Jaką formę mogą mieć wampiry?
Autor Wiadomość
Obsydian Offline
Użytkownik

Liczba postów: 35
Reputacja: 2
Podziękowania: 52
Podziękowano 11 razy w 7 postach
Jaką formę mogą mieć wampiry?
Ja myślę że są demonami które przybierają postać mgły (czytałem o tym na Mroczlandi na długo przed założeniem konta tutaj).

Lecz kiedyś tam znalazłem blog o wampirach, wilkołakach, magach itp. (Moje wampiryczne ja tak się nazywa ten blog), i nie mam pojęcia, czy ta osoba ze swoją kumpelą sobie żartuje, czy coś. Od kolejnego wpisu, chyba takim w których jedna z blogerek (teraz już jedna bo tak postanowiły) odniosła obrażenia od "mocnego rzucenia ją o drzewo w lesie" :/ sporo czasu.

Jak nie znajdę odpowiedzi, to spróbuję pogadać z drzewami, może one coś będą wiedziały.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2015, 08:32 {2} przez Obsydian.)
23-03-2015, 23:02
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
RE: Jaką formę mogą mieć wampiry?
Mrooczlandia delikatnie rzecz ujmując, nie jest dobrym źródłem...

Istnieje coś takiego jak wampiryzm energetyczny/wampiryzm PSI, oraz wampiryzm emocjonalny, możesz o tym poczytać w dziale "Magia energii". Pokrótce, wampir energetyczny to taka osoba, która z powodu defektów ciał energetycznych(np. dziurawa aura, źle działające czakry) musi drenować innych (pobierać od nich energię), czasami robią to nieświadomie, czasami świadomie. Poza tym to normalni ludzie.

Oczywiście jest różnica między osobami stosującymi techniki wampiryczne, a wampirem. Wampir musi pobierać energię od innych, osoba stosująca tego typu techniki - nie.

Są jeszcze byty wampiryczne, które z jakichś powodów również muszą pobierać od innych energię do życia. Czasami takimi bytami wampirycznymi mogą stać się ludzie po śmierci, którzy nie "rozpadną się" od razu, lub nie przeniosą do otchłani.

Cytat:Jak nie znajdę odpowiedzi to spróbuję pogadać z drzewami może one coś będą wiedziały.
Tsaa... Z pewnością...
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
23-03-2015, 23:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Unebris , Absinth , Jiruka , Olimpia
Obsydian Offline
Użytkownik

(24-03-2015, 08:12)Unebris napisał(a):
(23-03-2015, 23:58)xao napisał(a):
Cytat:Jak nie znajdę odpowiedzi to spróbuję pogadać z drzewami może one coś będą wiedziały.
Tsaa... Z pewnością...

Xao,

A może Obs jest Dendrofilem i takie pytanie do drzewka, winno sugerować nam "coś głębszego"? Diabeł

Nie jestem dendrofilem. >.<

Skoro z drzewami można pogadać i stworzyć sojusz, to czemu nie zapytać się czegoś co prawdopodobnie mogą wiedzieć. W końcu dłużej żyją od nas.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2015, 01:01 {2} przez Animal.)
24-03-2015, 08:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 188
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 21 razy w 11 postach
(24-03-2015, 08:29)Obsydian napisał(a): Skoro z drzewami można pogadać i stworzyć sojusz(...)

Taaak, sojusz... i najlepiej jeszcze pakt o nieagresji podpisz.

Używasz dziwnych słów Obsydian. o.O
Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
24-03-2015, 17:57
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Unebris , atik
Obsydian Offline
Użytkownik

(24-03-2015, 17:57)Gwynbleidd napisał(a):
(24-03-2015, 08:29)Obsydian napisał(a): Skoro z drzewami można pogadać i stworzyć sojusz(...)

1.Taaak, sojusz... i najlepiej jeszcze pakt o nieagresji podpisz.

2.Używasz dziwnych słów Obsydian. o.O

1. Odsyłam cię do działu magii naturalnej.
2. Nie zrozumiesz tego.
24-03-2015, 18:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Szczęściarz
Elenor Offline
Zbanowani

Liczba postów: 7
Podziękowania: 1
Podziękowano 9 razy w 3 postach
Chłopak miał rację. Najlepiej wystosuj z nimi działa przeciwko Putinowi. Takie drzewo nie ma powodu, aby atakować, a więc po co jakiś pakt z nim zawierać. To tylko pewna forma zniewolenia, ograniczenia. Co do ich wiedzy, nie lepiej po prostu z nimi się zaprzyjaźnić, ewentualnie próbować je czymś zachęcić do rozmowy?
25-03-2015, 00:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Obsydian kocham Cię. <3
Nieźle walczysz z bufonizmem i ignorancją. :D Ale to niestety nie do wyplemienia... xD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
25-03-2015, 11:02
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Obsydian
Obsydian Offline
Użytkownik

(25-03-2015, 00:26)Elenor napisał(a): po co jakiś pakt z nim zawierać. To tylko pewna forma zniewolenia, ograniczenia. Co do ich wiedzy, nie lepiej po prostu z nimi się zaprzyjaźnić, ewentualnie próbować je czymś zachęcić do rozmowy?

1. Zaprzyjaźnić się też można lecz sojusz to coś więcej niż przyjaźń.

2. Przekupywanie drzewa za informacje?! Ja na miejscu drzewa odmówił bym od razu, a czy ty jakbyś spotkał jakiegoś zboka który oferowałby ci 100 euro za zrobienie mu ......... to zgodziłbyś się? (oczywiście to tylko przykład więc nie bierz tego do siebie)

(25-03-2015, 11:02)Olimpia napisał(a): Obsydian kocham Cię. <3
Nieźle walczysz z bufonizmem i ignorancją. :D Ale to niestety nie do wyplemienia... xD

Dziękuję :3.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2015, 16:37 {2} przez Obsydian.)
25-03-2015, 20:19
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB