Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cygański czar miłości
Autor Wiadomość
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Cygański czar miłości
Nie bić jeśli to było, ale nie zauważyłam. Uśmiech

Na cebuli lub główce czosnku napisz imię i nazwisko wybranka / wybranki. Posadź ją w doniczce z czerwonej cegły, wypowiadając przy tym na głos jego imię i nazwisko. Podlewaj ziemię codziennie o wschodzie i zachodzie słońca, mówiąc przy tym zaklęcie: "Tak jak ta cebula (czosnek), tak ma wyrosnąć miłość (tu imię i nazwisko ukochanej osoby) do mnie".

Źródło: Przepowiednie i wróżby.
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015, 03:45 {2} przez Animal.)
17-03-2015, 02:20
Znajdź Posty Reply
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Podziękowania: 119
Podziękowano 8 razy w 8 postach
RE: Cygański czar miłości
Szczerze mówiąc Disneyowa, czosnek czy cebula jakoś mi do miłości nie pasuje... Już bym prędzej jakiejś kwitnącej rośliny użyła. Oczko Jabłko życzeń ponoć skuteczne, a i wydaje się znacznie bardziej adekwatne. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015, 14:26 {2} przez Animal.)
18-03-2015, 12:33
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 350
Reputacja: 10
Podziękowania: 31
Podziękowano 54 razy w 16 postach
Wypróbuje niebawem i poinformuje o efektach. Jeśli wam nie odpowiadają te rośliny, to możecie użyć hiacyntów, narcyzów lub tulipanów. Tego typu rytuałki działają na zasadzie wiary i wizualizacji. W magii roślin podobnie jak w magii księżyca, jest prosty układ. Roślina rośnie to coś zyskujemy- pozytywna energia. Roślina obumiera, to coś powoli tracimy. Dlatego zakwitniętą roślinę nie wolno wyrzucić do rozkładu, należy ją spalić, zasuszyć i można zrobić z niej np. amulet chroniący miłość którą zdobyliśmy (o ile ryt przyciągnie to czego chcemy), albo talizman przyciągający ową miłość.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015, 14:26 {2} przez Animal.)
18-03-2015, 14:19
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Unebris
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Podziękowania: 0
Podziękowano 28 razy w 16 postach
A ja przyznam szczerze, ze zastosowałam ten czar dawno temu, jeszcze jak chodziłam do gimnazjum na chłopaka, jaki mi się wtedy podobał. I czar zadziałał, bo już za 1.5 miesiąca z hakiem trzymaliśmy się za ręce i szeptaliśmy jakieś jak na dzień dzisiejszy "dziwne" słowa. A i użyłam czosnku wtedy. Co prawda taka nastoletnia miłość nie przetrwała, ale od tamtej pory mam dobry kontakt z tym chłopakiem, ba wiem nawet z różnych źródeł, że mu się podobam. Oczko
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015, 14:30 {2} przez Animal.)
18-03-2015, 14:27
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 350
Reputacja: 10
Podziękowania: 31
Podziękowano 54 razy w 16 postach
Posadzenie drzewa to dobry pomysł, ale jako utrwalenie czegoś co już mamy. Nieraz są praktykowane takie działania, jak sadzenie drzewa (często długowiecznego lub owocowego) przed nowo wybudowanym domem, jako filar wzmacniający rodzinny dom i stałość rodzinną. Uśmiech Takie drzewa rosną niekiedy z pokolenia na pokolenie i żywią swoimi owocami rodzinne przez pokolenia (np. orzech).
Nawet powstało powiedzenie, że prawdziwy mężczyzna w życiu powinien posadzić drzewo, może coś w tym jest... Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2015, 20:54 {2} przez Animal.)
19-03-2015, 19:56
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB