Technika Manipulacyjnego Programowania
Autor Wiadomość
KaoSphere Offline
Outsider

Liczba postów: 29
Reputacja: 7
Podziękowania: 6
Podziękowano 15 razy w 7 postach
Technika Manipulacyjnego Programowania
Znana tak także jako " Kombinowana technika przekonywania uniwersyteckich pierdzieli"

Na początku pozwolę sobie na drobny zarys sytuacji, mianowicie pewna osoba miała sporo nieprzyjemności związanych z osobami w swoim otoczeniu, sytuacja wyglądała bardzo poważnie, i potrzebna była ingerencja..sił wyższych, za co się ochoczo zabrałem, mając na uwadze jej samopoczucie i dobro ogólne.

Nie mając większego pomysłu na to jak mam to zrobić, poprosiłem o imiona i nazwiska mądrych głów od których zależeć będzie przyszłość poszkodowanej osoby, spisałem je i zabrałem się za mój rytuał polowy.

Najpierw przeprowadziłem podstawowe rytuały ;

1. Mrop

2. Roh

3. Przywołanie strażników

Następnie pod wpływem impulsu utworzyłem pewnego rodzaju diagram, napisałem na kartce wszystkie cztery imiona i nazwiska osób, których dotyczyła ta sprawa, wyciąłem, kartkę naszej poszkodowanej umieściłem w heksagramie, następnie umieściłem wokół niego 3 pentagramy ziemi, a w nich karteczki naszych, z braku lepszego słowa, ofiar.

Następnym krokiem było wykorzystanie prostego zaklęcia manipulacyjnego Evandera, jednak w nieco innej formie, mianowicie najpierw połączyłem wizualnymi więzami nasze ofiary z ich pentagramami, a potem wszystkie trzy pentagramy z środkowym heksagramem, i dopiero wprowadziłem Evanderową technikę w życie, każdą z tych osób zaimpregnowałem swoją wolą, mają zrobić wszystko żeby nasza osóbka zrobiła magisterkę i ukończyła swoje studia w całkowitym spokoju.

Zerwałem połączenie i upadłem, nie mogłem utrzymać się po tym wszystkich na nogach, odzyskałem siły dopiero następnego dnia.

A następnego dnia okazało się że rozmowa z jednym z tych panów przebiegła dobrze, a od tamtego czasu nasza faworytka została dosłownie zasypana ofertami laboratoryjnymi, i ogólnie ma już ładne widoki i na magistrat, i na studia. Z tego co czytam jest bardzo zadowolona i przebiera w ofertach.
17-03-2015, 13:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nikola97 , Absinth , Animal , cat , Avi , Szczęściarz , Void
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 149
Reputacja: 24
Podziękowania: 64
Podziękowano 169 razy w 66 postach
RE: Technika Manipulacyjnego Programowania
Caleb, :> Uniwersyteckie pierdziele niech gniją.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015, 23:08 {2} przez Animal.)
17-03-2015, 17:42
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: KaoSphere
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Teraz mówi się: O zdał/a studia bo miał znajomości, zdał studia bo zapłacił.
Jak przyjdzie Era Wodnika to się będzie mówiło: Oho zdał studia bo pewnie zrobił rytuał.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
17-03-2015, 18:01
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Zerues , Void
KaoSphere Offline
Outsider

Liczba postów: 29
Reputacja: 7
Podziękowania: 6
Podziękowano 15 razy w 7 postach
Na to mam akurat inną technikę. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015, 23:07 {2} przez Animal.)
17-03-2015, 18:02
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB