Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prorok Niecodzienny
Autor Wiadomość
Gardonius Offline
Okultysta

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2015
Podziękowania: 0
Podziękowano 5 razy w 4 postach
Post: #41
RE: Prorok Niecodzienny
Osoba, która Ci powiedziała, że ma 8 cm naganiacza już Ci raczej nie zaufa... o ile jest rozsądna. Tak samo ta co uprawiała seks za pieniądze. Co jak co, ale wygadywanie sekretów nawet bez podania czyj to sekret to już głęboki minus w zaufaniu. Oczko Pomimo tego, że napisałaś, że jesteś na to zbyt leniwa to i tak to zrobiłaś, ale bez podania osób. Oczko Ktoś Ci ufa, wygaduje swoje tajemnice, a Ty ich bezczelnie używasz, by mieć jakieś argumenty. Skoro zgodziłaś się przyjąć krytykę (nie, to nie jest ciągłe głaskanie) to nie powinnaś robić z tego powodu problemu i za pomocą jakiejś tam ekipy odpowiedzialnej za forum wywalać Finneusa. Uśmiech Zresztą... Czy prawdziwy mag nie ma wyjebane w tych, którzy źle o nim mówią i nie skupia się na tych osobach, które go szanują?
03-02-2015, 22:21
Znajdź Posty
 Podziękowali: MagicznaCzarodziejka , Nathair
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 63
Podziękowania: 135
Podziękowano 589 razy w 130 postach
Post: #42
RE: Prorok Niecodzienny
Amorte,

Myślę, że już wystarczy tego tematu.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
03-02-2015, 22:26
Znajdź Posty
 Podziękowali: Gywher , Animal , Unebris , Jiruka , Olimpia , tupajda , Sea
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: 435
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Post: #43
RE: Prorok Niecodzienny
(03-02-2015, 22:21)Gardonius napisał(a): Osoba, która Ci powiedziała, że ma 8 cm naganiacza już Ci raczej nie zaufa... o ile jest rozsądna. Tak samo ta co uprawiała seks za pieniądze. Co jak co, ale wygadywanie sekretów nawet bez podania czyj to sekret to już głęboki minus w zaufaniu. Oczko Pomimo tego, że napisałaś, że jesteś na to zbyt leniwa to i tak to zrobiłaś, ale bez podania osób. Oczko Ktoś Ci ufa, wygaduje swoje tajemnice, a Ty ich bezczelnie używasz, by mieć jakieś argumenty. Skoro zgodziłaś się przyjąć krytykę (nie, to nie jest ciągłe głaskanie) to nie powinnaś robić z tego powodu problemu i za pomocą jakiejś tam ekipy odpowiedzialnej za forum wywalać Finneusa. Uśmiech Zresztą... Czy prawdziwy mag nie ma wyjebane w tych, którzy źle o nim mówią i nie skupia się na tych osobach, które go szanują?

Ta osoba sama sobie na to zasłużyła. Jak by chciała napisać o tym, nagadując na nich, to była napisała dokładniej znacznie i kto i co, więc tego nie zrobiła - tak jak napisała.
Takie napisanie potocznie co było, bez niczego dokładniejszego, to jak zwrócenie uwagi tylko...
I jak coś to bezczelna jest druga strona, co widać np po gazetce, ale dobrze napisać post tylko po to, żeby spróbować nagadać na Olimpie, tak?
Po kolejne, Finn dostał pewne warunki na gazetkę, jak i na opinie w niej zawarte. To jest forum, mamy tu regulamin, jeśli złamał zasady mu dane, mimo ostrzeżeń to jego problem i musi się liczyć z konsekwencjami.
A jeśli chodzi o końcówkę, to co pokazała Olimpia właśnie jak nie to, że oni jej nie obchodzą i nie ma zamiaru zniżać się do ich poziomu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2015, 22:54 {2} przez Animal.)
03-02-2015, 22:41
Znajdź Posty
 Podziękowali: Olimpia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB