Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aura - jak ją zobaczyć i zinterpertować
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Aura - jak ją zobaczyć i zinterpertować
Zapraszam do kupna książki: http://talizman.pl/8633-aura-jak-ja-zoba...01878.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: aura-jak-ja-zobaczyc-i-zinterpretowac.jpg]

Książka jest takim szybkim poradnikiem jak zobaczyć, poczuć, zinterpertować i wzmacniać aurę, jak również jest w niej zawarta podstawowa wiedza z radiostezji. Pozycja jest krótka – ma 6 rozdziałów i 148 stron, moim osobistym zdaniem autor zamieścił w niej skrótowe lecz podstawowe informacje na temat aury, nie ma w niej zbytniego gadania jest tak, tak i tak, robisz w ten sposób i w ten sposób - dobra lecimy dalej, tak więc osoby o ścisłych umysłach mogą być zawiedzione, jednak dla tej nie wymagającej części, dla której liczy się przede wszystkim efekt i nie czują potrzeby wgłębiania się w temat, jest absolutnie świetna.

Ćwiczenia są bardzo dobre i nie mam się do czego przyczepić, niektóre z nich są mi znane i spokojnie mogę powiedzieć że te ćwiczenia są na wysokim poziomie zarówno czasowym jak i dają wysoce satysfakcojonujące efekty, co prawda niektóre są do ćwiczenia z partnerem ale to w sumie nie przeszkadza aż tak bardzo tym którzy go nie mają przy takiej ilości ćwiczeń. Ćwiczenia są podane w punktach konkretnie, szybko i na temat – nie ma tutaj miejsca na pytania, czy nie dopowiedzenia, wszystko jasne., czytelnik ma także pewną swobodę w wybraniu ćwiczeń z których chce korzystać autor przestawia ich po kilka, pokazuje kilka wariantów i zachęca do indywidualnych eksperymentów. Jedak nie podoba mi się pogląd autora na to, że widzenie pawidoków jest dobrym początkiem do widzenia aur – moim zdaniem to tylko zbytnie mieszanie czytelnikowi w głowie, albo skupiamy się na ujrzeniu pawidoku albo aury a te dwie sprawy wizualnie bardzo ciężko od siebie odróżnić.

W bonusie dowiecie się jak zrobić swoją własną róźdżkę oraz wahadełko, jak je zaprogramować i używać do zgromadzenia informacji na temat waszej (bądź czyjeś) aury. Bardzo dobrze, że autor nie zapomniał przekazać tego, iż przekazywanie osobie trzeciej informacji na temat jej aury to wielka odpowiedzialność, jak to powiedział autor osoba której czytasz aurę, stoi na pozycji bezbronnej całkiem otwartej na Ciebie i Twoje wpływy.

Książkę się czyta bardzo szybko i miło, jednak praktykę może utrudnić fakt, że każdy rozdział ma swój podrozdział, który niestety nie widnieje w indeksie i trzeba go szukać. Polecam tą pozycję wszystkim, którzy są nastawieni przede wszystkim na praktykę.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-14-2015, 19:35 {2} przez Olimpia.)
03-13-2015, 18:07
 Podziękowali: Animal , Obsydian

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB