Dwójka
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Dwójka
Dwójka to dwubiegunowość, podzielenie, oddzielenie przeciwieństw.

Dwójka mówi także o współpracy, partnerstwie (jeszcze bez owocu jakim jest dziecko, o tym mówi kolejna liczba czyli 3).

Według Biblii Dwójka symbolizuje grzech, z Jedynki zostało oddzielone to co złe kiedy Ewa i Adam zjedli zakazany owoc i tak oto dobro i zło zostało uświadomione i podzielone. Nastąpił rozłam i podział. Dwójka oderwała się od Jedności za pomocą Szatana i kobiety.

Rolą Dwójki jest rozwój tego co symbolizuje Jedynka, czyli początku, mówi o dalszym ciągu tego co zostało zapoczątkowane. Oczywiście mówi się że do tanga trzeba dwojga, i ta liczba na ogół kojarzy się z miłością kobiety i mężczyzny - czyli dwóch jednostek które łączą się ze sobą.

Podczas kiedy Jedynka jest przypisana do Słońca to Dwójka jest przypisana do jego przeciwieństwa czyli Księżyca. Jednak bez Księżyca (nocy) nie było by Słońca (dnia), a bez dnia (Słońca) nie było by nocy (Księżyca).


Poniżej przedstawiam skrócone opisy Dwójki w opisanych już przeze mnie Liczbach.

Jeśli Dwa jest Twoją Liczbą Imienia i Nazwiska to jesteś osobą, empatyczną, wrażliwą i czułą, ważna jest dla Ciebie miłość i rodzina - jesteś osobą bierną i delikatną, z tego względu jesteś podatny na tyranię/dominacje silniejszych osobowości. Jesteś cichy, zrównoważony i opanowany.

Jeśli Dwa jest Twoją Liczbą Serca to co pisze powyżej odnosi się do Ciebie, ale wewnątrz tzn. możesz przybierać maskę osoby twardej i stanowczej, ale wewnątrz jesteś wrażliwy, nieśmiały i niepewny siebie/niezdecydowany. Bardzo uważasz na uczucia innych, nie lubisz być ani raniony ani sam ranić innych.

Dwójka pokazującą się w Liczbie Osobowości mówi, że ludzie myślą że łatwo sobie Ciebie podporządkować/manipulować poprzez np. wzięcie Cie na litość, albo stanowczość - uważa się, że jesteś bardzo emocjonalny i łatwo ulegasz innym. Poza tym sądzi się, że jesteś romantykiem i idealnym Opiekunem.

W Liczbie Daty Urodzenia Dwa mówi, że urodziliście się po to aby ''służyć'' innym, pomagać ich i wspierać. Jesteście często płaczliwy i dołujecie się, wszystko bierzecie do siebie i łatwo was zranić, macie silne poczucie sprawiedliwości moralności - stajecie w obronie innych i chętnie przybieracie rolę plastra na ich rany.

Jeśli natomiast mamy Dwa w Liczbie Dnia Urodzenia jest to informacja o tym, że nie doceniacie samych siebie, zaniżacie swoją wartość - prawdopodobnie w poprzednim wcieleniu zaznaliście wiele cierpień od ludzi. Macie głowę pełną marzeń i refleksji,

W Liczbie Ekspresji Dwójka powie nam, że powinniście realizować się poprzez charytatywną pomoc, macie nauczyć się rozumieć siebie i innych - odnaleźć prawdziwą naturę i dążyć do spełnienia się w roli ''Zbawiciela''.

Liczba Celu Życia mówi natomiast o tym, że w drugiej połowie życia najważniejsza dla was będzie pomoc słabym i potrzebującym, odnalezienie partnera (jeśli do tego czasu to się nie stanie), odnalezienie równowagi i stabilności w życiu jak i bardziej zwrócicie uwagę na swoje wnętrze.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-02-2015, 16:11
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB