Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzalność wróżb
Autor Wiadomość
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Sprawdzalność wróżb
Jakiś czas temu wróżka przepowiedziała mi, że w marcu dostanę duży spadek, co było dla mnie śmieszne bo nie mam żadnej zamożnej rodziny, ani dalszej ani bliższej. Grałam więc w totka i kupowałam zdrapki, bo pomyślałam, że być może pieniądze napłyną z innej strony, niestety udało mi się jedynie wygrać trójkę w totka, czyli grosze. :D

Mam do was pytanie. Jaka jest sprawdzalność w tarocie?
Nie zapytam czy tarot się może mylić, lecz czy osoba nim operująca mogła go źle odczytać? Czy doświadczona wróżka, która kładzie karty dla pieniędzy na dużą skalę może się często mylić?
Jak u was wtajemniczonych wygląda sprawdzalność przepowiedni?

Jest kwiecień, a ja wciąż nie pławię się w banknotach Ściana
Przyznam, że traktowałam tą wróżbę jak dobry omen. A tutaj echo.
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
12-04-2015, 19:22
Znajdź Posty Reply
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 28 razy w 16 postach
RE: Sprawdzalność wróżb
Wszystko zależy od osoby, która sprawdza dany rozkład i jaką ma ogólnie zdawalność jeśli chodzi o stawianie kart tarota. Ja stawiałam ostatnio u osoby, której karty nigdy nie okłamały, więc nie miałam powodów by jej nie wierzyć. Uśmiech Ale z tarocistami to tak już jest, że jak mają wiele "zleceń" to nie przykładają się znacząco do rozkładu. Choć znam też tarocistki, które w tej sferze nigdy się nie mylą i na przestrzeni kilku lat korzystałam kilkakrotnie z jednej z nich i jej rozkłady sprawdziły się co do joty. Nie mniej jednak popytać tutaj wróżących, bo oni też stawiają karty tarota to pewno coś więcej Ci powiedzą od "kuchni".
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015, 00:10 {2} przez Animal.)
12-04-2015, 22:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Po pierwsze trzeba umieć odróżnić wróżki od "wróżek". Po drugie Tarot nigdy sie nie myli, wróżka już tak i nie ma takiej która zawsze ma racje choćby z tego powodu, że przyszłość jest zmienna. Te osoby które mówią, że ta wróżka jest nie omylna padają ofiarą autosugestii.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-04-2015, 22:11
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Animal , Sea
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
Pisarko, wiesz że mogło nie chodzić o ten kwiecień? :D Ale do rzeczy, Tarot pokazuje najbardziej prawdopodobną wersje wydarzeń ale, załóżmy że pan Kowalski poszedł do wróżbitki/wróżbity i pyta czy zda sesje, karty mówią że zda, po czym przestaje się uczyć i chodzi na imprezy, bo uważa że zda, nie ważne co się stanie. Przyszłość się wtedy zmienia (co też pokażą później karty). To jeden z czynników który może wpłynąć na sprawdzalność wróżby, następnym jest to czy Tarocista dobrze odczytał wróżbę (najpewniej nie zrobi tego dobrze, jeśli jest nie wyspany lub chory). Jeśli także Tarocista ma blokadę na czakrze, źle odczyta wróżbę. Tak więc jest wiele czynników które maja wpływ na sprawdzalność wróżby.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015, 00:09 {2} przez Animal.)
12-04-2015, 22:13
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Animal , Sea , Nellysa
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Sama nie wybierałam tej wróżki, która mi karty kładła. Mój znajomy korzysta z jej usług i twierdził, że jeszcze nigdy się nie pomyliła. Ona nie traktuje rozkładania kart jako dodatkowego dochodu, lecz z tego żyje. To ona zadzwoniła do mnie i kładła mi karty przez telefon, zadając masę pytań. Po pierwsze pytałam ją tylko o sprawy uczuciowe i to co mi powiedziała nie za bardzo do mnie trafiło. Sama zaproponowała, że mi powie co mnie czeka w następnych miesiącach. W marcu wyszedł ten spadek, w co też nie za bardzo uwierzyłam. Ta pani pobiera opłaty za swoje usługi. Ja zapłaciłam jej inaczej. Sama wybrała taką formę. Wiadomo, że energia za energię.

Talent do odczytywania kart nie jest przypisany tym co z tego żyją.
Daję głowę, że osoby na forum, które odpowiadały czasem na moje pytania odpowiedziały trafniej niż ONA. Chociaż mam też skrajnie różne wyniki rozkładów w pamięci i nie wiadomo, które z nich się jeszcze ziszczą.
Często wierzymy w to, co chcemy wierzyć, a co się dokona czas pokaże.
Jeżeli czegoś bardzo pragniemy, czasem potrafimy nagiąć rzeczywistość jak wiotką gałąź, żeby po TO sięgnąć Język
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
14-04-2015, 10:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
(14-04-2015, 10:12)pisarka777 napisał(a): Sama nie wybierałam tej wróżki, która mi karty kładła. Mój znajomy korzysta z jej usług i twierdził, że jeszcze nigdy się nie pomyliła. Ona nie traktuje rozkładania kart jako dodatkowego dochodu, lecz z tego żyje. To ona zadzwoniła do mnie i kładła mi karty przez telefon, zadając masę pytań. Po pierwsze pytałam ją tylko o sprawy uczuciowe i to co mi powiedziała nie za bardzo do mnie trafiło. Sama zaproponowała, że mi powie co mnie czeka w następnych miesiącach. W marcu wyszedł ten spadek, w co też nie za bardzo uwierzyłam. Ta pani pobiera opłaty za swoje usługi. Ja zapłaciłam jej inaczej. Sama wybrała taką formę. Wiadomo, że energia za energię.

Talent do odczytywania kart nie jest przypisany tym co z tego żyją.
Daję głowę, że osoby na forum, które odpowiadały czasem na moje pytania odpowiedziały trafniej niż ONA. Chociaż mam też skrajnie różne wyniki rozkładów w pamięci i nie wiadomo, które z nich się jeszcze ziszczą.
Często wierzymy w to, co chcemy wierzyć, a co się dokona czas pokaże.
Jeżeli czegoś bardzo pragniemy, czasem potrafimy nagiąć rzeczywistość jak wiotką gałąź, żeby po TO sięgnąć Język
Magia mozemy zawsze zmienic rzeczywistosc zeby po TO siegnac. A pozatym, jesli wrozka prowadzi wstepna rozowe i wyciaga jakiekolwiek informacje, to nie wrozka, to oszustka.
14-04-2015, 10:20
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Sea
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Przykro mi z tego powodu ile osób padło ofiarą takim "wróżką", na dodatek te prawdziwe przez nie cierpią.

Był kiedyś przypadek gdzie na starcie byłam nienawidzona i zwyzywana od tego, że rujnuje ludziom życie. Tylko dlatego bo żona tego człowieka posłuchała wróżki która KAZAŁA sie jek rozwieść z mężem. A to tylko początek, za sprawą jej rad popadła w alkocholizm i straciła pracę oraz dzieci.

Wróżenie to bardzo odpowiedzialna sprawa i trzeba o tym pamiętać, zaś sami pytający muszą wiedzieć że należy korzystać z własnego mózgu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
14-04-2015, 11:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Animal , Sea

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB