Geomancja cz1
Autor Wiadomość
Isaac Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 70
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Geomancja cz1
UśmiechUśmiechUśmiech

Załączone pliki
.docx   geom2.docx (Rozmiar: 166.91 KB / Pobrań: 50)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2015, 20:07 {2} przez Isaac.)
05-03-2015, 20:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7
dragonis Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 104
Reputacja: 11
Podziękowania: 18
Podziękowano 21 razy w 13 postach
RE: Geomancja cz1
Z run robi się skrypty runiczne na bogactwo, ochronę, szczęście i wiele innych rożnych spraw.
Czy z tych symboli zrobiłeś, robisz lub masz zamiar robić jakieś skrypty?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015, 14:28 {2} przez Animal.)
18-03-2015, 13:04
Znajdź Posty Reply
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 201
Reputacja: 3
Podziękowania: 33
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Te znaczki służą do wróżenia i nie są w żaden sposób podobne do run. Nie zachodzi tu więc analogia jakiej szukasz. :]

BTW. Isaac, to kopia skądś, tak?
18-03-2015, 14:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7
Isaac Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 70
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
(18-03-2015, 13:04)dragonis napisał(a): Z run robi się skrypty runiczne na bogactwo, ochronę, szczęście i wiele innych rożnych spraw.
Czy z tych symboli zrobiłeś, robisz lub masz zamiar robić jakieś skrypty?

Tak jak powiedział Finneus, te figury nie służą do wróżenia z żadnych skryptów. Z nich nie stworzysz, przynajmniej mi o tym nie wiadomo.

Finneus - Nie no to nie kopia na pewno. Figury rysowałem w paincie a opisy troszkę z głowy, resztę z książki przepisałem, bo jakoś lepiej mi brzmi.

(18-03-2015, 16:40)Unebris napisał(a): Isaac,

Założeniem tematycznego forum internetowego (w tym przypadku magicznego) jest wymiana zdań, konstruowanie konkretnych postów oraz omawianie danego zagadnienia w wybranym przez siebie (mniejszym lub większym) stopniu.

Może na przyszłość zamiast wklejać dokument, poświęciłbyś o kilka minut więcej z życia na napisanie dłuższego wątku? Nawet jeśli miałby być w częściach? I również jeżeli nie jest twojego autorstwa? Owszem ludzie wolą autorskie prace, choć nie jest to regułą (wówczas podajesz po prostu źródło pliku, co mogłeś zrobić też w tym wątku, a czego brakuje).

Niekoniecznie wszyscy mają na tyle pojemne dyski twarde żeby pobierać wszystko jak leci (tym bardziej bez 100% pewności iż nie jest to żaden plik wirusowy).

Ot, rzucam tutaj w zapisie luźną sugestię. Możesz zanegować, jeśli jednak te 5 minut życia (nadające się na skorzystanie z toalety najwyżej), robią dla ciebie ogromną różnicę.

Dokument jest zrobiony i wklejony przeze mnie, i dostępny do ściągnięcia - zrobione jest to w taki sposób, ponieważ nie potrafiłem inaczej. Próbowałem stworzyć wątek, po którego otwarciu normalnie pojawią się informacje z figurami, ale nie mogłem wkleić figur.... Udało mi się zrobić to w formie dokumentu. Przepraszam za mój deficyt wiedzy... lol2 - słuchaj ! Uznałem że Geomancja jest dość ważna i powinna się tutaj znaleźć, więc zrobiłem coś co uznałem za przydatne, a że zrobiłem to jak umiałem, to sprawa drugorzędna. Wiem że to nic, ale zawsze coś i będą kolejne części jak tylko znajdę czas, czyli w kwietniu. Nie każdy ma tyle czasu co ty, a tak na prawdę gówienko wiesz na co ja poświęcam swoje minuty życia. Nie Twoja sprawa jak wygląda moja aktywność na forum, długość moich postów, ani częstość ich wystawiania, a nawet forma - Nie podoba się? To omijaj z daleka, proste.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2015, 20:51 {2} przez Animal.)
19-03-2015, 03:13
Znajdź Posty Reply
Suzaku Offline
Newbie

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 11
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(19-03-2015, 03:13)Isaac napisał(a): słuchaj ! uznałem że Geomancja jest dość ważna i powinna się tutaj znaleźć więc zrobiłem coś co uznałem za przydatne a że zrobiłem to jak umiałem to sprawa drugo rzędna. Wiem że to nic ale zawsze coś i będą kolejne części jak tylko znajdę czas czyli w kwietniu nie kazdy ma tyle czasu co ty, a tak na prawde guwienko wiesz na co ja poświęcam swoje minuty życia. Nie twoja sprawa jak wygląda moja aktywność na forum ani dlugość moich postów ani częstość ich wystawiania a nawet forma - nie podoba się to omijaj z daleka proste

Isaac, zdaje się, że nie zrozumiałeś intencji wypowiedzi Unebris...
Nie zakwestionowała Twojej wiedzy, tylko to, jak zredagowałeś post o Geomancji, która faktycznie jest dość przydatna. Spójrz, Twój post nie zawiera nawet luźnego opisu tego, co można znaleźć w zamieszczonym przez Ciebie pliku, co mogłoby przyciągnąć i zachęcić pozostałych forumowiczów do zagłębienia się w tej dziedzinie. Poza tym Twoja wroga postawa jest tutaj zupełnie zbędna, bo przyjdzie nowy użytkownik, spojrzy na ten wątek, pomyśli "co za niemiłe towarzystwo, nic tu po mnie" i rozniesie nieprawdziwe i nieprzyjemne wieści o forum. TAK! Taka mała niewinna rzecz, a może tyle zepsuć... Ale "jak się nie podoba, to omijaj z daleka", nie?
19-03-2015, 19:34
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB