Problem z rytuałem
Autor Wiadomość
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Problem z rytuałem
A więc jak pisałam w powitalni. Jestem na początku drogi, a tak w sumie od jakiegoś czasu błąkam się w poszukiwaniu rytualisty. Osoby, która pomoże mi w takim rytuale, może też na odległość. Interesują mnie 2 rytuały, jeden oczyszczający na mnie i drugi miłosny na konkretną osobę. Nie zamierzam się bawić przy nowo poznanej osobie, ale jestem już kilka ładnych lat z TŻ i to ten jedyny. Sytuacje mogę opisać na pw, aby nie robić zbędnego offtopu, ani też nie wylewać wszystkim mojego życia od tak jak na spowiedzi. Czy ktoś podjął by się takiego zadania lub też zna kogoś kto byłby w stanie mi pomóc?
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:21 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 19:27
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
RE: Problem z rytuałem
...
02-28-2015, 19:46
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Unebris. Dziękuję, za chwilkę wystosuje do Ciebie pemkę w celu dalszej "współpracy". Co do rytuałów, sama czytałam też różne w gazetach czy na stronach internetowych, ale jak wiadomo każde z nich maja swoje grono osób zadowolonych jak i rozczarowanych. Dlatego tez chętnie poczytam rad jak i spróbuje to wszystko sobie ogarnąć.

Co do rytuałów miłosnych, to jak najbardziej rozumiem to i nie neguje tego. Każdy w czymś innym się "specjalizuje". Jeśli natomiast byłaby na forum osoba, która chciałaby mi w tym pomóc, wesprzeć swoim doświadczeniem "zawodowym" lub też serduszkiem, będę wdzięczna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:22 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 20:46
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
Wydasz kupę kasy, stracisz dużo czasu, a rezultat będzie znikomy albo krótkotrwały.
02-28-2015, 20:49
 Podziękowali: Olimpia
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

qert dlatego też potrzebuje pomocy przy rytuale, tak abym mogła go wykonać z kimś lub w asyście kogoś. Co do pieniędzy rzecz nabyta, a czas cóż czas gra na moją niekorzyść jeśli już. I tu nie chodzi też by kogoś obcego zniewolić, tylko kogoś kto nie tak dawno temu kochał. A jak czytałam w tym wielka różnica jest.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:23 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 21:08
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Różnica jest taka, że Ty chcesz miłości na lata (całe życie), a nie tylko seksu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:24 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 21:13
 Podziękowali: Olimpia
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Ja chce miłości plus seksu, bo kto by nie chciał seksu no nie? Ale tak masz rację miłości na lata chce. Oczko I rytuału aby pobudzić to co się wypaliło, gdy metody naturalne przegrywają. Smutny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:24 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 21:16
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Niestety pewnie rozczaruję Ciebie (i wielu czytających to) ale najlepszym i najtrwalszym sposobem na miłość (nie tylko seks) jest Twój urok osobisty i hmm to coś co kobiety mają w sobie i umieją to wykorzystać...

A jeżeli szukasz metody niealternatywnej to na seks spokojnie znajdziesz dużo rytów, ale na miłość "prawdziwą" obawiam się że nie, i stracisz dużo czasu na próbowanie a czas mija....sekunda po sekundzie...

A nawet jeżeli JUŻ ci się uda (albo ktoś pomoże) to czy TY chciałabyś być w ten sposób ZNIEWOLONA?
Podobno kochasz tą druga osobę??
02-28-2015, 21:21
 Podziękowali: Binah , Unebris , Jiruka , Magician7 , Olimpia , Szczęściarz , Lisek
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Widzisz nie znasz sytuacji, wypowiadasz się tylko jako Twój odczucia do danej kwestii. Prawdą jest natomiast fakt, że jeśli ktoś nie ma innej "szansy" na "zmienienie wyroku" to woli to zrobić właśnie za pomocą magii. I widzisz nie przeczytałeś/łaś uważnie mojej wypowiedzi. Ja nie chce rozkochiwać w sobie nikogo, chce tylko dać mu szansę pomimo jego upartości do zmienienia swojej wcześniejszej decyzji. Jeśli moje uczucie by wygasło, lub się chłodziło, a ta druga osoba byłaby pewna swoich uczuć w stosunku do mnie, to ja nie widzę przeciwwskazań w wykonaniu takiego uroku na mnie. Jeśli ma pomóc dwojgu ludziom którzy jeszcze nie tak dawno byli szczęśliwi, to czemu nie spróbować?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2015, 01:25 {2} przez Animal.)
02-28-2015, 22:55
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 272
Reputacja: 7
Podziękowano 74 razy w 36 postach
Oj... Magia miłosna to temat rzeka, ale qert słusznie pisze o zniewoleniu. Swego czasu na forum toczyła się dyskusja na ten temat. Wielu twierdzi, że uczucie wywołane magią nie jest prawdziwe jako takie. Chodzi tu głównie ryty, których celem jest zmiana uczyć konkretnej osoby. To swego rodzaju zamach na wolność, odbiera się komuś wolną wole i zmusza do uczucia, nawet, jeśli ta osoba tego nie chce. Warto za to spróbować zaklęć, które nie działają na jedna i konkretną osobę, typu przywołanie miłości jako takiej. Tu nikogo się nie wiąże, a jedynie tworzy możliwości. W tym wypadku mogę polecić woreczek mojo, a pamiętam również, ze Oli w tej kwestii polecała jabłko życzeń. Tematy są na forum.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 00:29 {2} przez Atria.)
03-01-2015, 00:28
 Podziękowali: Olimpia , Inez

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB