Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Współczesna Mowa Ciała - Richard Webster
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Współczesna Mowa Ciała - Richard Webster
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/psychologia-osobowosc...76791.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: wspolczesna-mowa-ciala.jpg]

Jest to moja druga publikacja na temat mowy ciała i tak jak się spodziewałam nie zawiodłam się na Panu Richardzie Websterze. Pierwsza książka którą przeczytałam o mowie ciała ograniczała się do uwodzenia, zainteresowania seksualnego i miłości tak więc czułam niedosyt.

Współczesna Mowa Ciała jest podzielona na dwie części i bardzo oklaskuje za to autora. W pierwszej części Pan Richard rozkłada na części pierwsze gesty, mimikę twarzy, ułożenie ciała itp. dokładnie objaśniając czytelnikowi co one znaczą i to wraz z obrazkami. ^^ W drugiej części za to znajdziemy informacje o tym jak interpertować ''gest do gestu'' czyli składanie interpertacji mowy ciała w spójną całość, jak i instruktarz w jaki sposób my możemy świadomie coś przekazać innym ludziom z otoczenia, w jaki sposób z powodzeniem przejść rozmowę kwalifikacyjną, jak potem dostać awans, w jaki sposób wzbudzić zainteresowanie interesującej nas osoby, w jaki sposób być postrzeganym przez innych tak jak tego oczekujemy, i dowiadujemy się przy tym, że ''udając'' kogoś innego, wkońcu się takimi staniemy! Choć czasem czytając tą książkę miałam wrażenie, jakby autor namawiał czytelnika do bycia kimś kim się nie jest – nie można absolutnie zaprzeczyć, że my wszyscy chcemy czasem ukryć nasz strach czy stres, wyglądać na osobę kompetentną i godną zaufania zwłaszcza jeśli chodzi o naszą pracę marzeń, poradzenie sobie w sytuacji gdzie nikogo nie znamy i nie chcemy niezręcznie stać pod ścianą albo po prostu chcemy poznać jedną konkretną osobę i wkońcu zbliżyć się do niej.

Polecam mieć Współczesną Mowę Ciała na swojej półce, bo z pewnością wiedza zawarta w tej książce jest lub będzie potrzebna każdemu, mi samej nie raz pomogła interpertacja mowy ciała innej osoby czy świadome jej użycie przeze mnie – dzięki skutkowi jaki osiągnęłam dzięki temu otworzyło się przede mną już kilka bram. Uśmiech Tak więc, wydawnictwo Studia Astropsychologii jak zwykle mnie nie zawiodło i wydało kolejną świetną książkę. ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
16-03-2015, 18:49
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB