Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prorok Niecodzienny
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
RE: Prorok Niecodzienny
Nie wiem od czego zacząć...

Po pierwsze jestem wzruszona tymi którzy za mną staneli. Dziękuję. Nie spodziewałam się, że tak staniecie za mną murem.

Po drugie nie będę się odnosić do tych bzdur które o mnie wypisano, tak naprawdę... myślałam, że będę wściekła ale rozpiera mnie duma. Ekipa która przegrała ''wojnę'' z Witchem pokazała tylko tutaj, że to co o mnie pisano odnosi się tak naprawdę do nich. Poziom (a raczej jego brak) jaki tu pokazali, niedojrzałość, brak obiekcji, wrogość, rządza zemsty i ich brak profesjonalizmu oraz rozwoju duchowego wystarczy, całkowicie. Chcieliście mnie wkurzyć i zgnoić - wyszło tam odwrotnie. Nie będę ukrywać, że się cieszę. Nikt z was mnie tak naprawdę nie zna, nie ma prawa wypowiadać o moim życiu prywatnym. A teraz zapytam tych wszystkich którzy w tym siedzieli... czy wy macie pojęcie co ja mogłbym teraz zrobić?

Nie jeden z was mówił mi wiele rzeczy... między innymi znam rozmiar penisa niektórych z was (8 cm... serio?), nie będę mówić o tym kto planował mordestwo, kto zarzywał narkotyki, kogo wyrzucono na ulice i z depresracji uprawiała seks za pieniądze, nie wspomnę nawet o przyznaniu się do tego ile kto ma praktyki, kto kogo kocha, z jakimi problemami do mnie przychodziliście i ile razy wam pomogłam, nie będę także opisywać jak to jeden user z innym userem uprawiałi seks i kto się ma demona. I wiele, wiele innych.

Nie będę. Dlaczego? Jestem za to za leniwa po za tym nie mam zamiaru zaniżać się do waszego poziomu, pokazaliście kim jesteście i jacy jesteście. Sami się wkopaliście, nic nie muszę robić. Witchcraft trzyma poziom i tak pozostanie, nie będę uczestniczyć w żadnej wojnie - macie ból dupy, to wasza sprawa.

Po trzecie: ta gazetka wogóle nie przypomina poprzedniego Proroka, a tak miało być.

Po czwarte... obiecałam Finn, że Cię zbanuje jeśli coś takiego będzie o mnie bądż którym kolwiek z userów. Złamałeś regulamin wraz z całą resztą. Powinnam Cię zbanować - choć naprawdę, jest mi to obojętne, mimo wszystko wątpie aby Ekipa Administracyjna chciała Cię tu jeszcze zobaczyć. O tym zdecydują oni, umywam ręce. Mam ku temu prawo ponieważ to ja zostałam zjechana i to ja mogę zdecydować czy chce abyście opóścili forum.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-01-2015, 23:10
Znajdź Posty
 Podziękowali: Unebris , Jiruka , Suzaku , Animal , Szczęściarz , Sea , cat
Olimpia Niedostępny
...

Jiruka, Anayami mnie prosił żebym to wkleiła odnośnie Twoich zarzutów:

"W gazetce istnieje tylko jedna moja opinia, na temat trójpowrotu, która była pisana na szybko, stąd też brak w niej odpowiedniej składni stylistcznej. Żadnej innej zaś w niej nie ma poza nią. W artykułe na temat Kybalionu zawarłem moje przemyślenia, które uważałem, że najlepiej wyjaśniają prawa hermetyczne. Życzę miłej nocy oraz zachęcam do przeczytania arta, a także do wyrażenia swojej opinii na jego temat, za którą bardzo dziękuję. Pozdrawiam LordAnayami"
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-01-2015, 23:11
Znajdź Posty
Jiruka Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 202
Reputacja: 7
Podziękowania: 144
Podziękowano 190 razy w 52 postach
Ooooo, dobra, zwracam honor, panie Anayami. Jebnęłam się, rzeczywiście wypowiedziałeś się o trójpowrocie. Jeszcze raz zwracam honor.

Wgl, jak to zabrzmiało: "odnośnie twoich zarzutów" xd
"Co nie zostało powiedziane, to powiedzieć zostanie musiane"

Wigilia Imbolc 2015 - po raz pierwszy zarzucono mi bycie wampirem. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 23:33 {2} przez Jiruka.)
03-01-2015, 23:17
Znajdź Posty
 Podziękowali: Olimpia
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
(03-01-2015, 22:37)Finneus napisał(a): nikt nie zauważył nawet reszty Gazety.

No to w takim razie ja dodam coś od siebie. Recenzje książek były według mnie nudne, ale tylko dlatego, że mnie to nie interesuje. Myślę, że dobrze by było, gdyby pojawiały się w przyszłych numerach "Proroka Niecodziennego". Uważam, że Twoja recenzja była bardzo dobra, ale LordaAnayami-ego bardziej przypominała dzielenie się wiedzą lub skrócenie książki. Chociaż sam tekst również był bardzo dobry to bardziej widziałbym go jako zwykły artykuł. Najbardziej podobał mi się wywiad z Arcykapłanką Wicca. Dzięki temu artykułowi poznałem Wicca z innej perspektywy, co sprawiło, że trochę bardziej zainteresowałem się to religią i co najprawdopodobniej poprowadzi do szerszego poznania tematu w przyszłości. W dalszej kolejności ex aequo był artykuł "Co sądzicie o... Wicca?" oraz "Trójpowrót - prawda czy wymysł?". Dobrze było poznać inne opinie na temat Wicca, a do artykułu o trójpowrocie mogę się tylko przyczepić, że był za krótki - można było napisać trochę więcej o tym temacie. No i oczywiście zostaje artykuł o Wiedzy Pradawnej. Czy rzeczy w nim zawarte są prawdą czy nie pozostawiam czytelnikom do określenia, ale nie podoba mi się, że tekst został napisany przez moderatora forum, przez co był zbyt subiektywny - do tego stopnia, że można go prędzej nazwać reklamą.

Pomijając artykuły o Olimpii i Witchcrafcie, które są stertą plotek przepełnionych bólem dupy, oceniam "Proroka" na trzy jeże z pięciu.

@Edit
A i jeszcze zapomniałem wspomnieć, że są trochę głupie błędy (o których Oth już wspominał) i pomysł ze znajdywaniem jeży jest ciekawy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015, 23:35 {2} przez Mikael.)
03-01-2015, 23:31
Znajdź Posty
 Podziękowali: Oth
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 210
Podziękowania: 39
Podziękowano 26 razy w 17 postach
Pierwotnie miało to być Top 10 For Ezoterycznych, ale rozbiliśmy to na oddzielne recenzje, by były bardziej szczegółowe, to że robi to Eb jest przypadkiem i niczym więcej.
03-01-2015, 23:39
Znajdź Posty
Olimpia Niedostępny
...

Mikael od Anayamiego:

Oo, zostałem zadziwiony, nie spodziewałem się iż dostanę kopię wypowiedzi Mikaela aż w tak pozytywnym tonie, mogłabyś napisać mu, iż "Recenzję na temat Kybalionu napisałem specjalnie w taki sposób, aby zachęcić ludzi do przeczytania jego w celu poszerzenia wiedzy oraz chciałem podzielić się moimi przemyśleniami, które powinny pomóc zrozumieć prawa ze strony naukowej.
Normalność to wymysł.
-----------
03-01-2015, 23:41
Znajdź Posty
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
Myślę, że napisanie tego jako zwykłego artykułu z zaznaczeniem, że wiedza pochodzi z "Kabylionu", albo że "Kabylion" jest bardzo dobrym źródłem wiedzy na ten temat, wywarło by znacznie lepsze wrażenie. Niby szczegół, ale rzeczy inaczej wyglądają z różnych perspektyw.
03-01-2015, 23:51
Znajdź Posty
Elenor Offline
Zbanowani

Liczba postów: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 9 razy w 3 postach
(03-01-2015, 23:10)Olimpia napisał(a): Nie jeden z was mówił mi wiele rzeczy... między innymi znam rozmiar penisa niektórych z was (8 cm... serio?)

Humorystycznym akcentem podkreślę tą część wypowiedzi: to się uzupełniacie.

A właśnie: kto ma te 8cm? Konkurs jakiś, czy coś zrobimy. I jeszcze jedno: jak się o tym dowiedziałaś. Bo wiesz, bo ludzie nie przychodzą i nie piszą: cześć XXX mam 8cm, mieszkam tam i tam, mój nr PESEL to. XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2015, 19:30 {2} przez Elenor.)
03-02-2015, 18:50
Znajdź Posty
 Podziękowali: Nathair , Scorus
Olimpia Niedostępny
...

A byś się zdziwił. Ludzie mówią mi przeróżne rzeczy. Oczko Co jak ale ludzie mi ufają, a oczywiście rozmowa o takich sprawach nie wynika z dupy. Poza tym każdy jest inny i ma różne poglądy na dane sprawy - co pokazuje np. zbieranie dla jaj wymiarów facetów przez pewną osobę. Oczko Nie jeden publicznie powiedział ile ma, sama nie widzę w tym nie ludzkiego, nie każdy jest spętany normami i schematami. Zresztą to nie jest Twoja sprawa i nie polecam Ci szukać gównoburzy, ja w nie będę uczetniczyć w waszych gierkach. Zrozumcie to wkońcu.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2015, 20:27 {2} przez Olimpia.)
03-02-2015, 19:48
Znajdź Posty
 Podziękowali: Evander , Animal
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 198 razy w 77 postach
(03-01-2015, 23:10)Olimpia napisał(a): rozmiar penisa niektórych z was (8 cm... serio?),

Cóż, jak to mówią.... Nie kostur czyni magiem xD.

Odchodząc od tematu różdżek i kosturów różnych wielkości...

(03-01-2015, 23:10)Olimpia napisał(a): Po pierwsze jestem wzruszona tymi którzy za mną staneli. Dziękuję. Nie spodziewałam się, że tak staniecie za mną murem.

Już chyba o tym rozmawialiśmy... No i co??? Kto miał jak zwykle rację i czemu akurat to byłem ja? :D
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
03-02-2015, 20:38
Znajdź Posty
 Podziękowali: Jiruka , Szczęściarz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB