Liczba Roku i Liczba Roku Osobistego
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Liczba Roku i Liczba Roku Osobistego
Liczba Roku dużo mówi o tym, jaki rok będzie tak samo jak to pod jakim patronatem pozostanie. Numerologia daje nam możliwość obliczenia wibracji która będzie działa w interesującym nas roku, a co za tym idzie pomóc wykorzystać jego potencjał, sugerować na czym najlepiej się skupić w tym roku a na co uważać. Uśmiech

Aby obliczyć Liczbę Roku wystarczy po prostu dodać do siebie liczby np. weźmy rok 2015.

2+0+1+5 = 8

Karmiczna 8, Liczba Saturna, Saturna który władał rokiem 2014... no cóż, w tym roku możemy być pewni że sprawiedliwie zbierzemy żniwa które w przeszłości zostały przez nas zasiane, konsekwencje naszych działań nas dosięgną i sprawią kłopoty albo wynagrodzą. To dobry czas aby zakończyć stare etapy aby móc się przygotować do ich transformacji w 2016 roku (numerologiczna 9) by następnie przejść do zupełnie innej płaszczyzny energetycznej życia w 2017 (numerologiczna 10 czyli 1). Poza tym 8 to liczba nieskończoności, często ''przewrócona'' się pojawia w Tarotowym Magu czyli symbolu pracowitości, systematyczności i spełnionych zamiarów – a więc rok 2015 to dobry czas przede wszystkim dla spraw finansowych oraz zawodowych. Świetnie ten czas więc pasuje do Jowisza! :D

Można a nawet powinno się także obliczyć nasz Rok Osobisty! Wibracja którą wyliczymy z naszego Roku Osobistego mówi o tym samym co Liczba Roku jednak suma z Roku Osobistego odnosi się bezpośrednio do nas, należy jednak pamiętać że działa od naszych urodzin do naszych urodzin czyli np. od 19 Marca do 19 Marca. Wyliczamy ją z naszego dnia urodzenia, naszego miesiąca urodzenia oraz roku który nas interesuje np. jeśli urodziłaś się 03.05.1991 roku a interesuje Cię obliczenie Twojego Roku Osobistego na 2015 to liczysz w ten sposób:

0+3 (Twój dzień urodzenia) + 0+5 (Twój miesiąc urodzenia) + 2+0+1+5 (rok który Cie interesuje) = 16 = 1+6 = 7 czyli innymi słowy 16/7.

A więc rok dla osoby o takiej wibracji Roku Osobistego to czas doskonały dla rozwoju i wszelkich osiągnąć duchowych i ezoterycznych!
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-03-2015, 07:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: cat , Animal , tupajda
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
RE: Liczba Roku i Liczba Roku Osobistego
A ja mam liczbę tego roku, czyli 8.
Coraz więcej 17- nastek mnie nawiedza. :X
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2015, 13:52 {2} przez Animal.)
30-03-2015, 13:01
Znajdź Posty Reply
Lisek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 1
Podziękowania: 11
Podziękowano 13 razy w 6 postach
Wszystko super, ale zakładając że operujemy w systemie dziesiętnym i liczymy latka od roku "0" - co jest jakby nie było bardzo chrześcijańskim motywem. Gdybyśmy operowali w innym systemie mielibyśmy inne wyniki i tym samym interpretacje. :D
Zauważcie że kalendarz którym operujemy nie był czymś niezmiennym. Mamy chociażby lata przestępne.
Niewykluczone więc że gdyby nie zmiany w konstrukcji kalendarzy mielibyśmy teraz, dajmy na to, wciąż 2014 rok. Wówczas albo cały sposób wciąż by działał - co znaczy że liczbę roku można równie dobrze wyciągnąć z kodu kreskowego na paczce chipsów - albo i nie - co zresztą byłoby bardzo dziwne, ponieważ numerologia ma bardzo długą historię i jest wciąż popularna mimo rozmaitych zmian w datowaniu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2015, 13:42 {2} przez Animal.)
30-03-2015, 17:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Lisku, wręcz przeciwnie to liczenie jest bardzo chrześcijańskie! Kalendarz który obowiązywał od czasów Starożytnych to kalendarz juliański (astronomiczny!). Kalendarz gregoriański wprowadził papież Grzegorz któryś tam, w dość późnym średniowieczu. Wiedz, że według Kalendarza pogan, czyli kalendarza juliańskiego Nowy Rok był w Marcu, dokładnie w Ostarę.

Masz rację, oczywiście, ale to wszystko zależy który z kalendarza ktoś uznaje - jak się sprawdza taki system, (a się sprawdza) to nie widzę potrzeby przejmować się żadną kwestią.

Fakt jednak że wiele miesięcy nosi swoją nazwę od liczby, która jednak nie pasuje do kalendarza gregoriańskiego lecz juliańskiego... ale o tym będę pisała w przyszłości.

Skoro już pisze, to od razu wspomnę - ostatnio mnie prawie wogóle nie ma na forum, dużo postów ominęłam, nawet ich nie czytałam za co przepraszam, a także sporo osób czeka na moją odpowiedź na Pw. Na Pw odpiszę dzisiaj, posty postaram się dzisiaj choć trochę nadrobić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-04-2015, 08:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Lisek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB