Znacie jakieś dobre zaklęcie na taką sytuację?
Autor Wiadomość
Obsydian
Użytkownik

Liczba postów: 37
Reputacja: 2
Podziękowania: 59
Podziękowano 11 razy w 7 postach
Znacie jakieś dobre zaklęcie na taką sytuację?
Wiem że mogę sobie sam stworzyć jakiś ryt, ale jestem tak smutny że mi nie wychodzą.

Otóż upokorzyli mnie.
Upokorzyła mnie osoba, którą uważałem za przyjaciela.
Chce przekazać mu mój smutek, moją rozpacz (od pierwszego ośmieszenia śmiali się ze mnie przez 4 lata), niech przyśni się mu sen po którym obudzi się z oczami w łzach lub coś innego.

A wracając do prób stworzenia własnego zaklęcia, wizualizowałem sobie kulę zrobioną z jakiegoś cienia który się dymi na czarno-fioletowo i ładowałem ją swoim smutkiem i płaczem (jestem osobą wrażliwą). Potem otworzyłem okno i mocno myślałem o wyglądzie osoby która mi to zrobiła i posłałem kulę na poszukiwania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2015, 02:28 {2} przez Animal.)
03-09-2015, 20:43
Unebris
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
RE: Znacie jakieś dobre zaklęcie na taką sytuację?
...
03-09-2015, 21:24
 Podziękowali: Obsydian
Obsydian
Użytkownik

Dziękuję, postaram się najbliższym czasie o tym poczytać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2015, 02:27 {2} przez Animal.)
03-09-2015, 22:09
tupajda
Wtajemniczony

Liczba postów: 209
Reputacja: 7
Podziękowania: 193
Podziękowano 92 razy w 60 postach
Czym masz czystszy i spokojniejszy umysł, tym bardziej wychodzi.

Chcesz się zemścić, ale jeśli nie masz wystarczająco energii, Twoja "zemsta" może do Ciebie wracać i coraz bardziej się pogrążasz. Czy potrafisz wznieść się poza emocje?... Ponad emocje?... Wszystko czegoś nas uczy, również takie upokorzenie - czasem niestety mądrość przychodzi po latach. Jakie wnioski Ty wyniosłeś z tej lekcji?
03-10-2015, 20:55
 Podziękowali: Absinth , Obsydian
Absinth
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
Zamiast miotać klątwami jak zniedołężniała wróżka, po prostu przywal w ryj... albo sposób staromodny, ale jakże skuteczny-zepchnij ze schodów. Oczko

Jeżeli jednak bardzo chcesz komuś zaszkodzić i masz co nieco prawy- stwórz serwitora, który będzie zbierał szlamową energię (polecam szkoły gimnazjalne, szpitale, domy pogrzebowe- miejsca gdzie chodzą ludzie źli/wkurzeniu lub smutni i zrozpaczeni). Podlinkuj servitora do tych miejsc i tamtej osoby, by Twój nowy zmyślny zwierzaczek mógł w niego pompować szambo. Jak Ci pójdzie dobrze, możesz liczyć nie tylko na pogorszenie stanu emocjonalnego, ale i na całkiem realną chorobę.

Jeżeli w servitory się bawić nie lubisz, powstawiałem chyba parę klątw na forum kiedyś (moja robótka). Możesz poszukać.

Ah i dodam jeszcze od siebie- Żeby rzucić gównem najpierw musisz w nim zanurzyć ręce, więc zadaj sobie najpierw pytanie - czy na pewno chcesz?
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2015, 21:08 {2} przez Animal.)
03-10-2015, 20:55
 Podziękowali: Animal , Obsydian
Obsydian
Użytkownik

(03-10-2015, 20:55)tupajda napisał(a): Jakie wnioski Ty wyniosłeś z tej lekcji?

Na przyszłość powinienem pomyśleć, potem działać. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Za zrobienie mi zdjęć, modyfikowanie ich, wstawianie w internet bez mojej zgody i wiedzy, tłumaczyła się u pedagoga szkolnego.

(03-10-2015, 20:55)Absinth napisał(a): Ah i dodam jeszcze od siebie- Żeby rzucić gównem najpierw musisz w nim zanurzyć ręce, więc zadaj sobie najpierw pytanie - czy na pewno chcesz?

Racja, nie chce tego robić i na szczęście nie zrobiłem. Ta osoba już dzisiaj poniosła konsekwencje, swojego wybryku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015, 02:43 {2} przez Animal.)
03-11-2015, 23:50
Animal
Zwierzaczek

Liczba postów: 311
Reputacja: 9
Podziękowania: 435
Podziękowano 80 razy w 53 postach
(03-11-2015, 23:50)Obsydian napisał(a):
(03-10-2015, 20:55)tupajda napisał(a): Jakie wnioski Ty wyniosłeś z tej lekcji?

Na przyszłość powinienem pomyśleć, potem działać. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Za zrobienie mi zdjęć, modyfikowanie ich, wstawianie w internet bez mojej zgody i wiedzy, tłumaczyła się u pedagoga szkolnego.

(03-10-2015, 20:55)Absinth napisał(a): Ah i dodam jeszcze od siebie- Żeby rzucić gównem najpierw musisz w nim zanurzyć ręce, więc zadaj sobie najpierw pytanie - czy na pewno chcesz?

Racja, nie chce tego robić i na szczęście nie zrobiłem. Ta osoba już dzisiaj poniosła konsekwencje, swojego wybryku.

Myślenie myśleniem, podstawą jest żebyś się uspokoił i ochłonął trochę. Daj sobie trochę czasu, z takimi decyzjami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015, 05:25 {2} przez Animal.)
03-12-2015, 02:43

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB