Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widzenie aury
Autor Wiadomość
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 262
Reputacja: 7
Podziękowania: 737
Podziękowano 134 razy w 76 postach
Widzenie aury
Jak to jest z widzeniem aury?
Czy widzicie? Czy tylko ją czujecie?
Jeżeli potraficie ją zobaczyć, to jak do tego doszliście?
Drogą codziennych ćwiczeń, czy przyszło samo, gdy byliście gotowi?
Wiem, że z tym bywa różnie. Ciekawa jestem, więc pytam.
Anioł
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
15-04-2015, 20:34
Znajdź Posty Reply
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 105
Reputacja: 0
Podziękowania: 6
Podziękowano 6 razy w 6 postach
RE: Widzenie aury
Jeżeli chodzi o mnie, to widzę coś w stylu efektu nagrzanej jezdni, tylko że przy ludziach. ;D
Przyszło samo, ;p zapewne przez wzgląd na zainteresowanie tematem i otwieranie się na te sprawy.
Zwracam sie z prosba o przymkniecie oczu na bledy [brak polskich znakow(laptop bez polskich znakow)]
Z gory dziekuje

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2015, 02:10 {2} przez Animal.)
15-04-2015, 20:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 265
Podziękowania: 1
Podziękowano 75 razy w 35 postach
Uczyłam się w podstawówce. To była jedna z pierwszych rzeczy powiązanych z magią, jakie opanowałam. Porzuciłam magiję i teraz owszem, mogę zobaczyć aurę na zawołanie, ale nie zawsze od razu. Jest to po prostu delikatna, barwna obwódka wokół człowieka, szeroka na kilka, kilkanaście centymetrów. Tak, jak gdyby nanieś jej obraz na obraz rzeczywisty, jest dość wyraźnie widoczna. Nie mam pojęcia dlaczego, ale w sali wykładowej niemal cały czas widzę aurę nauczycielki. Ciekawy efekt, możliwe, że coś z energią jest tam inaczej niźli w reszcie budynku.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
15-04-2015, 21:47
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Póki co widziałam aurę książki, do ludzkiej to mi jeszcze daleko.

Czytałam, że osoby, które uczyły się ją widzieć codziennie ćwicząc często się zniechęcały i zaprzestawały nauki, a potem nagle zaczynały widzieć samoistnie.
Komuś chyba, jak dobrze pamiętam widzenie załączyło się na mszy w kościele. Pewnie tam są też specyficzne energie, które to widzenie ułatwiły a może i nie. Nie jestem znawcą.

Ciekawią mnie wasze doświadczenia z widzeniem.
Ktoś zna jakieś ćwiczenia, które są pomocne i coś dają w tym kierunku?
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
15-04-2015, 22:04
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

Patrz na przedmioty, później swoje własne dłonie na czarnym lub ciemnym tle. To ułatwia wychwycenie aury, nie zlewa się aż tak z otoczeniem. Nie skupiaj wzroku bezpośrednio na przedmiocie. Włącz sobie wykład jako podkład. Rozwiązuj zadania patrząc na coś. U mnie to działa, wiec daję z własnego doświadczenia.
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
15-04-2015, 22:15
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Co do widzenia aury, to używałem często poradników z internetu. Polecam praktykę w środkach komunikacji miejskiej. Z tego co odkryłem, to u mnie kluczem do sukcesu - jeszcze nie tak dużego, bo widzę zaledwie lekki obłok - było uświadomienie/powiedzenie sobie, że aura tam rzeczywiście jest. Wtedy zacząłem ją widzieć.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2015, 02:10 {2} przez Animal.)
15-04-2015, 22:43
Znajdź Posty Reply
Sea Offline
Wtajemniczony

Dziękuję wszystkim za rady.
Zaczynam widzieć ludzkie aury. Wywracanie oczami
Jakież było moje zaskoczenie, kiedy czekałam w banku, gdzie były bielutkie ściany i zobaczyłam aury pracowników banku.
Wiem, że to dopiero początki, ale bardzo się cieszę.
Nie widzę na zawołanie. Ta zdolność widzenia nie przychodzi, kiedy chce, lecz pojawia się samoistnie.
Jak zrobić, żeby widzieć cały czas i na zawołanie?
Czy to jest możliwe?
Swojej aury niestety nie potrafię zobaczyć. Nawet swojego powidoku nie widzę. Czemu aury innych łatwiej dostrzec?

JęzykŚpiący
30-04-2015, 20:01
Znajdź Posty Reply
Atria Offline
Luperkal

To trochę jak z zapachem. Przyzwyczajasz się do czegoś tak znajomego jak własny zapach i (zazwyczaj) go nie wyczuwasz.
30-04-2015, 22:38
Znajdź Posty Reply
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 28 razy w 16 postach
U mnie sprawa jest dość skomplikowana. Czasami w całym mieście widzę aurę wielu osób, przechadzając się uliczkami, a czasami nie widzę jej wcale u nikogo. Nie uczyłam się tego, po prostu taka się chyba urodziłam Oczko Mój ojczym ma bardzo ładną i wyraźną aurę i moja córeczka również.
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
01-05-2015, 00:24
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Ja nigdy tego nie chciałem, zawsze chciałem możliwości ataku.
Ale widzę to samoistnie, najpierw wibracje powietrza obok obiektów, a następnie odcienie i barwy.
01-05-2015, 13:29
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB