Trójka
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Trójka
Liczba 3 jest symbolem intuicji, magii, sił twórczych i radości, którą niesie korzystanie z nich. Reprezentuje ona również Czas, składający się z trzech elementów: już poznanego i doświadczonego zwanego Przeszłością, właśnie przeżywanego zwanego Teraźniejszością oraz nieznanego i niepewnego, zwanego Przyszłością. W ten sposób symbolizuje ona przeistaczanie się tego co znane aby wyłonić rzeczy nowe i nieznane, czyli siły twórcze drzemiące w każdym z nas.

Przede wszystkim liczba manifestacji działań, które zostały zapoczątkowane (liczba 1), następnie rozwinięte (liczba 2), obecnie są w budowanie (liczba 3), a potem zostaną ukończone (liczba 4).

To także liczba narodzin, liczba dziecka - podczas kiedy liczba Jeden jest liczbą męską i ojcowską, to liczba Dwa jest liczbą żeńską, matczyną a razem tworzą nowe życie, dziecko reprezentujące przez liczbę 3. Co za tym idzie w Trójce odnajdujemy także takie znaczenie i atrybuty jak szczęście, radość kreatywność, twórczość...

Trójce patronuje Jowisz - planeta szczęścia, pieniędzy, dostatku... Trójki mają w sobie ogromną siłę nawet jeśli nie są tego świadome. Uśmiech Cechuje ich wytrwałość i upartość.

Przy okazji wkleję skrócony opis Trójki, podczas kiedy pisałam post o Pająku:
http://witchcraft.org.pl/T-pajaki--6083

Dlaczego Tkaczek było akurat trzy? Dlaczego Trójpowrót? Czemu trzy manifestacje Bogini? Trzy manifestacje Marii Dziewicy - dziewica, matka i królowa, trzech króli, trzy fazy Księżyca... Czemu Hermes Trismegitos? Czyli trzykrotnie (tris) wielki (megitos) Hermes. Czemu powtarzać coś najlepiej trzy razy? Czemu akurat do trzech razy sztuka i czemu zawsze istoty w bajkach spełniają akurat trzy życzenia? Domyślam że to dlatego, bo liczba 3 jest uznawana za manifestacje Boskiego działania. To symbol jedności i kreatywności - 1 + 2 = 3, 1 symbolizuje pierwiastek męski zaś dwójka żeński a razem dają 3 - połączenie 1 i 2. Zupełnie jak tata (mężczyzna) i mama (kobieta) = dziecko. Liczba trzy to symbol jedności, kreatywności i jest liczbą twórczą.

Poniżej przedstawiam skrócone opisy Trójki w opisanych już przeze mnie Liczbach.

Jeśli Trzy jest Twoją Liczbą Imienia i Nazwiska to jesteś osobą, energiczną, twórczą i kreatywną, cechuje Cię radość życia i optymizm, rzadko się przejmujesz najważniejsza jest dla Ciebie zabawa i humor. Lubisz jak ktoś się Tobą opiekuje a miłość i przyjaźń jest dla Ciebie bardzo ważna.

Jeśli Trójka jest Twoją Liczbą Serca tryskasz dobrym humorem, wesołością, śmiechem, i pomysłami a cechy wrażliwości i uczuciowości nie są Ci obce - lubisz pomagać innym, jest w Tobie wiele z wewnętrznego dziecka.

Trójka pokazującą się w Liczbie Osobowości mówi, że ludzie uwielbiają Twoje towarzystwo, czują się z Tobą dobrze i swobodnie, potrafisz ich podnieść na duchu i ich rozśmieszyć. Uważają że brakuje Ci powagi i stabilności w charakterze, mają Cię za osobę nie dojrzałą która nie wie jeszcze ''to co życie'', jednak Twój uśmiech jest bardzo zaraźliwy i nie raz jesteś traktowana jako antidotum na podły humor swojego otoczenia.

W Liczbie Daty Urodzenia Trójki ulepszają świat, mają ogromny zmysł piękna i talenty artystyczne - ciągle uśmiechnięte i subtelne Trójeczki wnoszą trochę radości do ''ciemnych zakamarków''. Im jest bardzo ciężko żyć samym, ale to właśnie w sobie powinniście szukać tego co próbujecie znaleźć na zewnątrz - kiedy już znajdziecie to w sobie, dostaniecie to i od świata zewnętrznego. Uśmiech

Jeśli natomiast mamy Trzy w Liczbie Dnia Urodzenia jest to znak że mowa o osobie optymiście, który jest ambitny, ma swój cel i dąży do jego manifestacji. Głęboko czuje i głęboko potrafi kochać oraz głęboko można go zranić... poza tym Trójki często długo nie potrafią znaleźć swojego miejsca w życiu, wówczas powinni skupić na się na swoim wnętrzu i zatopić się w poznawaniu siebie.

W Liczbie Ekspresji Trójka powinna wnosić entuzjazm w świat, osoby o tej wibracji mają duży potencjał empatyczny i uzdrawiający - jeden z ich darów uzdrawia to uśmiech, którym potrafią zarażać. Stań pewnego dnia i zapytaj siebie czego oczekujesz od swojego życia, zrób spis swoich możliwości i wykorzystuj je aby zdobyć to czego pragniesz.

Liczba Celu Życia Trójki mają za zadanie szukać, szukać wszystkiego czego pragną w sobie a następnie znaleźć to na zewnątrz - odnajdujecie się artystycznie i kreatywnie, pozwólcie przemówić swojemu ciału i umysłowi. Waszą największą mocą jest serce.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
21-03-2015, 18:14
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB