Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wróżba urodzinowa
Autor Wiadomość
Zerues Offline
Neofita

Liczba postów: 9
Reputacja: 0
Podziękowania: 17
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Wróżba urodzinowa
Dzień dobry wszystkim! :>
Dzisiaj są moje 17 urodziny, czy mógłbym poprosić jakąś miłą duszę o urodzinową wróżbę? Z góry dziękuję. Uśmiech
20-03-2015, 11:22
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
RE: Wróżba urodzinowa
(20-03-2015, 11:22)Zerues napisał(a): Dzień dobry wszystkim! :>
Dzisiaj są moje 17 urodziny, czy mógłbym poprosić jakąś miłą duszę o urodzinową wróżbę? Z góry dziękuję. Uśmiech
Choc nie lubie wrozyc w swieta, tym razem zrobie wyjatek. Wyslij mi na PW, co chcialbys wiedziec.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2015, 11:47 {2} przez Magician7.)
20-03-2015, 11:46
Znajdź Posty Reply
Zerues Offline
Neofita

Nie rozumiem... Mógłbym prosić o interpretacje?
20-03-2015, 13:53
Znajdź Posty Reply
Zerues Offline
Neofita

Wesoła urodzinowa wróżba. :D Nie zgadzam się z nią. Wyszedłem na wielkiego kłamcę i nikogo innego. Poza tym, jestem bardzo milą osobą, chyba że chodzi o to, iż wszystkim mówię to, co chcą usłyszeć, okłamując ich albo jestem w związku okłamując drugą osobę, że ją kocham bo nie potrafię zranić czyichś uczuć, zwłaszcza że jest szczęśliwa, to się zmienia i zaczynam kochać, ale jeśli znowu przestanę to rzucę jakiś urok miłosny na siebie, więc to nie jest jakieś chamskie okłamywanie.

Wyszedłeś na wielkiego "klamce"? A co ci biedna klamka zawiniła? Pilnuj estetyki językowej. Jest różnica pomiędzy robieniem komuś laski, a robieniem łaski.
Nie będę się wypowiadać w wątku, więc ci tylko napiszę, że ciepła kluska jesteś. :D ~ Jiruka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2015, 20:58 {2} przez Jiruka.)
20-03-2015, 15:54
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Cholernie chamskie. Nie ma to jak żyć w iluzji, wierząc że jesteśmy kochani zamiast przeboleć i iść dalej. ;/

W każdym razie. Uśmiech Wszystkiego najlepszego r Zeures. :D
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-03-2015, 16:13
Znajdź Posty Reply
Zerues Offline
Neofita

Wiem... Dla mnie to też bolesne, bo nie potrafię tak bardzo ranić ludzi, wplątałem się w to, więc już teraz nie będę się wycofywał. Dziękuję bardzo Olimpio Uśmiech

Hmm, teraz cały czas zastanawiam sie nad moim charakterem, Unebris oczyszczałeś przed tym karty? Co do interpretacji pierwszej karty, to jestem pozytywny i większość rzeczy które robię też. Już dzisiaj parę osób składając życzenia, życzyli żebym dalej był tak pozytywną i uśmiechniętą osobą. Co do manipulowania informacjami, to kiedyś uwielbiałem to robić przy czym dostałem nauczkę i się zmieniłem, parę osób mi się zwierza i zachowuję to tylko dla siebie. Druga karta - jeśli kłamię to tylko dlatego, żeby innym było miło, więc jak najbardziej kieruję się pozytywnymi zamiarami. Jeśli chodzi o ostatnią kartę, to staram się rozwijać moje pasje, ciągle przetwarzam informację innych, bo nie zawszę potrafię mieć własne zdanie, przez to jestem trochę taki bez charakteru bo ulegam innym, ale ma to swoje plusy, nie jestem zawistny, do nikogo nie żywie urazy i wszystkim zawsze wybaczam. :>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2015, 22:09 {2} przez Zerues.)
20-03-2015, 17:14
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB