Ze snu do OOBE
Autor Wiadomość
Skader Offline
Użytkownik

Liczba postów: 29
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Ze snu do OOBE
Witam! Próbowałem wyjść z ciała, rożnymi metodami które na mnie nie działały. Jednak zauważyłem, że bardzo dobrze wychodzi mi LD. Często odzyskuje świadomość, nawet bez testów rzeczywistość i innych trików. Wyćwiczyłem to bardzo dobrze, ale czyste OOBE mi nie idzie. Wyczytałem że ze świadomego snu można wyjść w OOBE, zatem spróbowałem. Już pierwszego razu, efekt wywarł na mnie ogromne wrażenie. Mianowicie odzyskałem świadomość, będąc we śnie na ulicy. Automatycznie położyłem się we śnie i skoncentrowałem. Momentalnie ujrzałem przed oczami białe światło straszliwy pisk w uszach, w tym samym czasie na tle pisku dźwięk jakby ktoś płytę skreczował, taką starą gramofonową i jakiś krzyk chyba kobiety? O.o To wszytko nie wywarło na mnie aż takiego wrażenia jak fakt ze zacząłem się dusić? Brakowało mi powietrza, jak w próżni albo pod wodą. Przyznam trochę spanikowałem, ale spróbowałem się opanować. Jak zacząłem się dusić, nie zauważyłem kiedy poczułem, że leżę. Poczułem swoje ciało strasznie, ale to strasznie zdrętwiałe i już nie miałem problemu z oddychaniem. Jedyne miejsca jakie nie był zdrętwiałe to głowa oraz klatka piersiowa. Nie wiedziałem co się dzieje, nigdy o takim czymś nie czytałem ani nie doświadczyłem czegoś podobnego. Nawet próbując wejść w stan alfa nie miałem tak zdrętwiałego ciała na wskroś. Nie byłem pewny niczego, więc delikatnie próbowałem poruszyć palcem wskazującym i poczułem lekki dotyk prześcieradła. Miałem kontrole nad ciałem tylko, że było dalej niesamowicie zdrętwiałe. Wiedziałem już wtedy, że nici z planu ,ale przygoda fajna. Następnej nocy to powtórzyłem, wszytko podobnie jak za pierwszym razem tylko dźwięki zdecydowanie cichsze i przez chwilkę znowu problem z oddychaniem, :/ bum i jestem znowu w ciele. Nie pamiętam czy było odrętwiałe, bo jedyne co zapamiętałem to, że lżąca na brzuchu coś ciągnęło mi głowę do tyłu! Tak bardzo mocno ciągnęło, ale tylko głowę. Wystraszyłem się przez chwile, ale pomyślałem, że tak ma być, więc zacząłem pomagać próbując odchylać się do tyłu, a po chwili wyluzowałem i pomyślałem, że może samo mnie wyciągnie. Jeszcze chwile ciągnęło co było dość nieprzyjemne i dziwne nie umiem tego opisać. I nagle przestało ciągnąć, a ja po prostu wstałem z łóżka jak gdyby nigdy nic. Więcej takie zjawisko się nie powtórzyło. Nadal ze snu ląduje w zdrętwiałym ciele posiadając 100% świadomość. A teraz pytania...

1.Czy to dobrze ze ląduje w tym ciele? Czy powinienem od razu przejść ze snu w astral?
2.Co zrobić po wylądowaniu ze snu do ciała?
3.Co o takim sposobie wyjścia sądzicie? Czy to ma sens?
4.Czym jest białe światło i efekt duszenia się?

Z góry dziękuje za wszelkie przemyślenia i nie bójcie się mnie skrytykować, jeśli coś zrobiłem nie tak. ^^
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015, 23:10 {2} przez Animal.)
01-03-2015, 22:15
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 481
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 37
Podziękowania: 24
Podziękowano 61 razy w 87 postach
Podziękowano 61 razy w 87 postach
Post: #2
RE: Ze snu do OOBE
Cytat:1.Czy to dobrze ze ląduje w tym ciele? Czy powinienem od razu przejść ze snu w astral?
Obie opcje są równie dobre, choć każda ma trochę inne zalety i wady. "Budząc się" w ciele masz większą kontrolę na starcie i jesteś dostrojony do fizycznej rzeczywistości. Przechodząc do OOBE bez "obudzenia się" w paraliżu, startujesz w swojej sferze osobistej i ciężej jest później przenieść się ciałem astralnym do fizycznej rzeczywistości, a także łatwo stracić świadomość. Druga opcja pozwala jednak na "przypadkowo" głębszą eksplorację swojego wnętrza, co dla początkującego adepta magii będzie miało zdecydowanie większą wartość niż sprawdzanie, czy zegar na ścianie u sąsiada wisi w tym samym miejscu.

Cytat:2.Co zrobić po wylądowaniu ze snu do ciała?
Oddychaj głęboko, ale nie ciałem fizycznym, a astralnym. Problem "wciągania" do ciała, który Cię spotyka, wynika z nierozwiniętej astralnej matrycy. Polecam pojąć pranajamę i ćwiczyć ją minimum 30 minut dziennie, aby rozwinąć się astralnie. Da to swobodę projekcji.

Cytat:4.Czym jest białe światło i efekt duszenia się?
Niczym istotnym. Masz po prostu problem z utrzymaniem świadomości w ciele astralnym poza ciałem fizycznym. Dlatego musisz rozwinąć swoją matrycę astralną poprzez pracę z energią witalną, jak wspomniałem wyżej. Poza tym, wszystko idzie Ci bardzo dobrze, gratuluję.
01-03-2015, 23:16
Znajdź Posty Reply
atik Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Ze snu do OOBE
Oth mógłbyś polecić jakieś ćwiczenia ?
02-03-2015, 19:52
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB