Czy można przywołać demona medytacją?
Autor Wiadomość
Void
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 230 razy w 127 postach
Czy można przywołać demona medytacją?
Ostatnio o tym się dowiedziałem.
Mianowicie jeżeli masz pokojowy stosunek do bytu którym jest dany demon i medytujesz nad jego wolną pieczęcią.
Do tego po wejściu w trans odczuwasz jego obecność - co prawda to tylko skrawek mocy - wtedy odbywa się rozmowa.

Jeszcze tego nie próbowałem - mianowicie chciałbym znaleźć odpowiednio słabego demona by móc się z nim zaznajomić - nie chodzi mi o zdolności, chcę raczej dobrowolnego kontaktu, z czasem może i nauki - znacie może jakieś dobre pieczęci lub źródło skąd mógłbym kilka znaleźć? <Padnie: Goecja, Czarna kura, Biblia szatana>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2015, 19:40 {2} przez Szczęściarz.)
03-24-2015, 19:24
Wojtek
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 2 postach
RE: Czy można przywołać demona medytacją?
Cytat:Mianowicie jeżeli masz pokojowy stosunek do bytu którym jest dany demon
Chyba tylko jak codziennie rano witasz się z nim wychodząc do pracy. (mama nie uczyła, żeby nie rozmawiać z nieznajomymi bez chociażby kręgu?)
Jak chcesz się pobawić to wyjdź do lasu lub chociażby parku, na pewno kogoś znajdziesz. (w sensie istotę)
Cytat:znacie może jakieś dobre pieczęci lub źródło skąd mógłbym kilka znaleźć? <Padnie: Goecja, Czarna kura, Biblia szatana>
To po cholerę się pytasz. o_o
09-05-2015, 23:16
chaisab
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Czy można przywołać demona medytacją?
Witaj osobo, której w ogóle nie znam i która wcale nie jest moim nie-kochankiem.
Co do kręgu to uważam, ze w takiej sytuacji nie jest on potrzebny do to nie jest do kończą ewokacja (już bliżej inwokacja). Poza tym krąg bardziej ma chronić przed niepożądanymi bytami niż przed tym przywoływanym (zresztą tutaj kontakt z przywoływanym jest pożądany) co w takiej sytuacji raczej nie grozi.

Co do źródeł imion i pieczęci demonów to nie polecam Goecji bo tam są same potężne demony (a w czarnej kurze w ogóle nie ma demonów, skąd ty to wytrzasnąłeś?). Polecałbym raczej "Grimorium verum" lub "grand grimorie" (zwany też "czerwonym smokiem").
Kilka przykładowych imion żeby ci ułatwić poszukiwania (ich pieczecie znajdziesz w internecie)
Verum: Bechard, Frimost, Klepot, Khil, Merfielde.
Smok: Lucifuge (to nie ta sama istota co lucyfer), Satanachia, Fleurety, Nebiros,
09-13-2015, 11:28

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB