Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prorok Niecodzienny
Autor Wiadomość
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 201
Reputacja: 3
Podziękowania: 33
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Prorok Niecodzienny
Z dumą udostępniamy pierwszy Numer Gazety Satyryczno-Ezotrycznej:

Prorok Niecodzienny - Nr 1 Marzec 2015.PDF

Na WC trafia wersja poszerzona o dwa artykuły usunięte z końcowego wydania, ze względu na niski poziom Merytoryczny i groźby w stronę redakcji. Znajcie łaskę Jeża.
01-03-2015, 17:52
Znajdź Posty
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
RE: Prorok Niecodzienny
Brawo, wyciągajmy na wierzch cudze życie rodzinne. W takim razie w następnym numerze, ja chce być na 'tapecie'. Mam nadzieję, że sprostasz tej roli i dobrze mnie zdemonizujesz. Jak się okrywać sławą, to tylko złą!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 18:26 {2} przez Avi.)
01-03-2015, 18:22
Znajdź Posty
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Avi zakładam, że mowa o tym co ukazuje się tylko na wc? Z resztą sama zainteresowana chciał zabawności. :D

https://www.facebook.com/niecodziennyprorok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015, 10:58 {2} przez Neaxx.)
01-03-2015, 18:29
Znajdź Posty
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
(01-03-2015, 18:29)Finneus napisał(a): Avi zakładam, że mowa o tym co ukazuje się tylko na wc? Z resztą sama zainteresowana chciał zabawności:D

https://www.facebook.com/niecodziennyprorok

A gdzie ta zabawność?
Wywalasz na publiczne tło, opinie związane z jej życiem prywatnym, to zabawne? Opinie (najeżdżające na jej życie) tego typu nie powinny w ogóle mieć miejsca...

Pomijam już cześć gazetki, w której szuka się afery na forum z niczego...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 18:49 {2} przez Animal.)
01-03-2015, 18:34
Znajdź Posty
 Podziękowali: Olimpia
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
W takim razie Finn, rzucam Ci rękawice, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. ;> Też, chcę przez chwilę posiedzieć z berłem na 7 kręgu piekielnym.

Robi się dość partyjnie, niedługo stworzymy dwa obozy walczące na miecze i maczugi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015, 10:59 {2} przez Neaxx.)
01-03-2015, 18:43
Znajdź Posty
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 556
Reputacja: 37
Podziękowania: 14
Podziękowano 296 razy w 96 postach
Cztery uwagi.

1. Grafika jest ok, ale ta rozdzielczość jest tragiczna. Jak dopasuję obraz do ekranu, to rażą mnie piksele.

2. Jeśli jest tam w ogóle jakiś korektor, to powinien przeczytać tekst tak z dwa razy, a nie tylko sprawdzić błędy ortograficzne w edytorze tekstu. Jest wiele błędów w postaci brakujących liter; wielkich liter tam, gdzie być ich nie powinno; i w formie niepoprawności gramatycznych.

3. Jeśli w artykułach nie używa się nazwisk, tylko nicki, to dobrze by było napisać również (drobniejszym druczkiem), z jakiej strony ów nick pochodzi, czy też z jaką stroną się dany użytkownik identyfikuje. Jeśli są to osoby ze współpracujących portali, można zastosować skróty (szczególnie, jeśli dany nick powtarza się na różnych forach). Np. Ae (Aetherius), El (Eltaria), FE (Forum Ezo), Wi (Witchcraft), WP (Wiedza Pradawna).

4. Znalazłem 3 jeże. Mogę zamiast ciasta poprosić o pizzę?
01-03-2015, 19:04
Znajdź Posty
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Miało być zabawnie, a jak dla mnie nie jest. Podejrzany Nagonka na Olimpię z tego wyszła. To zrozumiałe, że wszyscy nie muszą jej lubić i się z nią zgadzać, ale tutaj wydaje się ona złem wcielonym. Może gdyby ktoś z was był na czele forum też by swoją politykę wprowadzał? Ma chyba do tego prawo. Ja ją cenię za wiedzę, jaką posiada i mam gdzieś, że ktoś ma inne zdanie. Niewątpliwie jest mądrą osobą i jest obeznana w ezoterycznych tematach. Jakim prawem ją osądzacie? Ninja Fakt, że czasem nie pozwala sobie w kaszę pluć to jej osobista sprawa i wybór. Zamiast szykanować innych, przyjrzyjmy się lepiej sobie. Czy jesteśmy aż tacy doskonali, żeby na innych psy wieszać? Nie neguję gazetki, ale nie podoba mi się publiczne roztrząsanie problemów i pranie brudów, które powinno się rozwiązywać w gronie zainteresowanych osób.

Mam nadzieję, że forum się nie rozpadnie bo uwielbiam to miejsce. Pomysł
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015, 11:00 {2} przez Neaxx.)
01-03-2015, 19:04
Znajdź Posty
 Podziękowali: Olimpia
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Brawo! Obrabianie dupy jednym.... a lizanie rowa drugim (smacznego).

Uważam, że osoba pisząca zamiast siedzieć w ezo powinna udać się na fronde, jej mentalność pod żadnym względem niczym się nie różni od katoterrorystów.

Dalej sensowniej będzie ugryźć się już w język, co by nie znaleźć swojego nicku w tytule ,,Absinth co w szmatławcu o nim myślą''.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2015, 11:01 {2} przez Neaxx.)
01-03-2015, 19:27
Znajdź Posty
 Podziękowali: Finneus
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

<3 Przypomina mi się poprzedni prorok. ;3 Kocham was! xd
01-03-2015, 19:58
Znajdź Posty
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
(01-03-2015, 19:51)Unebris napisał(a): [color=#9370DB][font=Tahoma]
2. Następnie na płatne praktyki w stacji TVN.

Jakiego TVN??? TvTRWAM !
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
01-03-2015, 20:01
Znajdź Posty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB