P.S Ja sam troszku inaczej to zinterpretowałem, aczkolwiek Twój opis jest też pomocny. :D
Edit: Właśnie sobie uświadomiłem, że moja dziewczyna na trzecie imię ma Joanna ._.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-24-2015, 18:53 {2} przez Animal.)
02-24-2015, 18:40
DudiMajster
Użytkownik

RE: Sen który mnie zaciekawił
W sumie racja, trochę pominąłem faktów które mogą być ważne. Tak czy inaczej, ten człowiek to dość znany streamer (sam planuję kiedyś zacząć więc może to z tym się wiąże, że uzyskam pomoc od nich?).

Co do zapachu, myślę, że mogło to tez mieć odniesienie do mojej panny jako, że na 3cie imię ma Joanna (choć mało prawdopodobne ale ja w to wierzę! :D)
Pytanie mojej siostry co do mojej siły mogło być pytaniem mnie samego do mnie, czy jestem dość silny już by zmienić swoje życie. Samochód i te kluczyki...to chyba znak, że pora zacząć prowadzić swoje życie a nie zostawiać "Jakie jest takie niech będzie". A co do księgi i napisu...myślę, że w którymś kolejnym śnie pojawi się dokończenie zdania. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

02-24-2015, 18:56

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB