Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piwnica i zabite psy
Autor Wiadomość
KaoSphere Offline
Outsider

Liczba postów: 29
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 7
Podziękowano 15 razy w 7 postach
Post: #1
Piwnica i zabite psy
Witam serdecznie, parę dni temu miałem dwa dość ciekawe sny, którym towarzyszyło znane uczucie, że jednak coś w sobie muszą mieć.

Nie bardzo uśmiechało mi się syfienie działu osobnymi tematami, więc ścisnę je tutaj. Uśmiech

w Pierwszym śnie wrócił stary motyw mojej osiedlowej piwnicy, była nienaturalnie wielka, tak duża, że idąc pomiędzy sąsiedzkimi schowkami musiałem chodzić po improwizowanych mostkach zrobionych z desek. Była też absolutnie ciemna, jakby fioletowa.
Zazwyczaj idąc mostkami spadałem na niższe poziomy i miałem dziwne przeczucie że im niżej spadnę, tym większa szansa że coś tam spotkam, i próbowałem się przebudzać, jednak tym razem nie musiałem długo czekać, bo na horyzoncie pojawiła się istota przypominająca małego mnicha w brązowym habicie, był nawet przewiązany długim, czarnym różańcem. Nie wykonywał żadnych ruchów, jednak zbliżał się do mnie, lewitował w moją stronę. Zdołałem od niego uciec, ale zaraz drogę zastąpił mi większy, tym razem miał na sobie fioletowy habit, i coś w rodzaju pasa, poruszał się też szybciej. Obudziłem się mniej więcej w momencie w którym prawie mnie dotknął.

Drugi sen jest w większej mierze zapomniany, pamiętam tylko, że wracałem od przyjaciółki najpierw torami, potem przez lasy, i znalazłem asfaltową drogę. Wchodząc na nią usłyszałem strzały, więc pobiegłem w ich stronę i ujrzałem, że na pobliskim podwórku jakaś policjantka zabija owczarki niemieckie, ręce miała skąpane we krwi, aż po łokcie. Udało mi się zabrać jej pistolet, i paradoksalnie nakablowałem na nią na jej własny posterunek. :D

Jak zawsze, będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Pozdrawiam!
I say unto you: one must still have chaos in oneself to be able to give birth to a dancing star. I say unto you: you still have chaos in yourselves.
03-13-2015, 13:20
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Dołączył: Feb 2015
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
Post: #2
RE: Piwnica i zabite psy
...
03-13-2015, 13:30
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 23
Podziękowania: 75
Podziękowano 167 razy w 66 postach
Post: #3
RE: Piwnica i zabite psy
Motyw ciemnych pomieszczeń jak np.: piwnica pokazuje nam to co ukrywamy przed sobą sami. Jest ona wskaźnikiem naszych ciemnych, mentalnych zakamarków, szukania po omacku prawdy (motyw schodzenia w dół i szukania czegoś), przyznawania się do własnych występków i grzeszków. Tym bardziej jeśli piwnica jest znajoma Ci z wczesnego dzieciństwa, oznacza powrót do tego co było, uszeregowanie i przemyślenie przeszłości, rachunek sumienia. Mnich może tu oznaczać potrzebę do czynienia dobrych uczynków, mistycyzmu, wszelkiego rodzaju wiary w siły nadprzyrodzone. Mnich oznacza, wycofanie się ze świata materialnego.

Sen o martwych psach może oznaczać, że w Twoim otoczeniu znajdują się ludzie wrogo do Ciebie nastawieni. Sam pies jest symbolem wartownika, strażnika, przyjaźni. Martwy może wyrażać stratę zaufania do kogoś, albo tak jak powiedziałam - ludzi którzy prowadzą z tobą cichą wojnę. Krew zwierzęca wróży sukcesy w interesach, umowach i różnych sytuacjach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-13-2015, 23:42 {2} przez Animal.)
03-13-2015, 20:05
KaoSphere Offline
Outsider

Liczba postów: 29
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 7
Podziękowano 15 razy w 7 postach
Post: #4
RE: Piwnica i zabite psy
Dziękuje za odpowiedzi, co ciekawe trafne w obu przypadkach, już widzę ich odzwierciedlenie i przesłania w rzeczywistości, dzięki raz jeszcze. Uśmiech
I say unto you: one must still have chaos in oneself to be able to give birth to a dancing star. I say unto you: you still have chaos in yourselves.
03-14-2015, 14:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB